Sari la conținut

❤️Mihaela❤️ 0765781305


Vizitator Puiuu33

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 19 ore, gheo00 a spus:

Ma bucur ca ai ținut cont de sfatul meu în legătură cu faptul ca e spre binele tău sa postezi foto incendiare cu tine. La mai multe! 

Are decat de castigat daca pune poze cu ea. "Incendiare - incitante"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

aviary-image-1644098085480.jpeg

  • Like 4
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG-20220205-WA0019.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 3 ore, mihaela2501 a spus:

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG-20220205-WA0019.jpg

Disponiba până la ora 22:00. Va aștept cu drag 😗🤗♥️

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna ! Ai un inceput de scolioza lombara dextroconvexa. Din fericire pentru tine am sesizat asta intr-o faza incipienta,si norocul tau este ca sunt kinetoterapeut . Daca doresti te pot ajuta in problema ta si ca plata pot accepta serviciile tale,oricum voiam sa te vizitez. Daca esti interesata da-mi reply aici si iau eu legatura cu tn pe whatsap pt restul detaliilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 ore, DSA95 a spus:

Buna ! Ai un inceput de scolioza lombara dextroconvexa. Din fericire pentru tine am sesizat asta intr-o faza incipienta,si norocul tau este ca sunt kinetoterapeut . Daca doresti te pot ajuta in problema ta si ca plata pot accepta serviciile tale,oricum voiam sa te vizitez. Daca esti interesata da-mi reply aici si iau eu legatura cu tn pe whatsap pt restul detaliilor.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sigur nu pari un ciudat!! 

Link spre comentariu

Mno, Mihaela...

Avand in vedere ca razboiul e tot mai aproape, am zis sa nu care cumva sa ma cheme astia si sa n-apuc sa o fut pe Mihaela, asa ca am zis "hai sa bag o fisa". Ultimele poze si postari, promit mult.

Contactat si stabilit detaliile, urmand ca ultimele detalii legate de interfon si etaj sa le primesc cand ajungeam.

Vine ora stabilita, asa ca ma prezint la usa Mihaelei. Ma pofteste inauntru si raman pentru o finalizare (orala in cele din urma). Ma astepta intr-o tinuta lejera (tricou si chiloti) 

Ma cer la baie pentru igienizarea labelor, privesc imprejur pe ce pot sa ma sterg, scutur mainile si ies. Vine in intampinare cu o rola de hartie pe pot de prosop. Cu alte cuvinte, bine ca n-am avut nevoie de dush, ca beleam cioaca.

Ca si actiune, oral, misionr si LOT fara absolut niciun artificiu. Un futai mecanic cu evitarea contactului vizual.

GFE, FK sau alte pupaceli, nu este cazul.

Am cerut 69 sau limbi si cica le-a scos din meniu, caci limbile transmit mirosuri urate catre dansa.

Amenda 100+50.

De revenit? Pentru mine nu. Nu dau vina pe ea. Poate doar nu a fost conform asteptarilor mele.

 

Acestea fiind spuse, va doresc spor la futut fete bune si frumoase!

  • Like 6
  • Minus 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 14 minute, robi29 a spus:

Mno, Mihaela...

Avand in vedere ca razboiul e tot mai aproape, am zis sa nu care cumva sa ma cheme astia si sa n-apuc sa o fut pe Mihaela, asa ca am zis "hai sa bag o fisa". Ultimele poze si postari, promit mult.

Contactat si stabilit detaliile, urmand ca ultimele detalii legate de interfon si etaj sa le primesc cand ajungeam.

Vine ora stabilita, asa ca ma prezint la usa Mihaelei. Ma pofteste inauntru si raman pentru o finalizare (orala in cele din urma). Ma astepta intr-o tinuta lejera (tricou si chiloti) 

Ma cer la baie pentru igienizarea labelor, privesc imprejur pe ce pot sa ma sterg, scutur mainile si ies. Vine in intampinare cu o rola de hartie pe pot de prosop. Cu alte cuvinte, bine ca n-am avut nevoie de dush, ca beleam cioaca.

Ca si actiune, oral, misionr si LOT fara absolut niciun artificiu. Un futai mecanic cu evitarea contactului vizual.

GFE, FK sau alte pupaceli, nu este cazul.

Am cerut 69 sau limbi si cica le-a scos din meniu, caci limbile transmit mirosuri urate catre dansa.

Amenda 100+50.

De revenit? Pentru mine nu. Nu dau vina pe ea. Poate doar nu a fost conform asteptarilor mele.

