Sari la conținut

Idee de afacere pentru fete


Postări Recomandate

Acum 5 minute, focussan a spus:

Nu stiu ce sa zic cu atata mancare si mai ales in combinatia asta. Deja o dam in altele. Eu, pe langa ca nu pot manca atat, nu mai fac nicio branza apoi. O ciorba buna, DA, CLAR! Asta nu as refuza niciodata. Asa sunt eu, mai de la tara... Dar dupa carnati si mici combinati cu bere, ala devine sex murdar. Nu as vrea sa fiu acolo😂

Dar, daca pepenele ridica probleme, se poate inlocui cu orice fruct de sezon. 3-4 feliute de piersica rece iti garantez ca iti schimba starea de spirit fata de Cola sau mai stiu eu ce porcarie. Ideea e sa iasa din banal, sa fie altceva. 

Unii ,ca intrecere de exemplu,ar dori caviar si sampanie scumpa abia scoasa de la rece.In pahare de cristal neaparat🥂🥂🥂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
Just now, andydry said:

Unii ,ca intrecere de exemplu,ar dori caviar si sampanie scumpa abia scoasa de la rece.In pahare de cristal neaparat🥂🥂🥂

De ce sa mint? Nici mie nu mi-ar displacea. Dar eu voiam sa duc discutia in alta directie, spre ce ne-ar face pe toti mai fericiti si pe ele mai profitabile.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 24 minute, andydry a spus:

Unii credit pe 20 de ani,altii sejur de 20 de ani.

"Intrecere"ar putea cumpara chiar si hotelu'🤩

😆😆😆... chiar imi pari genul care rade singur la glumele lui.

Nu inteleg ce te-a determinat sa ma propulsezi in randul mogulilor, dar imi faci cinste.

PS: multumesc pentru pont...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 24 minute, andydry a spus:

Unii ,ca intrecere de exemplu,ar dori caviar si sampanie scumpa abia scoasa de la rece.In pahare de cristal neaparat🥂🥂🥂

Daca citeai drept oricare din recenziile mele, ai fi observat ca predilectia mea este apa... 

La caviar sunt alergic, iar sampania ma baloneaza... 

Dar daca cupa in care sunt servit cu apa, se intampla sa fie de cristal... e maxim pentru mine... orgasme senzoriale...

Fata? Poate sa fie... stramba, ciunga, stirba, muta, sau sluta... nu mai conteaza. Pe mine ma da pe spate opulenta, nimic altceva...

Hai sa iti dau si eu un pont:

Regula nr 1: ca sa pari sarcastic, trebuie in primul rand sa fii amuzant!

In incheiere... hai sa nu dam prilej unui concurs de masurat lungimi, nu de-asta sunt aici, si nu cred ca ar face cinste oricarui topic unde ne-am contra in comentarii. 

Pace tie, admiratorule...

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

Ce legatura are topicul acesta cu ce/cum ii place lui InTrecere sa manance/bea?🤷‍♂️  Mai ales ca foarte multi sunt amuzanti ca o durere de masea, nu inteleg de ce sa te iei de cineva ca boala de omul sanatos.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...