Sari la conținut

Alexandra 0771198405


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut. 

Mi-am facut o programare la Alexandra. Puteti sa-mi spuneti ce sa incerc, ce sa evit, cat tupeu sa am cu ea, daca pot sa o ating, etc?

Si m-ar ajuta 1-2 poze, am cautat pe net, dar nu am gasit. Poate stiti voi mai bine. 

Ms si astept rasp vostru.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hello. 

Revin cu un mic review. 

Am fost la dna Alexandra la masaj. Doamna este foarte simpatica, de gasca, ai ce sa vorbesti cu ea, inteligenta si e atractiva, desi pare putin slabuta. 

Masaj: 8.5 (se implica, dar din pacate nu are forta necesare momentan)

Locatie: 7 (zona nu imi place deloc, as da un 3 pt zona, dar garsoniera curata, baie curata, pat masaj bun)

Finalizare: 8 (doamna este super draguta, se implica la finalizare, dar se vede ca e doar de fatada, are niste reguli pe care nu le incalca)

Permisivitate: 2 (nu se dezbraca, nu poti sa o atingi, doar putin peste pantaloni)

Pret destul de mare, 120 ron, dar doamna e ok si eu zic ca merita acesti bani. 

Sfat pt altii: daca sunati sau ii scrieti, nu insistati cu nimic inafara de masaj pt ca nu ii plac lucrurile vorbite aiurea si te blocheaza.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
47 minutes ago, estrogen said:

120 lei ca s-o ating pe pantaloni?

Da. M-am dus cu gandul doar la masaj, nimic altceva. Tot ce a fost peste a fost extra sa zic asa:) 

Acum fiecare cum simte si cum crede ca merita sau nu banii astia:)

  • Like 1
Link spre comentariu
4 hours ago, Dany86 said:

Da. M-am dus cu gandul doar la masaj, nimic altceva. Tot ce a fost peste a fost extra sa zic asa:) 

Acum fiecare cum simte si cum crede ca merita sau nu banii astia:)

120 pt un masaj simplu de relaxare, sedinta de o ora? In mod normal e la 60, max 70 lei. 120 e mult pt ceea ce ofera. In ian 2020 pretul era 90 lei. Nu se justifica deloc o scumpire de 33%. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
La 05.10.2021 la 11:17, Dany86 a spus:

Nu e fata. Are peste 36 de ani. E maritata de pe la 21. Are o fiica mare, etc. Poze nu sunt cu ea.

 

1. Trebuie date detalii despre viata personala a prestatoarei?

2. Erau, și sunt pe aici poze reale cu ea, dar nu sunt relevante privind aspectul doamnei, nici aspectul fizic, nici privind chipul doamnei.

Cauta mai adânc și sigur găsești, dar nu sunt relevante ... pentru ceea ce-ti dorești.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 29 minute, Cacatul_pute a spus:

Vad ca si aici un zelos nu mi-a aprobat postarea.

 

Bubele anterioare, oare?

P.S.: Coaie, ce sa zic, ai coaie dar esențialul e sa nu te bagi în cacat. Și în primul rand nu împrăștia cu cacat de jur împrejur.

Înțelegi ce zic.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 1 oră, Bil123 a spus:

A mai fost cineva recent la ea ? Cum arată si cum se desfășoară masajul ? 

Da' nu ai vrea să te duci tu la ea și să ne dai detalii despre masaj?!

Ce/cine te oprește?!

Link spre comentariu
La 11.10.2021 la 21:31, Vizitator altu2 a spus:

 

Bubele anterioare, oare?

P.S.: Coaie, ce sa zic, ai coaie dar esențialul e sa nu te bagi în cacat. Și în primul rand nu împrăștia cu cacat de jur împrejur.

Înțelegi ce zic.


Si mai important ar fi sa nu mananci atata rahat, ca o faci cam tot timpul.

Link spre comentariu
On 2/15/2023 at 11:31 PM, Bil123 said:

A mai fost cineva si ne poate spune cum se desfășoară masajul? Cat de permisivă e?

Salutare.

Am fost recent la Alexandra.

Mentionez ca a fost prima mea ocazie de a merge la acest tip de servicii de masaj cumva independent, din zona "casnica".

Mesaj whatsapp, interogare disponibiliate, obtinut raspuns pozitiv, suma, adresa si purces la locatie. Nu am mentionat nimic despre finalizare.

