Sari la conținut

Singura in locație 0748897076


doddy69

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 6 minute, ciuciuca a spus:

La cum arata, o sa fie singura des

ehhhhh acuma :D

altii au alte fetisuri...De ce sa nu gusti din ceva  care e chiar bun..adica poate e  😊

sunt mature care chiar isi fac treaba foarte bine  Mie chiar imi place sa ma infrupt sa am ce prinde ...asa e cu plinutele 

Bafta sa avem la ciocane tari si fete de treaba 😊

P.S. sa nu conteze kg :D

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am sunat-o.. stiu pe tipa a mai avut 2 anunțuri..cu Sexi non stop..Si  Alice..Acuma si a schimbat nr tel..Si anunți nou.E de vreo 6 luni pe Arad loc Icim in spate la Eclipsa.Tipa e din Arad repatriata din cauza restrictiilor de afara. No comment.E pe facut bani.Incercati daca va tine si va convingeti.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost eu la fata.E ok din toate punctele de vedere,cel putin pt mine.Da mi-a zis ca are 29 de ani,e brunetă,e frumoasa(mie îmi place).Poate pt ea punctul minus e ca are câteva kg în plus,adică e un pic plinuta.Insa la servicii sta bine.Oral neprotejat nota 8 pt mine,se poate si mai bine.La normal a fost mai bine nota 9.Poți schimba poziții,se implica.Cu mine a facut si french kiss.Insa nu face cu oricine.Aviz amatorilor.Ora 250 de lei (2 finalizari). Locatia in spate la Eclipse.Baie cu de toate,curata.Per total pt mine a fost o companie foarte placuta.Fata e foarte curata.Daca nu esti foarte pretențios si nu te deranjează kg în plus eu iti recomand sa mergi linistit la ea.Mult succes tuturor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 02.05.2021 la 22:17, euspuntot a spus:

Am fost eu la fata.E ok din toate punctele de vedere,cel putin pt mine.Da mi-a zis ca are 29 de ani,e brunetă,e frumoasa(mie îmi place).Poate pt ea punctul minus e ca are câteva kg în plus,adică e un pic plinuta.Insa la servicii sta bine.Oral neprotejat nota 8 pt mine,se poate si mai bine.La normal a fost mai bine nota 9.Poți schimba poziții,se implica.Cu mine a facut si french kiss.Insa nu face cu oricine.Aviz amatorilor.Ora 250 de lei (2 finalizari). Locatia in spate la Eclipse.Baie cu de toate,curata.Per total pt mine a fost o companie foarte placuta.Fata e foarte curata.Daca nu esti foarte pretențios si nu te deranjează kg în plus eu iti recomand sa mergi linistit la ea.Mult succes tuturor.

Cred...ca tu visezi.  

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...