Sari la conținut

❤️🔥❤️ELISA❤️🔥❤️ 0746447705


Postări Recomandate

❤️Buna seara,dragilor!❤️
🔥Țin sa va anunț ca,de mâine,voi fii disponibilă pentru prima data in orașul vostru minunat!🔥

 

Am 21 de ani.Sunt blonda,am ochii albaștri și am înălțimea de 1,70m.

 

Sunt o persoana prietenoasa,comunicativa și dedicată unei întâlniri reușite,iar seriozitatea,igiena și curățenia ma caracterizează!

 

Daca ești in căutare de clipe unice și senzații de neuitat,eu sunt persoana potrivită!Te astept pentru a-ți oferi cele mai dulci clipe in compania mea!

 

❣️Poze 100% REALE❣️

Serviciile mele sunt următoarele:

 

♥️OP-ON(în funcție de igiena)

 

♥️NP(întodeauna protejat)

 

♥️69

 

♥️Diverse poziții și fantezii

 

♥️Sărutări corporale

 

♥️GFE

 

♥️Masaj

 

❣️‘Cadoul’ este de:

 

❣️200-1 Finalizare(30 min)

 

❣️300-2 finalizări(60 min)

 

Servicii extra:

 

❣️CIM(50 ron)

 

❣️COF(50 ron)

📍Pentru a va face o impresie mai clară despre mine,îmi puteți citi Recenziile de pe topicurile din Timisoara și Cluj!

💜Voi reveni mâine cu mai multe detalii in legătura cu locația💜

💛Pentru programări(Apel,Sms,WhatsApp)💛

📞0️⃣7️⃣4️⃣6️⃣4️⃣4️⃣7️⃣7️⃣0️⃣5️⃣

💋Va pup și va astept cu drag💋

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ❤️🔥❤️ELISA❤️🔥❤️ 0746447705
Acum 8 minute, cucubau86 a spus:

buna Elisa 🙃

Te așteptăm cu drag la Deva 🤗 Se pare ca e săptămâna noastră norocoasa cu ultimele vizite anunțate la noi în oras 💪

Te-am pupat 😘

PS nu am vazut eu fk sau nu e pe lista pe acolo...😋

Buna ‘cucubau86💋

Și eu sunt nerăbdătoare sa ne cunoaștem!!!

In serviciile mele nu exista FK!❤️

 

                              ❤️🔥❤️

❣️Pentru programări:

                        📞0746447705

💋Va pup și va astept💋

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Un bun venit 👋pentru tine,Elisa pozele sunt super,sper că vei rămânea mai mult la noi în oraş,să te putem vizita,îţi urez baftă şi să ne întâlnim cu bine,,mulţi 💋💋la tine😘

Link spre comentariu
Acum 48 minute, calatorul00 a spus:

Un bun venit 👋pentru tine,Elisa pozele sunt super,sper că vei rămânea mai mult la noi în oraş,să te putem vizita,îţi urez baftă şi să ne întâlnim cu bine,,mulţi 💋💋la tine😘

Îți mulțumesc frumos💋

In jurul orei 16:00 voi fi disponibilă ❤️
Voi reveni cu detalii despre locație 

 

                              ❤️🔥❤️

❣️Pentru programări:

                        📞0746447705

💋Va pup și va astept💋

Link spre comentariu

Buna, 

Pff, deci nu stiu cu ce sa incep 🤣. Am luat decizia sa o vizitez pe Elisa in seara aceasta, probabil cea mai buna decizie pe care am luat-o in ultima vreme 🤣. M-a asteptat exact cum am cerut in jartiere si tocuri, stiam ca e inalta (acesta fiind fetish-ul meu), dar nu ma asteptam sa fie asa de frumoasa. That smile Chico, you can't forget it 🤩😇 - Al Pacino de judetul Hunedoara 🤣🤣.  Cat de faina poti sa fii Elisa ( stiu ca imi multumesti acuma in gand, dar nu trebuie 😉)  Am simtit o chimie cu ea pe care nu am simtit-o nici cu unele prietene - pasional si frumos. Dupa asa o ora, nu o sa mai am nevoie de actiune vreo doua saptamani cel putin 😇. Sper ca nu ajung sa ma indragostesc de tine, ca nu am patit asa ceva pana acuma 🤣😬. La fel cum ti-am precizat si la final, mi-ar fi placut sa te cunosc intr-un alt context. Esti o persoana interesanta si sper ca si tu te-ai simtit bine cu mine 😇. Stiu ca m-am balbait la final, dar sa stii ca e vina ta 🤣🤣

