Sari la conținut

❤️Mihaela❤️ 0765781305


Vizitator Puiuu33

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Mihaela 0763691337
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mihaela ,

 
Am fost si eu la Mihaela acum câteva zile si am sa scriu ceva impresii dupa vizita pe care i-am facut-o.M-am programat cu cateva ore inainte sunand-o direct (ulterior am aflat ca face si programari pe whatsapp metoda preferata de mine in cele mai multe cazuri).Am ajuns in locatia Mihaelei cu o mica intarziere de 5-7 minute ,dar nu a fost nici o problema din partea ei.Mi-a deschis usa si pot spune ca am fost foarte placut surprins de aspectul ei .Pot spune fara nici o retinere ca pozele reflecta realitatea poate e mult mai bine ca in poze,zambetul(cu care te cam cucereste din prima) feminitatea, aerul sexy rau pe care il dau ochelari , corpul foarte bine proportionat in concordanta cu inaltimea ei (~1.75-1.77) sunt cateva din atuurile de care beneficiaza .Totodata parul brunet,aerul de timiditate, !) Despre partida in sine nu o sa detaliez foarte mult ci doar ca mi-a lasat impresia ca e adepta stilului soft si senzual mai degraba decat hardcore.Mie mi-a placut mult de Ea si abia astept sa revin :)
In concluzie mai pot sa adaug ca  este o fata calma, cu mult bun simt, isteata, dezghetata, comunicativa(poti aborda diverse subiecte cu ea) ,joviala(mereu cu acel zambet superb pe chip) !
 
Note:
Locatia:9
Aspect fizic:9
Oral:9
Normal:8
Igiena:10
 
250ron/H
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 1 oră, mariusucv a spus:

 

Mihaela ,

 
Am fost si eu la Mihaela acum câteva zile si am sa scriu ceva impresii dupa vizita pe care i-am facut-o.M-am programat cu cateva ore inainte sunand-o direct (ulterior am aflat ca face si programari pe whatsapp metoda preferata de mine in cele mai multe cazuri).Am ajuns in locatia Mihaelei cu o mica intarziere de 5-7 minute ,dar nu a fost nici o problema din partea ei.Mi-a deschis usa si pot spune ca am fost foarte placut surprins de aspectul ei .Pot spune fara nici o retinere ca pozele reflecta realitatea poate e mult mai bine ca in poze,zambetul(cu care te cam cucereste din prima) feminitatea, aerul sexy rau pe care il dau ochelari , corpul foarte bine proportionat in concordanta cu inaltimea ei (~1.75-1.77) sunt cateva din atuurile de care beneficiaza .Totodata parul brunet,aerul de timiditate, !) Despre partida in sine nu o sa detaliez foarte mult ci doar ca mi-a lasat impresia ca e adepta stilului soft si senzual mai degraba decat hardcore.Mie mi-a placut mult de Ea si abia astept sa revin :)
In concluzie mai pot sa adaug ca  este o fata calma, cu mult bun simt, isteata, dezghetata, comunicativa(poti aborda diverse subiecte cu ea) ,joviala(mereu cu acel zambet superb pe chip) !
 
Note:
Locatia:9
Aspect fizic:9
Oral:9
Normal:8
Igiena:10
 
250ron/H

Mulțumesc mult pentru recenzie 😊😗🤗🥰

Link spre comentariu
4 hours ago, mihaela2501 said:

-DISPONIBILA PANA LA ORA 00:00!!!    - Pentru programări scrietimi doar pe whatsapp 💙 0763691337 💙😊😗🤗♥️IMG_20220202_095805.jpg.e16054b83f4c72eb3e8b2cd63b9fc839.jpgServicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-69
-masaj de relaxare doar la ora Servicii extra: -Finalizare orală (extra 50 de lei) 
-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

Asa da! Felicitari 👏👏!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

DISPONIBILA PANA LA ORA 23:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-69
-masaj de relaxare doar la ora Servicii extra: -Finalizare orală (extra 50 de lei) 
-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG_20220204_191730.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Fiind în tranzit prin orașul votru și răsfoind forumul de aici am văzut că îi și Mihaela activă la voi ieu o cunoșteam de la Sb și am fost la ia și la Vilcea am decis să îi fac o scurtă vizită .

