Sari la conținut

BlackBunny 0735013223


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru cei care nu stiu tariful s-a schimbat, nu mai e 100 fin e 150 si nu mai face anal. Asta am aflat cand am intrat in casa. Interesant nu? Evident ca am plecat. Trist este ca m-am luat dupa niste recenzii facute aici. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 minut, newman911 a spus:

Pentru cei care nu stiu tariful s-a schimbat, nu mai e 100 fin e 150 si nu mai face anal. Asta am aflat cand am intrat in casa. Interesant nu? Evident ca am plecat. Trist este ca m-am luat dupa niste recenzii facute aici. 

Nu pot face anal tot timpul 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 25.05.2021 la 22:53, sorindm a spus:

Domnișoară este de etnie dacă nu 100% sigur 50% 

In activitatea asta etnia nu conteaza ci daca iti place fata si serviciile. Mie nu-mi plac tiganii si tigania in general dar aici chiar nu conteaza etnia, iti place dai banul, nu-ti place nu ramai si cauti altceva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 33 minute, standan a spus:

In activitatea asta etnia nu conteaza ci daca iti place fata si serviciile. Mie nu-mi plac tiganii si tigania in general dar aici chiar nu conteaza etnia, iti place dai banul, nu-ti place nu ramai si cauti altceva.

Pentru unii contează și am menționat asta 😏 dacă nu te interesa acest aspect puteai trece mai departe fără sa comentezi. Seara buna! 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...