La locatie ma asteapta o doamna trecuta de 30 de ani, cu ochelari, imbracata ca o casnica normala, ma asteapta protocolar in garsoniera cu muzica de radio, pregatita masa de masaj. Toata conversatia si interactiunea cu ea a fost banala, protocolara, cu politete si conversatii de razboaie si cutremure recente. Igienizare scurta si sunt poftit la masa de masaj cu burta in jos. Inainte de dus am lasat cei 120 lei, si m-a intrebat daca vreau doar masaj. Am raspuns sec - as dori un masaj complet :)

Nu stiam la ce sa ma astept. Va dati seama ca mergi la ea excitat si entuziasmat ca mna, de asta mergem cu totii, dar dupa 40 de minute inca nu aveam certitudinea ca ma voi "descarca". Masaj cu ulei bun, atent si lent la spate, fese, gambe, talpi, dupa care abia dupa 40 de minute ma invita sa ma intorc pe spate, abia in acest moment stiam ca va urma ceva mai mult decat masaj normal. Atat de tare m-am relaxat la masaj incat nu simteam nici un apetit sexual, nici o dorinta de a primi mai mult. Incepeam chiar sa imi fac griji daca gogu' se va ridica, sau daca va mai fi nevoie sa se ridice.

Continua cu mainile, pieptul, zona abdomenului, dupa care coboara din nou la picioare. Abia dupa asta apuca din nou sticla cu ulei si ma imbaiaza masiv pe ciocanel. Cunoaste foarte bine zona intima, toate grijile mele anterioare s-au spulberat extrem de repede. Are miscari as spune anatomice de a trata genitalele. Te prinde de varf cu o mana si te maseaza pe coaie cu cealalalta mana. A durat maxim 5 minute de tratatie pana la eliberare. Nu mi-a placut faptul ca din momentul in care am ejaculat, in cateva secunde s-a distantat si s-a sters repede pe maini, in timp ce gogu' inca tremura singur.

In tot acest timp doamna a stat imbracata, asa cum am mentionat, in haine normale de casa. Pe tot parcursul masajului, inafara de cateva conversatii banale la inceput, nu a schitat nimic, nu si-a schimbat schimbat atitudinea, nici nu s-a uitat la mine, nu a schitat un zambet macar. In momentul cand a inceput sa ma maseze pe ciocanel, am pus mana pe ea si usor sub bluza, insa a fost atat de rece si distanta, incat nu am fortat mai mult. Plm, pe banii mei nu am sa ajung sa cer voie, mi s-ar parea penibil sa fac asta.

Pe scurt, a fost o interactiune robotizata aproape. Nu am simtit nici un moment de erotism din partea ei.

Cu siguranta serviciul finalizarii l-a adaugat pe parcurs, pentru ca mai multi clienti sa ii treaca pragul, insa aceasta persoana la baza este o maseuza si atat.

Nu imi pare rau de aceasta experienta, am bifat-o si pe asta, dar nu am sa ma intorc. Ma gandesc ca in viitor vor fi roboti UIpath care sa iti dea o experienta similara :) Chiar daca pretul este ok la Alexandra, la un salon de exemplu, mai vezi o țâță, un cur, o pizdulice, mai o muscatura pe ureche, mai un zambet, o tresărire umană, ceva. Să nu mai vorbesc că la saloane sunt femei tinere, sau mai in varsta, dar majoritatea sunt aranjate, mai machiate, degaja sexualitate, si ambele parti stiu exact pentru ce mergi si care e treaba. 

Si la final ca sa fac si ceva off topic acum aproape 2 ani am fost la un salon cu doua fete - fara sa citesc nimic despre ele anterior - si aia chiar a fost o experientă electrizanta.

Numai bine!

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

@bond19, posibil sa o fi prins tu într-o zi proasta... nu e nimic nou.

Oricum, după câteva vizite la ea, senzațiile și experiența este altfel. Ca peste tot, musai sa faci mai multe vizite pentru a beneficia de toată atenția și tot tacâmul.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timbuktu
  • Oras:Timbuktu
15 hours ago, dorinel18' said:

 

Oricum, după câteva vizite la ea, senzațiile și experiența este altfel. Ca peste tot, musai sa faci mai multe vizite pentru a beneficia de toată atenția și tot tacâmul.

Si cam din ce consta "tot tacamul" la Alexandra, ca eu care sunt sigur ca cel putin un concediu la mare cu familia le-am sponsorizat, n-am ajuns niciodata dincolo de acei pantaloni scurti si verzi consacrati, niciodata nu a dat semne de cea mai mica senzualitate, si-a facut treaba robotic, iar temele ei de discutii se rezumau la cat ii de scarba de cate unul dintre clientii ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...