Sari la conținut

Noutati in Zalau?


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, siiopaici a spus:

...sau pe domnisoara,a testat-o cineva?

Buna...Patricia Zalau - Matrimoniale - Publi24.ro

am incercat eu .. pozele is de acum 10 ani  pt ca arata in realitate  de 50 de ani , nu am ramas .. bloc cosbuc 14 .. chiar nimic bun in satul asta sa-mi bag pula de nu... era una mai demult o bruneta mega buna,piele alba, ochi verzi/albastri, cur demential de bombat , mica de statura   cu tatuaj pe picioru drept , ultima locatie o avea pe aleea nazuintei ... a promis ca sta mult in zalau si de atunci nu am mai vazut-o ... bag pula sa-mi bag , cine sti unde o fi mers .. din februarie o tot astept sa apara.. dar pula .. ca nu mai vine 

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
15 hours ago, JoeKenda8 said:

am incercat eu .. pozele is de acum 10 ani  pt ca arata in realitate  de 50 de ani , nu am ramas .. bloc cosbuc 14 .. chiar nimic bun in satul asta sa-mi bag pula de nu... era una mai demult o bruneta mega buna,piele alba, ochi verzi/albastri, cur demential de bombat , mica de statura   cu tatuaj pe picioru drept , ultima locatie o avea pe aleea nazuintei ... a promis ca sta mult in zalau si de atunci nu am mai vazut-o ... bag pula sa-mi bag , cine sti unde o fi mers .. din februarie o tot astept sa apara.. dar pula .. ca nu mai vine 

Multumesc de info...apoi,nu stiu ce e cu praful asta prin Zalau...ca si prin alte parti,de altfel...sper sa nimeresc cumva,ceva,pana la urma....

Link spre comentariu

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salutare dragilor! Cu scuzele de rigoare ca nu am avut timp sa postez concluziile,aici,am sa descriu,atat cat ma pricep,seara de 22.04 petrecuta cu Patricia din Zalau.

Asadar am sunat cu o zi inainte,a raspuns o voce feminina,amabila,draguta,i-am spus cam ce doresc si mi-a zis sa revin in ziua intalnirii. Am revenit cu telefonul a doua zi si am stabilit intalnirea la locatia in care m-am cazat. A fost dispusa si outcall dar cu tarif mai mare 400 ron/ora. Eu,de regula,prefer tarif la ora,seara,ceva de genul ultimul din lista de programari zilnice,astfel incat sa nu ne deranjeze nimeni. O fac rar dar si cand o fac-ori la bal,ori la spital!😉

Domnisoara,punctuala,amabila,zambareata! Slabuta,sani micuti,labii maricele-aveai de unde sa o apuci!🤪🤪.Am stabilit si achitat 2 ore,am stat de vorba la un pahar dupa care,la dus si treaba. Am mai luat o pauza,am mai schimbat cateva vorbe...din nou la treaba...am mai luat o pauza (ea se terminase de doua ori)...programul era pe sfarsite,ca atare am mai suplimentat o ora....si din nou la treaba...din nou am ajuns la concluzia ca vinul rosu face minuni-pentru noi,barbatii...

Asadar:

tipa are 34 de ani,daca o iei cu frumosul,face orice,in pat...

Oral neprotejat -nota 9

Normal,numai protejat-a stat cum am vrut eu-9

Anal,nu am mai apucat,dar cu degetelul m-am jucat un pic.

Tipa era curata,frezata,aranjata,fara mirosuri si alte cele...

Are experienta si daca ii place cum o iei,pune suflet.Nu a i-a sunat telefonul,nu am fost deranjati de nimeni.

Per total,nota 9 din partea mea.

Cand voi reveni,voi incerca si altceva (daca exista la acel moment). Daca nu,revin cu drag!

Va doresc ciocane puternice!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...