Contactat pe watap făcut programare respectată de ambele părți comunicat locația ajuns mă aștepta Mihaela într-o ținută sexi foarte provocatoare după o îmbrățișare o poveste na trecuse ceva vreme de când nu ne mai văzusem și după o scurtă vizită la baie pentru reîmprospătare am mers în camera de tortura să nu uităm pentru ce am venit,am inceput cu un ON destul de bine cu atenție la vecini umed și cu schimbări de ritm, după pus anvelopa pe soldățel și trecut la NP unde am schimbat câteva poziți am optat pentru finalizarea extra orală la normal se mișcă destul de bine se implica îi pro client.

De recomandat da oricînd cu mult drag.

Ca și note per total îi de nota 9 îi loc de mai bine.

Poate la următoarea vizită mărim nota.

Amenda 100 plus 50 extra fin Orală.

Aspect fată 9

ON 8'5   9

GF 8, 5

NP 9 destul de bine se implica nu comentează la poziți.

Te pup Mihaela sper să ne vedem curând

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 6 minute, adi432 a spus:

Fiind în tranzit prin orașul votru și răsfoind forumul de aici am văzut că îi și Mihaela activă la voi ieu o cunoșteam de la Sb și am fost la ia și la Vilcea am decis să îi fac o scurtă vizită .

Contactat pe watap făcut programare respectată de ambele părți comunicat locația ajuns mă aștepta Mihaela într-o ținută sexi foarte provocatoare după o îmbrățișare o poveste na trecuse ceva vreme de când nu ne mai văzusem și după o scurtă vizită la baie pentru reîmprospătare am mers în camera de tortura să nu uităm pentru ce am venit,am inceput cu un ON destul de bine cu atenție la vecini umed și cu schimbări de ritm, după pus anvelopa pe soldățel și trecut la NP unde am schimbat câteva poziți am optat pentru finalizarea extra orală la normal se mișcă destul de bine se implica îi pro client.

De recomandat da oricînd cu mult drag.

Ca și note per total îi de nota 9 îi loc de mai bine.

Poate la următoarea vizită mărim nota.

Amenda 100 plus 50 extra fin Orală.

Aspect fată 9

ON 8'5   9

GF 8, 5

NP 9 destul de bine se implica nu comentează la poziți.

Te pup Mihaela sper să ne vedem curând

Mulțumesc frumos pentru recenzie ❤️😗🤗❤️😗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
7 hours ago, mihaela2501 said:

DISPONIBILA PANA LA ORA 23:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-69
-masaj de relaxare doar la ora Servicii extra: -Finalizare orală (extra 50 de lei) 
-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG_20220204_191730.jpg

Frumos te-a mai inzestrat Dumnezeu 🙃!

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu in luna august am incercat de mai multe ori sa iau legătura cu tine dar nu ai răspuns la telefon.Mi-as fi dorit să te întâlnesc că erai vecina cu mine.Dupa aceste încercări soarta m-a făcut să întâlnesc trei fete deosebite din Craiova:Carima,Oana studenta și Roxy.

  • Like 11
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 12 minute, Dlgoe.. a spus:

Eu in luna august am incercat de mai multe ori sa iau legătura cu tine dar nu ai răspuns la telefon.Mi-as fi dorit să te întâlnesc că erai vecina cu mine.Dupa aceste încercări soarta m-a făcut să întâlnesc trei fete deosebite din Craiova:Carima,Oana studenta și Roxy.

