Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut curvarilor' date='Am nevoie de ajutor de la voi si anume...Vreau sa ma duc la salonul de masaj erotic Natasha, si as avea nevoie de niste pareri de la cei care au fost acolo :- cum arata tipele- cum se poarta- le futi sau nu ?ms anticipat.[/quote']SalutAm vazut un anunt cu natasha masaj pe ATApetisante!!! negrese, blonde, brunete te provoaca la o ora de placere, vino sa-ti satisfacem cele mai exigente dorinte, lux, rafinament, discretie totala 03 Aug 00:24 0761238440, 0213350499, 0741015074www.natashaclub.rosi cu pozele de mai josiar pe site[ul lof oficial bineinteles ca nu exista nici o negresa la galeria foto. Miroase a magarie la mijloc tipic romaneasca. Poze cu negrese cu asiatice si la telefon se spune ca esto bolnava sau ca e tura libera

post-20-13340969496_thumb.jpg

post-20-133409694961_thumb.jpg

post-20-133409694962_thumb.jpg

post-20-133409694962_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cum masajul erotic este pasiunea mea pot spune ca am ceva experienta cu acest salon masaj Natasha.Salonul se afla este situat intr-o vila.sunt 3 camere la etajul 1 o camera in stil japonez iar sus inca 2: camera rosie(dupa cum e botezata) care e mai mica si calduroasa si alta cu un fel de baldachin.Stiu salonul si am incercat o gramada de fete de pe vrmea cand activau fete cu experienta in ale masajului erotic precum monica, ada,beatrice,oana(fata cu piercing).multe din ele prcaticau sexul oral dar nu cu toata lumea.din pacate s-au lasat de meserie.acum bate vantul pe acolo am avut numa experiente negative si am incetat sa mai merg.la un moment dat cu ceva timp in urma la natasha dupa ora 9 seara tariful era de 400 ron pentru o ora,ti se dadea o sampanie si se practica sex.dar s-a incetat si cu aceasta activitate.negresa acceea era reala erau chiar 2 eu unul n-am intrat niciodata cu ele dar le am vazut.acum nu mai sunt.cum ziceam la natasha nu mai e ce era odata iar fetele se schimba la cateva saptamani,cu unele poti face sex dak aduci prezervativ cu altele nu,depinde de fata si client.bafta!

Link spre comentariu

Bine v-am gasit!

 

Am fost si eu la acest salon acum vreo doua luni, pe vremea cand exista acea promotie de 120/h masaj erotic nud. Locatia mi s-a parut foarte curata, hostess-ul ok, amabil. In receptie nu mai era nimeni, iar eu o alesesem deja pe Laura (bruneta, forme bine proportionate, sanii destul de mari), fiind fermecat de pozele ei de pe site. Pozele erau reale, doar ca pigmentul era un pic mai inchis fata de ce am vazut in galeria foto (fara sa aiba vreo importanta acest lucru)... in rest, cum am si precizat, era reala. Am decartat 240 lei pentru 2h.

Prosopul curat, nou, salteaua comoda, suficient de mare. Si incepem: masajul de relaxare (50 min.) a fost ok, insa tipa nu era deloc vorbareata... nici nu am mai legat vreo conversatie. Am uitat sa spun, ora era destul de inaintata spre dimineata (01:30 - 02:00). Masajul erotic, in schimb, a fost mai mult decat robotizat... miscari foarte apasate, fara pic de senzualitate. Sa nu mai vorbesc de acea soapta la ureche "vrei sa te intorci?", care a fost inlocuita cu un "intoarce-te!" sec. In tot acest timp, am incercat sa o imangai usor pe sani (sfarcurile erau deja intarite), iar ea statea langa mine plictisita turnand la ulei... in exces. A urmat body-ul, la fel de mecanic, mai mult cu sanii ei peste penisul erect, dupa care s-a asezat in genunchi si a urmat o laba puternica si rapida, provocandu-mi mai mult durere. Incercam sa o cuprind de mijloc, s-o mai linistesc putin... ea, nimic. M-am resemnat sa ii masez sanii tari (nu prea ii convenea, incercand sa se indeparteze) si sa o las sa-si faca mendrele cu jucaria, care mai avea f putin pana la finalizare. In momentul ejacularii a scos un geamat (Dumnezeu stie ce nuanta a avut) si a luat mana brusc de pe penis, grabita fiind sa se stearga pe maini. In timp ce penisul expulza o cantitate serioasa de sperma, ea tocmai atunci si-a gasit sa-mi spuna ca "nu o sa gasesti niciodata aici, ceea ce iti face prietena acasa. Nu stiu, dar ai finalizat foarte greu... cu prietenul meu nu dura nici 10 minute." Si a inceput sa-mi povesteasca despre prietenul ei, cum l-a cunoscut etc. N-am mai facut si al doilea dus, oricum trebuia sa bag o masina la spalat. Apoi, s-a asternut o tacere totala pana in clipa in care am iesit pe usa.

