Sari la conținut

❤️❤️🌹Stefania 0745335056❤️ Best Oral Ever


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

🌺Sex oral pro/neprotejat (pentru a fi oralul neprotejat nu trebuie sa existe scurgeri sau mirosuri)  

🌺Pozitia 69 

🌺Sarut pe buze  in functie de persoana  

🌺Deepthroat

 🌺Sex intre sani  

🌺 Sex in diferite pozitii, propun si accept de asemenea propuneri de pozitii 

🌺 accept cunnilingus/annilingus 

🌺finalizare pe sâni , pe fund 

🌟🌸🌺 150 lei o finalizare ( 30 min ) 

🌟🌸🌺 300 lei o ora ( 1 sau 2 finalizari )  

0771072748 

va astept 🌟

ADEDA82B-70C9-4B6B-9FA5-158B1E43E200.jpeg

34A63D52-75AD-4D75-9B36-D00CB129DB85.jpeg

0DC6EE2C-696B-4D1C-81B2-57C88ED034C8.jpeg

AE4D3925-C30C-4390-825A-700A9119A1F4.jpeg

235CF2FE-18D9-4AA2-AE0E-6AE256A6AD4D.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ❤️❤️🌹Stefania 0745335056❤️ Best Oral Ever
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Salutări !!!

De data asta cred ca deschid eu drumul pe topicul acesta, nu de alta dar nimeni nu o scris despre Stefania. Sa trecem la lucruri mai serioase,  am vorbit cu fata pe whatsapp si neam pus de acord la o întâlnire. Ajuns la ea fata ma întâmpină in usa, intru facem cunostinta si ma duc la o împrospătare. După dus trecem la acțiune unde începem cu un OP, asa a ales fata să-l  facă,  iar eu nu am obiectat desi as fi vrut neprotejat. Despre the best nu pot sa sustin afirmația asta dacă facem comparatie cu Alina 😉. Ce pot spune este ca il face destul de ok, cu ceva înghițituri până la cotor, nu foarte dese si nici  susținute, era sa uit fara atentie la vecini. 

La NP  se schimba treaba iar aici trebuie sa o laud pentru ca participă cu contre din toate pozitiile si te îndeamnă să o lucrezi. Mi-o  plăcut  ca duce foarte bine acțiunea indiferent daca era deasupra sau dedesubt.  

Un lucru ar mai fi de spus, adică na poate fiind prima întâlnire nu o prea pstrat contactul vizual, adică au fost priviri aruncate, dar o lipsit si Fk din ecuație. Una peste alta fata este ok, micuța de statură, frumoasa la fata, sanii un pic micuti si moi, dar un fund de toata frumusețea.  

Aspect 9 

OP 8.5

NP 10 ( se înfige bine, o cere în ea și duce la tavaleala ) 

Eu as mai vizitat-o, iar halatul o fost 150 pentru o tragere. Te pup Stefania, pe data viitoare 😘

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 39 minute, aditza12 a spus:

Salutări !!!

De data asta cred ca deschid eu drumul pe topicul acesta, nu de alta dar nimeni nu o scris despre Stefania. Sa trecem la lucruri mai serioase,  am vorbit cu fata pe whatsapp si neam pus de acord la o întâlnire. Ajuns la ea fata ma întâmpină in usa, intru facem cunostinta si ma duc la o împrospătare. După dus trecem la acțiune unde începem cu un OP, asa a ales fata să-l  facă,  iar eu nu am obiectat desi as fi vrut neprotejat. Despre the best nu pot sa sustin afirmația asta dacă facem comparatie cu Alina 😉. Ce pot spune este ca il face destul de ok, cu ceva înghițituri până la cotor, nu foarte dese si nici  susținute, era sa uit fara atentie la vecini. 

La NP  se schimba treaba iar aici trebuie sa o laud pentru ca participă cu contre din toate pozitiile si te îndeamnă să o lucrezi. Mi-o  plăcut  ca duce foarte bine acțiunea indiferent daca era deasupra sau dedesubt.  

