Sari la conținut

0733905354


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 7 minute, max6969 a spus:

Oare de ce nu lasati treaba asta, de a posta anunturile, membrilor care au dreptul sa puna foto, si sa faca o treaba care sa ajute cu adevarat comunitatea?

Fii mai explicit.sunt blond astazi sorry.adica sa numai postez nimic decat daca am testat?

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
3 minutes ago, max6969 said:

Oare de ce nu lasati treaba asta, de a posta anunturile, membrilor care au dreptul sa puna foto, si sa faca o treaba care sa ajute cu adevarat comunitatea?

Exact Maxule, m-am gandit sa postez si eu anunturi de pe Publi care nu sunt aici, dar apoi am zis ca Rechinu o poate face cu tot cu poze, plus ca el stie mai bine ca mine ce si cum.

 

1 minute ago, Angellove69 said:

Fii mai explicit.sunt blond astazi sorry.adica sa numai postez nimic decat daca am testat?

Nu. Nici eu nici tu nu putem pune poze. Prin urmare nu este un topic complet si nu ajuta foarte mult sa postezi doar un anunt gen link web.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 5 minute, puloiu a spus:

Exact Maxule, m-am gandit sa postez si eu anunturi de pe Publi care nu sunt aici, dar apoi am zis ca Rechinu o poate face cu tot cu poze, plus ca el stie mai bine ca mine ce si cum.

 

Nu. Nici eu nici tu nu putem pune poze. Prin urmare nu este un topic complet si nu ajuta foarte mult sa postezi doar un anunt gen link web.

Ok.am inteles

Link spre comentariu
4 hours ago, Angellove69 said:

Fii mai explicit.sunt blond astazi sorry.adica sa numai postez nimic decat daca am testat?

Vad ca vrei sa te implici in aceasta comunitate si e ok :wink2 Nu am spus-o rau voit. Si eu am facut-o pe un forum defunct... aici ca sa faci un topic complet ca sa putem identifica din timp parasutele, divele, rapanoasele si fetele care stiu ce sa faca cu o pula... tre sa platesti. Sunt citva membri care au decis sa ia acel tip de cont.... si care iti garantez stiu cu ce se maninca curvasaria prin acest oras.

Nu inseamna ca te descurajez sa o faci... dar daca nu poti pune poze (...care fac mai mult decit 1000 cuvinte) ce pot fi identificate cu motoare de cautare reverse image searching si care ne ajuta sa identificam calitatea pasaricilor ce vind pizda, da... cel mai bine e sa te rezumi doar la recenzii si comentarii pertinente.

Plus ca de-a lungul anilor cei ce o fac au invatat ce isi doresc botii google, si stiu ce sa faca ca un topic sa fie indexat pt cautare cit mai rapid. Iar asta cred ca e in interesul tuturor.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Vizitata azi.poze 100% reale mai are si o colega spus pas ei are anunt separat colega a mai prestat pe la noi.are si topic verificat aici pe forum.Revin la bruneta 100nr 200 h nu face finalizare orala.

Optat pentru 1 nr oral neprotejat destul de ok cu finalizare pe sani.Incearca sa.l ia adanc isi da silinta atentie la oua.Atitudine super ok vorbareata te face sa te destinzi.Locatie in spate la cov dana.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am ajuns si eu la titulara topicului. Am sunat imi spune ca face oral si normal imi spune locatia in 19 in spate la cov dana. Ajung acolo imi deschide usa o grasa de 1.50 m...fiind in zona zic sa raman poate serviciile sunt ok. Tin sa mentionez ca era intr un halat si nu am observat cum arata decartez pt un nr 100 si isi scoate halatul observ ca avea si burta. Ma pun in pat vine si pune caciulita ca trebuia sa o intreb daca face oral neprotejat si un nr este 20min...a radicat cu greu soldatul si trec sa o iau pe la spate...dai ca in galeata mai ales ca se da si cu lubrifiant si pedeasupra era neepilata pe picioare ca ma zgaria parca avea smilgher...in scurt timp mi a murit si uite asa am aruncat 100lei pe fereastra.