Notele:

 

Locatia (ca zona si interior) - 8

Masajul de relaxare - 8,5

Masajul erotic - 5 (cu indulgenta, totusi)

Chipul Laurei - 9

Corpul - 10 (sanii mari, formele tari si pielea fina te imbiau sa o tii in pat ore in sir!)

GFE-ul - 1

 

Concluzia: nu am mai revenit de atunci si nu cred ca o sa mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare !

 

Tocmai ce am sosit de la salonul cu nume de rusuoaica, locatia se afla pe str Lamaitei,

La prezentare au defilat 3 fete, doua destul de ok insa Bianca mi a luat ochii.

Blonda, inalta, haine mulate, ruj si o privire sexy. Mai tarziu cand vazut o goala avea si niste tatuaje, destul de multe. de fapt, vreo 3 sau 4

Am primit prosop curat si a pus pe saltea alte doua, pareau curate si ele.

Dupa dusul de rigoare in timp ce mai radeam de una alta, a inceput cu masajul picioarelor, gambelor, spate, etc.

Partea asta dupa o sapt mai obositoare a fost chiar binevenita, desi poate ca altfel ar fi fost relativ mediocru pentru mine.

Ce mi a placut cel mai mult insa a fost partea a doua, cand m am intors cu fatza in sus, s a pus in 69'unde te lasa sa o atingi dar sa nu bagi degetul ba chiar se mangaia si singura chiar sub nasul tau. Am finalizat pe sani in timp ce o mangaiam de zor din 69

 

Per total, masaj ok, sa zicem 8 cu mica indulgenta, Bianca primeste 10 pentru corpul slim & sexy, experienta overall un 9 pofticios

 

Pret 150 roni daca sunati la0768456406

 

Eu ma intorc pentru streaptease la extra 50 roni neaparat

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut!

Azi am facut si eu o vizita la Natasha, dupa mult timp, manat de curiozitate si de comentariul lui danspataru35, mai ales ca acolo unde ma duceam de obicei era inchis azi. A fost o surpriza placuta pot sa spun, dar voi detalia in continuare. Mi-am facut programare, lucru pe care il apreciez pt ca nu imi place sa ma invart aiurea cu telefonul in mana si am ajuns la ora stabilita in locatia din strada Lamaitei. Acolo am fost intampinat de doua domnisoare, una blonda pe nume Nicole pe care am si ales-o si una bruneta al carui nume nu l-am retinut spre rusinea mea, oricum dragutza si ea. M-au intrebat daca vreau sa beau ceva, am achitat "halatul" si anume 150 ron pt o ora si am urcat in camera. Acolo toate bune si frumoase, curatenie, prosop curat, papuci, in baie la fel curat, 2 geluri de dus. Si am trecut la masaj. Tot ce pot sa spun este ca dupa ce a terminat cu mine m-a last cu gura cascata ca sa zic asa. Masaj de relaxare excelent deci nu vrajeala, mi-a pus toate oasele la locul lor ;) dupa care a urmat body cu toate partile corpului, inclusiv cu fundul care era de apreciat de altfel :P si partea de erotic facuta cu pasiune, gemete, chestii, am finalizat in 69. Dupa ce am terminat, m-a sters si s-a spalat pe maini si am mai stat la "barfa" pana s-a terminat ora, timp in care a stat intinsa lanaga mine si m-a mai mangaiat. Deci nu stiu celelalte fete cum sunt dar Nicole a avut o atitudine de 10+, simpatica, dezghetata si priceputa la ceea ce face. In concluzie am plecat de acolo f multumit de mine si in mod sigur o sa mai revin, chiar daca e mai departe de ajuns pt mine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...