Sari la conținut

BlackBunny 0735013223


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, BlackBunny a spus:

Care vrea sa dea o tură un funduletu asta mișto?🔞

Disponibilă până la ora 00:00!!

20210525_114145.jpg

în mod normal, nu dau o a doua șansă dacă o fată dispare înainte de o întâlnire, dar pentru acest fund minunat aș putea face o excepție, este foarte tentant... 😄👅🍆

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 minute, r0bit88 a spus:

în mod normal, nu dau o a doua șansă dacă o fată dispare înainte de o întâlnire, dar pentru acest fund minunat aș putea face o excepție, este foarte tentant... 😄👅🍆

💧

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Va salut! Am vizitat și eu fata.. Locație e mica dar suficient pentru un futai problema e ca tai fumul cu cuțitul, se fumează la greu.. Domnișoară este de etnie dacă nu 100% sigur 50%  pozele o avantajează, tate mici ca ale Adelei doar ca ea are sfarcuri mai mari și alungite oricum ciudate din punctul meu de vedere parca ar fi a unei copile de 13 ani care încep sai creasca tatele.. Oralul e bunicel o baga pe toată dar la fel cum am întâlnit și la alte fete e zenzatia de larg ar trebuie sa mai strângă din buzele alea sau nu știu cum se face 😂😂 încât sa fie bun în rest e docila sta cum o pui geme încet subtil sa para real. 

Locatia 7

Aspect 7

On 7

Np 8

Gfe 8

Halat 100 

Eu nu revin! Bafta all! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 16719
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
6 hours ago, BlackBunny said:

Este pe drum 

Hai ca incepi sa ne aburesti!!😜😂😂😂.

Daca ai ceva sa ne spui,spune!!daca nu lasa-o jos ca macane,e proasta strategia!!😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, sorindm a spus:

Va salut! Am vizitat și eu fata.. Locație e mica dar suficient pentru un futai problema e ca tai fumul cu cuțitul, se fumează la greu.. Domnișoară este de etnie dacă nu 100% sigur 50%  pozele o avantajează, tate mici ca ale Adelei doar ca ea are sfarcuri mai mari și alungite oricum ciudate din punctul meu de vedere parca ar fi a unei copile de 13 ani care încep sai creasca tatele.. Oralul e bunicel o baga pe toată dar la fel cum am întâlnit și la alte fete e zenzatia de larg ar trebuie sa mai strângă din buzele alea sau nu știu cum se face 😂😂 încât sa fie bun în rest e docila sta cum o pui geme încet subtil sa para real. 

Locatia 7

Aspect 7

On 7

Np 8

Gfe 8

Halat 100 

Eu nu revin! Bafta all! 

Da mersi pt parere!

Nu sunt de etnie,nici întreagă si nici macar 50%!Nu stiu de unde ai ajuns tu la aceasta concluzie !😂😂

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 31 minute, BlackBunny a spus:

Da mersi pt parere!

Nu sunt de etnie,nici întreagă si nici macar 50%!Nu stiu de unde ai ajuns tu la aceasta concluzie !😂😂

 

Poate esti putin bronzata🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 20.05.2021 la 18:01, BlackBunny a spus:

Sex oral (protejat/neportejat in funcție de igienă)
Sex normal (protejat)
Anal
Footjob
Handjob
Footfetish /Facesitting 
Masturbare reciprocă
69
Masaj de relaxare /erotic body to body
Accept cunilingus/anilingus
Dominare soft(+100)
Finalizare orala/pe corp
Fk (in funcție de igienă/chimie)
Uro
Gfe
Fantezii(In limita bunului simț)
Preturi:
100 ron 1 fin (30 min)
200 ron 1h (2 fin)
Anal (+100 ron)
90 min  - 300 ron (anal/normal/oral)


Despre mine :
1 57
21 ani
57 kg
Brunetă
Fac si outcall 30 min :250 ron

1h : 350 ron 

Vă aștept  în locația mea pe Calea moșilor !Liniștită ,discretă și curată !  Locuiesc singură!Pupici!😘 

 

20210520_180041.jpg

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

M-a rugat domnisoara sa ii las o recenzie si am acceptat pentru ca merita, parerea mea.

Am mers ieri, programat rapid pe whatsapp, i-am spus ca as dori cat mai repede si m-a poftit intr-o ora.

Am ajuns cu vreo 8 minute mai devreme si mi-a spus ca pot urca.

Locatie draguta si foarte curata. 