P.S:  sper ca zambesti citind asta 😘😘 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 25 minute, ajstylez a spus:

Buna, 

Pff, deci nu stiu cu ce sa incep 🤣. Am luat decizia sa o vizitez pe Elisa in seara aceasta, probabil cea mai buna decizie pe care am luat-o in ultima vreme 🤣. M-a asteptat exact cum am cerut in jartiere si tocuri, stiam ca e inalta (acesta fiind fetish-ul meu), dar nu ma asteptam sa fie asa de frumoasa. That smile Chico, you can't forget it 🤩😇 - Al Pacino de judetul Hunedoara 🤣🤣.  Cat de faina poti sa fii Elisa ( stiu ca imi multumesti acuma in gand, dar nu trebuie 😉)  Am simtit o chimie cu ea pe care nu am simtit-o nici cu unele prietene - pasional si frumos. Dupa asa o ora, nu o sa mai am nevoie de actiune vreo doua saptamani cel putin 😇. Sper ca nu ajung sa ma indragostesc de tine, ca nu am patit asa ceva pana acuma 🤣😬. La fel cum ti-am precizat si la final, mi-ar fi placut sa te cunosc intr-un alt context. Esti o persoana interesanta si sper ca si tu te-ai simtit bine cu mine 😇. Stiu ca m-am balbait la final, dar sa stii ca e vina ta 🤣🤣

P.S:  sper ca zambesti citind asta 😘😘 

Buna💋

🥰Îți mulțumesc mult pentru cuvintele frumoase🥰

💖Ma bucur ca timpul petrecut in compania mea a fost un moment de relaxare și plăcere💖

♥️Te mai astept cu drag♥️
💋PUPICI💋

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 18.04.2021 la 18:21, Elisa2021 a spus:

💜🌸💜Țin sa va anunț ca voi fi disponibilă pana Joi(inclusiv)💜🌸💜

 

 

 

 

                              ❤️🔥❤️

❣️Pentru programări:

                        📞0746447705

💋Va pup și va astept💋

AB253AF4-133E-48D1-A336-AA59B49C24B0.jpeg

F39D3097-D06D-486F-B9F9-AA69573CCBE7.jpeg

In Arad nu ajungi?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, Elisa2021 a spus:

🔥Ultimele 2 zile🔥

💜🌸Disponibilă pana la ora 22:00🌸💜

 

 

 

                              ❤️🔥❤️

❣️Pentru programări:

                        📞0746447705

💋Va pup și va astept💋

EEC885CB-7B06-4929-8E03-9FE81E1860FF.jpeg

Esti o frumusețe, te pup si te astept la Arad

  • Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna, 

Am vizitat-o din nou pe Elisa, excelenta, la fel ca si data trecuta 😇 De data aceasta ne-am cam intins putin prea mult cu discutiile, dar e destul de greu sa nu pierzi notiunea timpului cand esti cu ea. Sper ca nu te-ai suparat 😬😇 si daca da, sigur o sa iti treaca pana ne vedem data viitoare 😊 Te pup 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, ajstylez a spus:

Buna, 

Am vizitat-o din nou pe Elisa, excelenta, la fel ca si data trecuta 😇 De data aceasta ne-am cam intins putin prea mult cu discutiile, dar e destul de greu sa nu pierzi notiunea timpului cand esti cu ea. Sper ca nu te-ai suparat 😬😇 si daca da, sigur o sa iti treaca pana ne vedem data viitoare 😊 Te pup 😘

💋Pupici💋

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Chiar dacă este puțin c-am târziu,cu scuzele de rigoare ,voi scrie câteva rânduri,eu fiind în vizită data trecută.

