Sari la conținut

BUNĂ DRAGII MEI😘


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 22 minute, gigi de la scularie a spus:

Servicii și prețuri? O scurtă recapitulare ar prinde bine.

Buna ...serviciile mele sunt oral și normal  normalul doar protejat .  Oralul se poate și neprotejat în funcție de igiena dv .... o finalizare 100 lei / 1 ora 200 lei

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, Beatricegl22 a spus:

Buna ...serviciile mele sunt oral și normal  normalul doar protejat .  Oralul se poate și neprotejat în funcție de igiena dv .... o finalizare 100 lei / 1 ora 200 lei

Bună dragilor disponibila pentru voi pana la ora 22:00

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0
Acum 39 minute, mariosex a spus:

locuiesti singura sau ai si colega???

La cat de mica e garsoniera ar fi culmea sa mai fie cineva cu ea, nu vad cum ar putea sa mai lucreze cu cineva. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 16 ore, gigi de la scularie a spus:

Servicii și prețuri? O scurtă recapitulare ar prinde bine.

Bună ..serviciile mele sunt oral / normal ... oralul se poate și neprotejat în funcție de igiena dv ..iar normalul doar protejat 

1 finalizare 100 lei

1 ora 200 lei

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 ore, Beatricegl22 a spus:

Bună ..serviciile mele sunt oral / normal ... oralul se poate și neprotejat în funcție de igiena dv ..iar normalul doar protejat 

1 finalizare 100 lei

1 ora 200 lei

0753961876 acesta e nr meu va astept cu drag :*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 49 minute, victororban a spus:

Vizitat domnisoara! Este plinuta deci pentru cei ce prefera slim nu o recomand e fata din poze dupa tatuaje !sociabila fara figuri nu comenteaza la pozitii! Locatie arhitect ion mincu langa magazin! Pret 100/200

Iti mulțumesc frumos pt recenzie te mai aștept cu drag o zi buna :*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 27.08.2021 la 20:14, matrakci76 a spus:

La cat de mica e garsoniera ar fi culmea sa mai fie cineva cu ea, nu vad cum ar putea sa mai lucreze cu cineva. 

Bună sunt disponibila pana la ora 10 te astept..numai pot răspunde la mesaje în privat nu îmi da voie ..

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Vizitat fata in seara asta, a mai fost pe la noi anul trecut in aceiasi locatie pe Arhitect Ioan Mincu are si o recenzie facuta de mine la acel moment. Fata este ok, in afara de pret nu s-a modificat nimic 100/200,anul trecut era 70/150 chiar mi se pare ca si-a inbunatatit oralul pe care il face intens pana se îneacă. Din pacate nu am stat decat o finalizare iar singurul lucru deranjant sunt cetatenii care stau la bere in fata scarii. Cei care le plac fetele plinuțe eu zic ca e ok. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 minute, matrakci76 a spus:

Vizitat fata in seara asta, a mai fost pe la noi anul trecut in aceiasi locatie pe Arhitect Ioan Mincu are si o recenzie facuta de mine la acel moment. Fata este ok, in afara de pret nu s-a modificat nimic 100/200,anul trecut era 70/150 chiar mi se pare ca si-a inbunatatit oralul pe care il face intens pana se îneacă. Din pacate nu am stat decat o finalizare iar singurul lucru deranjant sunt cetatenii care stau la bere in fata scarii. Cei care le plac fetele plinuțe eu zic ca e ok. 

Iti mulțumesc frumos pt recenzie mi-a făcut placere ... te maia astept ..sa stii ca nu stau zilnic la scara nu știu ce a fost azi cu ei🤣 dar nu e un impediment își vad de treaba lor locația este cunoscuta pentru meseria practicata 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 19 ore, Beatricegl22 a spus:

Iti mulțumesc frumos pt recenzie mi-a făcut placere ... te maia astept ..sa stii ca nu stau zilnic la scara nu știu ce a fost azi cu ei🤣 dar nu e un impediment își vad de treaba lor locația este cunoscuta pentru meseria practicata 

Buna ziua dragii mei disponibila și astăzi pana la ora 22:00 va astept sa ne cunoaștem o zi buna va doresc 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Nu cred ca mai este in Focsani, a fost acum vreo luna dar a ales o locatie ffff proasta pe Arh Ioan. Mincu langa magazin, cand vroiai sa urci la ea erau 3,4 domni cu berile in fata scării 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 07.10.2021 la 10:58, matrakci76 a spus:

Nu cred ca mai este in Focsani, a fost acum vreo luna dar a ales o locatie ffff proasta pe Arh Ioan. Mincu langa magazin, cand vroiai sa urci la ea erau 3,4 domni cu berile in fata scării 🤣🤣🤣🤣

Locația nu este proasta despre ce vorbim sunt pensionari în scara aia .dar nu cred ca ți.a zis cineva ceva ..acolo am găsit acolo am închiriat dar zona nu este proasta este centrala 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 09.10.2021 la 1:18, Beatricegl22 a spus:

Locația nu este proasta despre ce vorbim sunt pensionari în scara aia .dar nu cred ca ți.a zis cineva ceva ..acolo am găsit acolo am închiriat dar zona nu este proasta este centrala 

Bună ziua dragilor...maine ajung la voi în oras...și deabia astept sa ne vedem :)

Serviciile mele sunt:

Oral p/np(în funcție de igiena dv)-finalizare corporala 

Normal (doar protejat)

mici fantezii ...69.

Masaj de relaxare ..

Preturile mele sunt:

1 finalizare 100 lei

1 ora 200 lei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...