Un lucru ar mai fi de spus, adică na poate fiind prima întâlnire nu o prea pstrat contactul vizual, adică au fost priviri aruncate, dar o lipsit si Fk din ecuație. Una peste alta fata este ok, micuța de statură, frumoasa la fata, sanii un pic micuti si moi, dar un fund de toata frumusețea.  

Aspect 9 

OP 8.5

NP 10 ( se înfige bine, o cere în ea și duce la tavaleala ) 

Eu as mai vizitat-o, iar halatul o fost 150 pentru o tragere. Te pup Stefania, pe data viitoare 😘

Mulțumesc frumos de recenzie❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator adrian696
Reputație: 0

Salutare , astăzi am reușit sa o vizitez pe Ștefania , convorbire pe whatsapp , m-a îndrumat înspre locatie , o locatie ok prin zona centrului înăuntru modern curat la baie cu tot ce ai nevoie , m-a întâmpinat vesela și cu caldura pot spune , comunicativa ,foarte dulce și jucăușa 

După o scurta povestire am trecut la dușul de rigoare , apoi am trecut la acțiune , oral foarte bun am încercat  OP/ON după mine de 10 se mulează după cerintele tale doar sa ii spui , La normal am încercat LOT cu fața cu spatele , 69 o păsărica gustoasa și frumoasa , capra , doggy , la marginea patului in picioare și tot la marginea patului ea stand in ,,poala mea “eu asezat , are niște sâni moi plăcuți la atingere pielea este foarte fina igiena impecabila , și un fund demențial bine proporționat ,cadoul a fost 150  

Pentru mine este de nota 20 , Stefi , îți mulțumesc frumos pentru momentele petrecute ești o dulceața și sper ca ne vom revedea 😘❤️ As spune ca te recomand dar as minți pentru ca te vreau doar pentru mine 🥰💯🔝

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Am vizitat-o si pe Stefania saptamana asta, am sa va spun cateva lucruri despre ea, nu intram in prea multe detalii, doar cele necesare.

Note + info:

Aspect: 9 micuta cu un corp apetisant cu forme, bronzata, draguta, pare mai faina in realitate decat in poze, doar ca nota nu poate fii 10 fiindca o trage  putin in jos sanii, intelegeti aluzia :)

GFE: 9 lipicioasa, prietenoasa dar fara FK.

ON: 10 nu e cel mai bun oral primit dar se numara printre cele mai bune, pe podium :D, a da si fara "vecini" tot a luat 10. Vorbesc codat🙈

NP: pff nu am reusit sa fac fiindca o durea prea tare........ Deci nu vreau sa ma laud si nici nu o am groasa cum imi spun toate fetele, e doar normala de negru 😂😂 Acum serios, chiar vroiam sa profit de ea putin..... S-a straduit pe alte cai sa ma finalizeze dar in zadar.... Nu sunt suparat pe ea ci doar pe unealta mea... Trebuie sa mai tai din grosime, pff😛
 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, yoyo14 a spus:

Am vizitat-o si pe Stefania saptamana asta, am sa va spun cateva lucruri despre ea, nu intram in prea multe detalii, doar cele necesare.

Note + info:

Aspect: 9 micuta cu un corp apetisant cu forme, bronzata, draguta, pare mai faina in realitate decat in poze, doar ca nota nu poate fii 10 fiindca o trage  putin in jos sanii, intelegeti aluzia :)

GFE: 9 lipicioasa, prietenoasa dar fara FK.

ON: 10 nu e cel mai bun oral primit dar se numara printre cele mai bune, pe podium :D, a da si fara "vecini" tot a luat 10. Vorbesc codat🙈

NP: pff nu am reusit sa fac fiindca o durea prea tare........ Deci nu vreau sa ma laud si nici nu o am groasa cum imi spun toate fetele, e doar normala de negru 😂😂 Acum serios, chiar vroiam sa profit de ea putin..... S-a straduit pe alte cai sa ma finalizeze dar in zadar.... Nu sunt suparat pe ea ci doar pe unealta mea... Trebuie sa mai tai din grosime, pff😛
 

Mi-a făcut plăcere sa te cunosc, o companie placuta si o persoana educata si nu insistenta. Mersi frumos de recenzie❤️

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...