Sari la conținut

0759883402 Carla


juukin

Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Seara buna :)

 

Sun pe duduie, răspunde o voce finuta, 200 nr, 300 ora finalizare corporală fara anal

 

Vine la mine, brunetă, par lung, slăbută, sâni micuți,  bulane carnoase, fund frumos, păsărica epilata si nu larga si nici ieșită pe dinafară. 

 

A început cu un oral, așezată între picioare, viteza o lasă la aprecierea clientului, nu fura la mână dar nici nu are grija de sateliți.

Am pus guma si se urca deasupra...putin cam sec...5min apoi capra pana la finalizarea in balon. La capra a inceput sa se onduleze spre final 

Al 2lea numar a forțat un oral.. de aia nu am fost o reacție rapidă dar a ridicat steagul până la urma, am pus guma si de urca deasupra, de data asta mai multa voință dar putina rezistenta, trecem la misionarul...unde devenise cam sec si am zis stop...

 

 

Ma, fata e ok, politicoasă, curata...arată foarte bine dar se vede ca nu are nici cea mai mica plăcere să lucreze în domeniu, doar pune ban pe ban...pacat, cu asemenea ambalaj ar fi putut sa rupă norma in Galați.

 

Oral 7-9

Normal 5...

Anal nu face

Igiena 10

Atitudine... 8

GFE sanchi

 

 

In concluzie,  300 ora e prea mult dar ambalajul iti fura ochii si te face sa te riști. Pozele sunt reale

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...