Sari la conținut

Alina 0729713022


cosoru

Postări Recomandate

Salut. 
De mult am tot vrut sa ajung la domnisoara, fiind atras de pozele ei, iar astazi am reusit sa dau de aceasta.
Acum am inteles de ce nu raspundea la telefon, fata nelucrand pana la ore tarziu (din ce mi-a spus sta pana la 17-18 de obicei).

Lacatie: Vis-a-vis de parcul Crang, la cunoscutul bloc turn.

Tarif: 150/300 lei.

Aspect: 9 - Pozele sunt reale (foarte rar acest lucru prin Buzau), chiar mai frumoasa face2face decat in poze. Este o fata frumoasa, sanii maricei, dar frumosi, ai pe ce pune mana pe romaneste.

ON: 9 - Fara atentie la oo, nu foarte deep, dar foarte bine facut, fara sa se ajute de manuta. Si cel mai important, nu suge putin si te intreaba daca pune plasticul (mi-a spus sa o anunt cand vreau sa trecem la normal).

NP: 9 - Schimbat o singura pozitie, unde am si capitulat relativ repede, Lady on top, unde se misca foarte, foarte bine.

Igiena: 9,5 - Nimic de reprosat.

De revenit: Desi e cam greu de prins, eu cu siguranta o sa revin. 
 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0785404283
  • Oras:Buzau
  • Telefon: 0785404283
  • Oras:Buzau

Văzut anunț, vizitat, plăcut:)

Experienta mea cu Alina a început cam acum 1 an de zile când întâmplător am ajuns la ea. Pozele 100% ale ei, din punctul meu de vedere chiar este mai drăguță în realitate, comunicare peste ceea ce avem în momentul asta în oraș( sau poate nu le-am inimerit eu pe cele comunicative ).

Eu am optat pentru 1h de început cu rugămintea sa nu ma grăbească pentru ca oricum o sa facem doar o finalizare doar ca eu nu functionez pe fust fuck. Am început acțiunea cu un oral np, executat bine, umed și fără sa se ajute de mâini. Pus caciulita pe flăcău, LOT, DOGGY unde am și finalizat având o priveliște mai mult decât frumoasa( fundul ei este bestial în poziția aia).

Note:

Oral : 8, cu putina atenție și mai deep cred ca se poate duce spre 9;

Normal : 10, nimic de reproșat, nu comentează la poziții, puține gemete cât sa îți dea senzația ca împărți plăcerea;

Anal : Nu a fost cazul;

GFE: 7, aici nu pot spune ca excelează, în afara de comunicare în rest cam slăbuț, fără sărutări pe corp, fără french Kiss sau alte nebunii;

Locație : 9, garsoniera curata, singura în locație( doar cu un pufulete de câine alb dar care este cuminte), prosoape tot timpul curate, locație îngrijită.

De recomandat : Din punctul meu de vedere da, eu unul am sa mai revin

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...