Sari la conținut

Denisa - 0727666062 ❣


Postări Recomandate

1 oră în urmă, kta1969 a spus:

Pai vezi ca deja aberezi...ai citit ce am scris eu? Mi-ai zis sa vin ca ai locatia intre filicori si casa de cultura,eu de unde sa stiu blocu,sa dau in carti?si te-am sunat sa te intreb adresa exacta...si daca aveai treaba de ce mi-ai raspuns,m-ai lasat sa te intreb adresa exacta apoi mi-ai inchis..de ce nu ai zis de la inceput adresa si te sunam cand eram in fata blocului...

Cred ca greșești persoana 😁

Eu nu stau la casa de cultura,si nici nu am stat vreodată 

Te 😘

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 2 minute, Machedonul12 a spus:

Exista vreo limita de timp? 

nu ...cred ca pentru o suta de roni poti veni si cu bagajele sa te muti o perioada la ea .

ar fi de-a dreptul nesimtita biata femeie sa te dea afara dupa o jumatate de ora...la banii astia este, fara limita

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
Acum 1 oră, gica 1955 a spus:

nu ...cred ca pentru o suta de roni poti veni si cu bagajele sa te muti o perioada la ea .

ar fi de-a dreptul nesimtita biata femeie sa te dea afara dupa o jumatate de ora...la banii astia este, fara limita

Nea Gica,

 

te rog sa lasi ironiile de-o parte, cand e vorba de mine. 

Ne "cunoastem" de ceva timp si nu iti doresti sa intri in polemica cu mine.

 

Bafta!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
3 hours ago, gica 1955 said:

nu ...cred ca pentru o suta de roni poti veni si cu bagajele sa te muti o perioada la ea .

ar fi de-a dreptul nesimtita biata femeie sa te dea afara dupa o jumatate de ora...la banii astia este, fara limita

Zise "inteleptul" satului. De el de ce te mai iei ?? Sau ti-a promis SI Denisa vreun discount? 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Chiar acum, playmaker a spus:

Zise "inteleptul" satului. De el de ce te mai iei ?? Sau ti-a promis SI Denisa vreun discount? 

Evident ca da ......cei "destepti" ca tine ma mir cum mai pot pune o astfel de intrebare .....daca vrei sa sti toate pe unde ma duc ce iau de la Machedonul ...imi dau mie iar dicountul este de 50%  pentru pensionari ....saracii ei tot nu mai pot fute ,si miloase cum sunt considera ca nu trebuie sa ma jecmaneasca ....mai lasa de la ele numai sa revin . Tie nu ti se intampla? Gelosule .....mic mic ce esti  tu.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 12 ore, gica 1955 a spus:

Evident ca da ......cei "destepti" ca tine ma mir cum mai pot pune o astfel de intrebare .....daca vrei sa sti toate pe unde ma duc ce iau de la Machedonul ...imi dau mie iar dicountul este de 50%  pentru pensionari ....saracii ei tot nu mai pot fute ,si miloase cum sunt considera ca nu trebuie sa ma jecmaneasca ....mai lasa de la ele numai sa revin . Tie nu ti se intampla? Gelosule .....mic mic ce esti  tu.

vreau si eu :clap2

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...