Sari la conținut

Am castigat 19.800 lei la pariuri sportive


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Cota 39.60 pana mea daca as fi bagat 5000 ron in loc de 500 ron era mai bine --- ca tot am avut in cont 6400 si am jucat si ruleta si slots Book Of Ra --- si nu a platit speciala nimic ----un ecran de goange de alea de Colorado care se pun pe barabule potatos of course !

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
10 hours ago, wolfgangw said:

Te-a lasat la greu ? Asa-s prietenii..

ce zici Wolf din StrongHold Crusader ? merita sa irosesc 19.800 ron pe o pizda regala ? is nedumerit - e greu in lumea aceasta sa nu ai un prieten sa te sfatuiasca plm

Link spre comentariu
19 hours ago, LuciferMrg said:

https://i.postimg.cc/VsrY97Sy/1.jpg

Vreau sa fiu si eu la moda ca tot se poarta acuma , sa ofer 198 milioane (lei vechi) pentru a face sex cu printesa tiganilor din Cluj Napoca :* cine imi poate face legatura - daca tot au venit moca macar ma simt bine o ora acolo cu o printesa regala 

varu meu da si mie 1000 lei ca nu mai am ce manca, am dat banii pe bautura si manele si femei de 7 stele iara acuma sunt cu datorii la provident si daca nu ma opresc o sa am datorii la camatari dar poate asta e mai bine pentru mine, mama mi-a zis intotdeauna ca fara parintii mei o sa mor inaintea lor din prostia mea si sper sa ajunga cutitu la os in curand ca poate asa o sa ami bag mintile an capu, ca nici de la drogurile astea nu mai am ajutor, ami pare rau mamico ca sunt un milenial cUckSRist terminat si ca m-ati renegat dupa ce am ajuns un curvar alcoolic ratat fara viitor care sugea banii vostri si ai dadea la lautari si curve si petreceri la vile cu piscina anchiriate cu curve da lucx pa circuit anchis an timpu pandemiei

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
6 hours ago, solaroposite said:

varu meu da si mie 1000 lei ca nu mai am ce manca, am dat banii pe bautura si manele si femei de 7 stele iara acuma sunt cu datorii la provident si daca nu ma opresc o sa am datorii la camatari dar poate asta e mai bine pentru mine, mama mi-a zis intotdeauna ca fara parintii mei o sa mor inaintea lor din prostia mea si sper sa ajunga cutitu la os in curand ca poate asa o sa ami bag mintile an capu, ca nici de la drogurile astea nu mai am ajutor, ami pare rau mamico ca sunt un milenial cUckSRist terminat si ca m-ati renegat dupa ce am ajuns un curvar alcoolic ratat fara viitor care sugea banii vostri si ai dadea la lautari si curve si petreceri la vile cu piscina anchiriate cu curve da lucx pa circuit anchis an timpu pandemiei

nu am de unde sa iti dau varule ca azi am pierdut tot la pariuri sportive , mai am un bilet pe Real Madrid pentru maine 

https://i.postimg.cc/QxR6Pb60/pula-mea.jpg

cota 17.63 cu 1000 ron miza - de ce te bagi la provident esti nebun ? sau zici doar in gluma ? daca ai fi serios te ajut - iti trimit 10 dogecoin 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...