Concluzie: o taranca de evitat...ce a mai proasta experienta a mea de cand port p..a🤣🤣🤣

  • Like 6
  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 19 ore, lorenzo12 a spus:

Am ajuns si eu la titulara topicului. Am sunat imi spune ca face oral si normal imi spune locatia in 19 in spate la cov dana. Ajung acolo imi deschide usa o grasa de 1.50 m...fiind in zona zic sa raman poate serviciile sunt ok. Tin sa mentionez ca era intr un halat si nu am observat cum arata decartez pt un nr 100 si isi scoate halatul observ ca avea si burta. Ma pun in pat vine si pune caciulita ca trebuia sa o intreb daca face oral neprotejat si un nr este 20min...a radicat cu greu soldatul si trec sa o iau pe la spate...dai ca in galeata mai ales ca se da si cu lubrifiant si pedeasupra era neepilata pe picioare ca ma zgaria parca avea smilgher...in scurt timp mi a murit si uite asa am aruncat 100lei pe fereastra.

Concluzie: o taranca de evitat...ce a mai proasta experienta a mea de cand port p..a🤣🤣🤣

 

Link spre comentariu

Eu am fost la ea era destul de eleganta intro rochita neagra sexi machiata aranjata miroasea a parfum...oralul l-a facut fara si foarte meseriasa ...acum o inteleg si pe ea spune la telefon in functie de igiena daca tu erai nespalat normal ca nu ti-a facut. Are forme eu ma intorc la ea mi-au placut mult serviciile ei .spune ca 20 de minute dar nu se uita la ceas este destul de comunicativa si hazlie.am ramas prieteni.ma intorc cu siguranta!

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Acum 23 minute, Maciulie123 a spus:

Eu am fost la ea era destul de eleganta intro rochita neagra sexi machiata aranjata miroasea a parfum...oralul l-a facut fara si foarte meseriasa ...acum o inteleg si pe ea spune la telefon in functie de igiena daca tu erai nespalat normal ca nu ti-a facut. Are forme eu ma intorc la ea mi-au placut mult serviciile ei .spune ca 20 de minute dar nu se uita la ceas este destul de comunicativa si hazlie.am ramas prieteni.ma intorc cu siguranta!

Miroase tare a scrumbie 😂😂😂 integistrat acum 38 de minute si fix pe madam sunca ai vizitat-o si ii mai si ridici osanale 🐠🐠🐠

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Au ramas si prieteni dupa 😂😂😂😂....fac schimb de retete, isi recomanda seriale, prietenie mare 😂😂😂😂...te prapadesti de ras ce balarii poa' sa debiteze unii 😂😂😂....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 41 minute, Maciulie123 a spus:

Eu am fost la ea era destul de eleganta intro rochita neagra sexi machiata aranjata miroasea a parfum...oralul l-a facut fara si foarte meseriasa ...acum o inteleg si pe ea spune la telefon in functie de igiena daca tu erai nespalat normal ca nu ti-a facut. Are forme eu ma intorc la ea mi-au placut mult serviciile ei .spune ca 20 de minute dar nu se uita la ceas este destul de comunicativa si hazlie.am ramas prieteni.ma intorc cu siguranta!

Nici pestii nu mai sunt ce erau...🤣🤣🤣. E o taranca parvenita cu impresii de oras...si inca ceva fatalaule eu sunt igenizat la p..a cat tu in gura...🤣🤣🤣

  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0

Maciulie asta a mancat prea multa scrumbie fripta cred, s-a culcat prea giftuit si a visat mult prea frumos ! 😂🤣Miroase a scrumbie prajita pe faleza, cred ca fac astia pregatiri pentru Festival, ca cica s-ar tine anul asta in conditii speciale ! 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 11 ore, lorenzo12 a spus:

Nici pestii nu mai sunt ce erau...🤣🤣🤣. E o taranca parvenita cu impresii de oras...si inca ceva fatalaule eu sunt igenizat la p..a cat tu in gura...🤣🤣🤣

N-ai zis-o bine.

Daca nu s-a spalat pe dinti iti insulta igiena 🤣🤣

Vai, lol, si la el cica "daca tu erai nespalat".

Pai, spalat, nespalat, tot imi inroseste pl cu servetele pana imi tremura picioarele de durere, Mai lasa-ma in pnm cu servetele cand vin mai curat decat ea si familia ei la un loc. Ele zic comenteaza de igiena cand au pizda langa cur + ciclu. Like really.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 6 ore, kitkatlove a spus:

N-ai zis-o bine.

Daca nu s-a spalat pe dinti iti insulta igiena 🤣🤣

Vai, lol, si la el cica "daca tu erai nespalat".

Pai, spalat, nespalat, tot imi inroseste pl cu servetele pana imi tremura picioarele de durere, Mai lasa-ma in pnm cu servetele cand vin mai curat decat ea si familia ei la un loc. Ele zic comenteaza de igiena cand au pizda langa cur + ciclu. Like really.

Da....ai dreptate...am observat si eu dupa ce am postat😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...