Sari la conținut

Rebeca-0763011063


Postări Recomandate

Buna dragilor numele meu este Rebeca , am 20  de ani şi sunt o brunetă senzuală . Corpul slim,par lung brunet, 1m 65,sani cupa B fermi,piele fina si catifelată usor bronzata . Sunt discretă, ingrijita , educată cu o igienă impecabilă.
Serviciile mele sunt:
-sex oral protejat sau neprotejat in functie de igienă
-sex normal doar protejat
-masaj de relaxare, 
- Cob,
-diferite fantezii si poziții .
-Deepthroat(în functie de marime)
-Gfe
-69
-Mângâieri
-Preludiu
Sunt o persoana bine educată, serioasă, dulce și lipicioasa . 
Cadoul : - 150 (30 min )-250 (60 min) Va astept sa petrecem clipe de neuitat împreună.

ROG UN ADMIN CARE POATE SA MA AJUTE SAU SA MA INVETE SA PUN POZE AICI.(Pana reusesc o sa le primiti pe whatsapp).
Fac si confirmare video .
 Numar de telefon 0763011063.
Programarile se fac pe whatsapp sau prin apel .Mâine de la 14:00 încep programul.
Cum o pun anunt pe publi o sa va las link

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 13 minute, Melissa- a spus:

Buna dragilor numele meu este Rebeca , am 20  de ani şi sunt o brunetă senzuală . Corpul slim,par lung brunet, 1m 65,sani cupa B fermi,piele fina si catifelată usor bronzata . Sunt discretă, ingrijita , educată cu o igienă impecabilă.
Serviciile mele sunt:
-sex oral protejat sau neprotejat in functie de igienă
-sex normal doar protejat
-masaj de relaxare, 
- Cob,
-diferite fantezii si poziții .
-Deepthroat(în functie de marime)
-Gfe
-69
-Mângâieri
-Preludiu
Sunt o persoana bine educată, serioasă, dulce și lipicioasa . 
Cadoul : - 150 (30 min )-250 (60 min) Va astept sa petrecem clipe de neuitat împreună.

ROG UN ADMIN CARE POATE SA MA AJUTE SAU SA MA INVETE SA PUN POZE AICI.(Pana reusesc o sa le primiti pe whatsapp).
Fac si confirmare video .
 Numar de telefon 0763011063.
Programarile se fac pe whatsapp sau prin apel .Mâine de la 14:00 încep programul.
Cum o pun anunt pe publi o sa va las link

Îmi puteti spune Rebeca-Melissa pe nume,sau "Căpsunica" ,cum am porecla. 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -

😂😂😂 auzi la ea (Căpșunica), nu a mers in Constanța treaba ( ai mințit și pe acolo de ai rupt) și te-ai întors la prostii de brasoveni ( ca aici îți merge bine cu prețurile astea) in Constanța nu te caută nimeni la 100finalizarea cu 200 ora?  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -
Acum 4 minute, flo99flo a spus:

😂😂😂 auzi la ea (Căpșunica), nu a mers in Constanța treaba ( ai mințit și pe acolo de ai rupt) și te-ai întors la prostii de brasoveni ( ca aici îți merge bine cu prețurile astea) in Constanța nu te caută nimeni la 100finalizarea cu 200 ora?  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...