Sa răspund la apeluri mai rar🤷‍♀️Am si spus ca prefer programările pe whatsapp 😊Imi este mult mai practic așa. O seara buna sa ai😊😊

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 7 minute, mihaela2501 a spus:

Sa răspund la apeluri mai rar🤷‍♀️Am si spus ca prefer programările pe whatsapp 😊Imi este mult mai practic așa. O seara buna sa ai😊😊

Dar atunci ști că nu lucrai cu watsapp.

  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu
37 minutes ago, Dlgoe.. said:

Eu in luna august am incercat de mai multe ori sa iau legătura cu tine dar nu ai răspuns la telefon.Mi-as fi dorit să te întâlnesc că erai vecina cu mine.Dupa aceste încercări soarta m-a făcut să întâlnesc trei fete deosebite din Craiova:Carima,Oana studenta și Roxy.

Pai si cu Daria cum ramane? Sau deosebit inseamna ON + finalizare orala?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 ore, robi29 a spus:

Pai si cu Daria cum ramane? Sau deosebit inseamna ON + finalizare orala?

Draga,, robi29 ,,eu ți-am urmărit comentariile și am observat că ești un om pentru care am un mare respect.Imi adresași o întrebare despre Daria. Eu nu pot sa spun nici un cuvânt despre aceasta fata frumoasa pentru că nu o cunosc.Chiar la începutul acestei săptămâni am avut o discuție cu o fata de pe forum și i-am spus că vreau sa o vizitez pe Daria și char ea mi-a spus că e o alegere buna. Aveam intenția să o vizitez joi dar am avut alte probleme de rezolvat și timpul nu mi-a permis să fac o programare la ea.Eu când cunosc o fată de pe forum și sunt foarte mulțumit de ea îmi este mai greu sa merg la alta fata pe care nu o cunosc.Maine de exemplu am programare la Carima.Criteriile enunțate de tine nu contează.Eu pun accent pe atitudine și respect reciproc.Am un standard viața ridicat și apreciez calitatea în orice domeniu..

  • Like 11
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 18 ore, mihaela2501 a spus:

IMG-20220202-WA0000.jpg

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-69
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 49 minute, mihaela2501 a spus:

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-69
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

Hai cu poze mai incendiare :feet

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 8 ore, Theboringguy a spus:

Vizitat și eu , nu sunt un mare povestitor dar va spun ca fata merita , o recomandare pt ea , lucrează mai mult la sala ai un corp foarte mișto , păcat ca nu-l întreții . 
de revenit ! 

Mulțumesc frumos pentru recenzie 😗🤗♥️Ps:Mersi si pt sfat 🙈

Link spre comentariu
  • Oras:bolintin
  • Oras:bolintin

Salut! Având în vedere ca feblețea mea nu mai activează în oraș am zis sa încerc ceva nou pt mine și am vizitat-o pe Mihaela. Despre Mihaela pot sa spun ca arata bine, este înaltă, suplă , tate, cur mișto  iar ca acțiune este mai pe soft on lent atenta la sateliți mi-a plăcut, normal schimbat vreo 3 poziții finalizat în doggy fără graba și alte comentarii. De precizat pt amatorii de 69 nu face cică nu-i place. Decartat 100 lei eu zic binemeritati. Recomand și o sa mai revin cu plăcere 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, gheo00 a spus:

Salut! Având în vedere ca feblețea mea nu mai activează în oraș am zis sa încerc ceva nou pt mine și am vizitat-o pe Mihaela. Despre Mihaela pot sa spun ca arata bine, este înaltă, suplă , tate, cur mișto  iar ca acțiune este mai pe soft on lent atenta la sateliți mi-a plăcut, normal schimbat vreo 3 poziții finalizat în doggy fără graba și alte comentarii. De precizat pt amatorii de 69 nu face cică nu-i place. Decartat 100 lei eu zic binemeritati. Recomand și o sa mai revin cu plăcere 

Mulțumesc frumos pentru recenzie ♥️😗🤗♥️😗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...