 

Acestea fiind spuse, va doresc spor la futut fete bune si frumoase!

asta cred ca e printre cele mai scurte recenzii ale tale 🤔 record negativ 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 18 ore, robi29 a spus:

Mno, Mihaela...

Avand in vedere ca razboiul e tot mai aproape, am zis sa nu care cumva sa ma cheme astia si sa n-apuc sa o fut pe Mihaela, asa ca am zis "hai sa bag o fisa". Ultimele poze si postari, promit mult.

Contactat si stabilit detaliile, urmand ca ultimele detalii legate de interfon si etaj sa le primesc cand ajungeam.

Vine ora stabilita, asa ca ma prezint la usa Mihaelei. Ma pofteste inauntru si raman pentru o finalizare (orala in cele din urma). Ma astepta intr-o tinuta lejera (tricou si chiloti) 

Ma cer la baie pentru igienizarea labelor, privesc imprejur pe ce pot sa ma sterg, scutur mainile si ies. Vine in intampinare cu o rola de hartie pe pot de prosop. Cu alte cuvinte, bine ca n-am avut nevoie de dush, ca beleam cioaca.

Ca si actiune, oral, misionr si LOT fara absolut niciun artificiu. Un futai mecanic cu evitarea contactului vizual.

GFE, FK sau alte pupaceli, nu este cazul.

Am cerut 69 sau limbi si cica le-a scos din meniu, caci limbile transmit mirosuri urate catre dansa.

Amenda 100+50.

De revenit? Pentru mine nu. Nu dau vina pe ea. Poate doar nu a fost conform asteptarilor mele.

 

Acestea fiind spuse, va doresc spor la futut fete bune si frumoase!

Mulțumesc pentru vizita și imi pare rau ca nu pot fii pe placul tuturor 😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 14.02.2022 la 10:39, mihaela2501 a spus:

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG-20220205-WA0019.jpg

DISPONIBILA PANA LA ORA 22 🤗😗

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG_20220219_140806.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 5 minute, mihaela2501 a spus:

DISPONIBILA PANA LA ORA 22:00.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

IMG_20220219_140806.jpg

Frumos posterior!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

😱 ULTIMA ZI IN CRAIOVA 😱 😈DISPONIBILA PANA LA ORA 23:00😈.PENTRU PROGRAMĂRI SCRIETIMI DOAR PE WHATSAPP 💙 Servicii și prețuri !!
-oral in funcție de igiena  
-normal protejat diferite poziții
-masaj de relaxare doar la ora 💙Servicii extra: ♥️-Finalizare orală (extra 50 de lei) 
♥️-Finalizare faciala (extra 100) 
❤️100 finalizarea 
❤️250 ora(cu 2 finalizări)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

De ce nu faci ???  Chiar asa  daca exista vreun nebun care zice stau toata noaptea cu tine ..  exista vreo persoana dispusa ????  Si sexul anal are senzatiile sale..  :stiletto Cum exista multe fete care zic ca nu fac ele deloc sex oral da si cand li se pune fac.. Eu am impresia ca sexul asta oral necesita ceva indemanare.. anumite inclinatii e prea artificial la majoritatea sincer , e o parere ...

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, jokervs a spus:

De ce nu faci ???  Chiar asa  daca exista vreun nebun care zice stau toata noaptea cu tine ..  exista vreo persoana dispusa ????  Si sexul anal are senzatiile sale..  :stiletto Cum exista multe fete care zic ca nu fac ele deloc sex oral da si cand li se pune fac.. Eu am impresia ca sexul asta oral necesita ceva indemanare.. anumite inclinatii e prea artificial la majoritatea sincer , e o parere ...

Nu știu ce treaba are una cu alta🤣Stai tu liniștit ca o sug cum mi se cere 😉Daca mi se cere sa o sug intru-n anumit fel o fac daca nu o fac cum stiu eu. Nu toți prefera sa îi scuipi pe pensi, sa le sugi coaiele sau sa le faci adanc. Fiecare barbat e diferit in felul lui 😌Si cat despre anal simplu nu ma pasionează si nu as face 😌Si daca te'ai referit la sex oral la limbi simplu nu imi place (pasarica mea e mai sensibila si prefer sa nu folosesc ovule doar pt faptul ca nu am eu grija de mine, simplu cum sunt femei care fac abces mamar cand alăpteaza de la bacteriile bebelușului din gurita, asa sunt eu sensibila la limbi) Merg si eu la ginecolog, un doctor mai una alta știu ce si cum, mai si citesc una alta ca na in viața asta trebuie sa ne mai si documentam. Seara frumoasa si hai sa nu facem aici pe acest topic lecții de sexologie. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...