A mentionat cineva mai sus ca fata ar fi de etnie, exclus. Era putin bronzata si cred ca e si putin creola natural, dar fizionomia nu e clar de etnie.

La aspect as mai vrea sa adaug ca din poze mi s-a parut putin grasuta, dar nu e cazul. Tipa e slabuta, cu un cur tare care zici ca e scluptat. Miniona d-aia thick.

Am stat putin de vorba, am fumat o tigara si m-a servit cu un pahar de pepsi. Mi-a spus ca am maini misto si m-a rugat daca vreau sa ii fac si eu un masaj. 

I-am facut un masaj, mi-a facut un masaj si apoi s-a revansat cu un oral beton. Trecut la normal, schimbat vreo doua pozitii, finalizat...si am revenit la tigara si taclale.

In locatie exista si canapea si i-am propus sa o incercam la al doilea numar. Mi se scula mai greu la al doilea numar si mi-a facut oral vreo 10 minute fara sa se planga sau ceva. Trecut la normal iar, fundul ala se vede traznet in doggy, fata foloseste lubrifiant, geme usor si nu fals, tot ce trebe.

Nu avea programul facut dupa mine si m-a lasat sa ma mai lungesc la ea inca 10 minute, in timp ce imi povestea despre ce haine si-a mai luat.

 

Ca note as da in felul urmator:

- aspect 8.5 (am scazut pentru sanii micuti, dar care sunt simpatici in felul lor si vin bine cu restul corpului ei)

- oral 9

- normal 8.5

- gfe 8.5 (e destul de lipicioasa, nu foarte, dar eu m-am simtit foarte bine cu ea...fk nu am vrut)

Am achitat 200 si ma declar mai mult decat multumit de serviciile primite la banii astia.

Deci clar...pãstã medie, recomand.

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 minute, fkb2541 a spus:

M-a rugat domnisoara sa ii las o recenzie si am acceptat pentru ca merita, parerea mea.

Am mers ieri, programat rapid pe whatsapp, i-am spus ca as dori cat mai repede si m-a poftit intr-o ora.

Am ajuns cu vreo 8 minute mai devreme si mi-a spus ca pot urca.

Locatie draguta si foarte curata. 

A mentionat cineva mai sus ca fata ar fi de etnie, exclus. Era putin bronzata si cred ca e si putin creola natural, dar fizionomia nu e clar de etnie.

La aspect as mai vrea sa adaug ca din poze mi s-a parut putin grasuta, dar nu e cazul. Tipa e slabuta, cu un cur tare care zici ca e scluptat. Miniona d-aia thick.

Am stat putin de vorba, am fumat o tigara si m-a servit cu un pahar de pepsi. Mi-a spus ca am maini misto si m-a rugat daca vreau sa ii fac si eu un masaj. 

I-am facut un masaj, mi-a facut un masaj si apoi s-a revansat cu un oral beton. Trecut la normal, schimbat vreo doua pozitii, finalizat...si am revenit la tigara si taclale.

In locatie exista si canapea si i-am propus sa o incercam la al doilea numar. Mi se scula mai greu la al doilea numar si mi-a facut oral vreo 10 minute fara sa se planga sau ceva. Trecut la normal iar, fundul ala se vede traznet in doggy, fata foloseste lubrifiant, geme usor si nu fals, tot ce trebe.

Nu avea programul facut dupa mine si m-a lasat sa ma mai lungesc la ea inca 10 minute, in timp ce imi povestea despre ce haine si-a mai luat.

 

Ca note as da in felul urmator:

- aspect 8.5 (am scazut pentru sanii micuti, dar care sunt simpatici in felul lor si vin bine cu restul corpului ei)

- oral 9

- normal 8.5

- gfe 8.5 (e destul de lipicioasa, nu foarte, dar eu m-am simtit foarte bine cu ea...fk nu am vrut)

Am achitat 200 si ma declar mai mult decat multumit de serviciile primite la banii astia.

Deci clar...pãstã medie, recomand.

Spor!

Mulțumesc, te mai astept cu drag!😍😍😍

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 ore, BlackBunny a spus:

Da mersi pt parere!

Nu sunt de etnie,nici întreagă si nici macar 50%!Nu stiu de unde ai ajuns tu la aceasta concluzie !😂😂

 

Eu sunt sigur... Dar ma rog dacă nu vrei sa recunoști e treaba ta.. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, sorindm a spus:

Eu sunt sigur... Dar ma rog dacă nu vrei sa recunoști e treaba ta.. 

Nu stiu pe ce esti atat de sigur,nu mi era jenă sa recunosc dacă eram de etnie!✌

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...