Am stabilit întâlnirea pe wpp,respectată,nota 10,ajuns la adresă,m-a întâmpinat Elisa,o fată puțin înâltuță,frumuşică,un păr superb,sâni frumoşi,arată super, poartă ochelari,10 ca imagine,e frumoasă,o domnişoară care arată bine,,ma aşteptat îmbrăcată cum am cerut eu,10 la acest capitol,arată trăznet,,un fund bestial,,GFE 10,am stat la un pahar de vorbă ,e deschisă,la dialog,e o prezenţă plăcută,,locație 10,curată ,baie cu tot ce trebuie,prosop curta,,am optat pentru o fin,200 ,,am început cu un ON 9 frumos ,soft,umed,cu mult depp,îţi aruncă nişte priviri peste ochelari,ca fulgeru pe cer,îl face plăcut,cât vrei tu insistă,per total am fost mulţumit,,la NP nu ştiu ,nu am m-ai apucat,m-i sa terminat timpul,a sunat ceasul,,este adevărat că ne-am lungit puţin cu oralul,poate data viitoare..

Eu unul am fost oarecum mulţumit,poate data viitoare o să ajungem şi la NP, Elisa este o fată ok,are o prezenţă plăcută,servici cât am apucat să facem,am fost mulțumit,,o recomand cu încredere,,şi eu sigur voi m-ai trece pe la ea,vreau să continuăm,de unde am rămas,dar vă recomand să alegeţi varianta la, oră,ca să puteți primi tot ce oferă,această fată minunată

,De revenit,o recomand..

PS,mulțumesc Elisa eşti minunată💋la o bună revedere,,baftă❤️

Link spre comentariu
Acum 6 ore, calatorul00 a spus:

Salutare.

Chiar dacă este puțin c-am târziu,cu scuzele de rigoare ,voi scrie câteva rânduri,eu fiind în vizită data trecută.

Am stabilit întâlnirea pe wpp,respectată,nota 10,ajuns la adresă,m-a întâmpinat Elisa,o fată puțin înâltuță,frumuşică,un păr superb,sâni frumoşi,arată super, poartă ochelari,10 ca imagine,e frumoasă,o domnişoară care arată bine,,ma aşteptat îmbrăcată cum am cerut eu,10 la acest capitol,arată trăznet,,un fund bestial,,GFE 10,am stat la un pahar de vorbă ,e deschisă,la dialog,e o prezenţă plăcută,,locație 10,curată ,baie cu tot ce trebuie,prosop curta,,am optat pentru o fin,200 ,,am început cu un ON 9 frumos ,soft,umed,cu mult depp,îţi aruncă nişte priviri peste ochelari,ca fulgeru pe cer,îl face plăcut,cât vrei tu insistă,per total am fost mulţumit,,la NP nu ştiu ,nu am m-ai apucat,m-i sa terminat timpul,a sunat ceasul,,este adevărat că ne-am lungit puţin cu oralul,poate data viitoare..

Eu unul am fost oarecum mulţumit,poate data viitoare o să ajungem şi la NP, Elisa este o fată ok,are o prezenţă plăcută,servici cât am apucat să facem,am fost mulțumit,,o recomand cu încredere,,şi eu sigur voi m-ai trece pe la ea,vreau să continuăm,de unde am rămas,dar vă recomand să alegeţi varianta la, oră,ca să puteți primi tot ce oferă,această fată minunată

,De revenit,o recomand..

PS,mulțumesc Elisa eşti minunată💋la o bună revedere,,baftă❤️

Buna,Calatorul00❤️
🥰😍🥰Iti mulțumesc pentru recenzie și notele de 10🥰😍🥰

💋Te pup și astept sa ne revedem♥️

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare ,

toate recenziile pozitive o definesc,  a fost super draguta si implicata (pot spune ca a fost cel mai bun bj pe care l am primit pe zona asta)

pentru asta o recomand si cu drag sa ne revedem 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, aladero a spus:

salutare ,

toate recenziile pozitive o definesc,  a fost super draguta si implicata (pot spune ca a fost cel mai bun bj pe care l am primit pe zona asta)

pentru asta o recomand si cu drag sa ne revedem 😘

Buna,Aladero💋

Îți mulțumesc pentru complimente❤️
❣️Te pup și astept sa ne revedem❣️

Link spre comentariu

Acum 3 ore, nemuritorul7 a spus:

Am fost aseară târziu la Eliza. Superlativ la toate capitolele! Mulțumesc, fată făină! 🤗

Buna,Nemuritorul7💋

Îți mulțumesc pentru complimente❤️
Te pup și astept sa ne revedem❣️🤗❣️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...