Sari la conținut

Dominare hardddd


Postări Recomandate

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

sa incep cu inceputul acum o luna am ajuns in bucuresti in tro seara si fiind simbata seara nu prea am avut la cine sa merg pentru dominare  eu voiam sa stau o noapte intreaga dupa mai multe incercari pe la alte stapine am dat mesaj pe wattap si  am mers la ele erau doar 2 acum vad ca sint 3 am dat mesaj pe wattapp am vb si pe la 9 jumate seara am fost la ele  am dat banii innainte cum vorbiseram adica 10 mil pentru toata noaptea pina la 7 dimineata i a inceput actiunea  locatie ap 2 camere  o mizerie MAXIMA  mai ales in baie unde era groaznic mi e greu sa descriu in cuvinte despre ele ce sa zic una e foarte slaba zici ca e copil cred ca are 40 kg total paralela cu dominarea si cealalta grasa  draguta la fata dar atit  ea e seful  ca si actiune nu intru in detalii eu am cerut dominare hard dar cred ca nici nu stiu ce inseamna asta pentru ca sint plictisite chiar pot sa zic ca a fost chiar cea mai proasta dominare de cind merg la asa ceva actiunea a durat cam 2 ore apoi am renuntat eu ca era prea de tot asa ca am dormit pina la 6 cind ma trezit ca sa plec nu au  tinute latex  si pot sa spun ca nu stiu cine ar merge la ele daca ar stii realitatea de acolo                           

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 22.04.2021 la 23:28, gymy1 a spus:

sa incep cu inceputul acum o luna am ajuns in bucuresti in tro seara si fiind simbata seara nu prea am avut la cine sa merg pentru dominare  eu voiam sa stau o noapte intreaga dupa mai multe incercari pe la alte stapine am dat mesaj pe wattap si  am mers la ele erau doar 2 acum vad ca sint 3 am dat mesaj pe wattapp am vb si pe la 9 jumate seara am fost la ele  am dat banii innainte cum vorbiseram adica 10 mil pentru toata noaptea pina la 7 dimineata i a inceput actiunea  locatie ap 2 camere  o mizerie MAXIMA  mai ales in baie unde era groaznic mi e greu sa descriu in cuvinte despre ele ce sa zic una e foarte slaba zici ca e copil cred ca are 40 kg total paralela cu dominarea si cealalta grasa  draguta la fata dar atit  ea e seful  ca si actiune nu intru in detalii eu am cerut dominare hard dar cred ca nici nu stiu ce inseamna asta pentru ca sint plictisite chiar pot sa zic ca a fost chiar cea mai proasta dominare de cind merg la asa ceva actiunea a durat cam 2 ore apoi am renuntat eu ca era prea de tot asa ca am dormit pina la 6 cind ma trezit ca sa plec nu au  tinute latex  si pot sa spun ca nu stiu cine ar merge la ele daca ar stii realitatea de acolo                           

      Nu vreau sa mi-o iei in nume rau, sa te ntristez si descurajez, dar la tariful asta nu aveai cum sa gasesti curatenie si servicii de calitate. Si daca fetele alea erau intregi la fire, nu le lipsea vreo mana, vreun ochi sau vreun picior, este si asa putin pretul platit...

   Pe mine ma costa numai setul de analize pentru bts intre 7 si 10 milioane, la clinica unde merg. Produsele de curatenie sunt scumpe, chiria la o locatie de lux este mare, produsele cosmetice pentru ingrijirea zilnica a unei femei si parfumurile rafinate sunt si ele, costisitoare, costumele, jucariile si toate accesoriile erotice pentru o sesiune de fetisuri sau o sedinta de dominare, sunt scumpe. Ai intrat vreodata intr-un sex shop sa vezi cat costa ?  

    Suma oferita de tine nu poate acoperi decat cel mult doua ore de dominare, daca doresti sa iti fie incluse in pret calitatea si curatenia.

 

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 21.04.2021 la 14:34, ssddff a spus:

      Nu stiu cat de serios este anuntul ala, dar ale mele sunt serioase. Am experienta, placerea de a domina si de a detine controlul, detin jucarii, strapon,  bice, cravasa, instrumente de tortura, accesorii, peruci si lenjerie sexy, adecvate pentru  sedinte bdsm, umilire, feminizare, cuckolding, am locatie de lux, sunt curata, ingrijita, eleganta.  Ofer reduceri la abonamente, adica in functie de cat de des ma frecventezi. Cine isi doreste, isi da silinta si isi permite, imi poate deveni sclav personal.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu
Acum 11 ore, siana a spus:

      Nu vreau sa mi-o iei in nume rau, sa te ntristez si descurajez, dar la tariful asta nu aveai cum sa gasesti curatenie si servicii de calitate. Si daca fetele alea erau intregi la fire, nu le lipsea vreo mana, vreun ochi sau vreun picior, este si asa putin pretul platit...

   Pe mine ma costa numai setul de analize pentru bts intre 7 si 10 milioane, la clinica unde merg. Produsele de curatenie sunt scumpe, chiria la o locatie de lux este mare, produsele cosmetice pentru ingrijirea zilnica a unei femei si parfumurile rafinate sunt si ele, costisitoare, costumele, jucariile si toate accesoriile erotice pentru o sesiune de fetisuri sau o sedinta de dominare, sunt scumpe. Ai intrat vreodata intr-un sex shop sa vezi cat costa ?  

    Suma oferita de tine nu poate acoperi decat cel mult doua ore de dominare, daca doresti sa iti fie incluse in pret calitatea si curatenia.

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 01.05.2021 la 12:12, siana a spus:

      Nu vreau sa mi-o iei in nume rau, sa te ntristez si descurajez, dar la tariful asta nu aveai cum sa gasesti curatenie si servicii de calitate. Si daca fetele alea erau intregi la fire, nu le lipsea vreo mana, vreun ochi sau vreun picior, este si asa putin pretul platit...

   Pe mine ma costa numai setul de analize pentru bts intre 7 si 10 milioane, la clinica unde merg. Produsele de curatenie sunt scumpe, chiria la o locatie de lux este mare, produsele cosmetice pentru ingrijirea zilnica a unei femei si parfumurile rafinate sunt si ele, costisitoare, costumele, jucariile si toate accesoriile erotice pentru o sesiune de fetisuri sau o sedinta de dominare, sunt scumpe. Ai intrat vreodata intr-un sex shop sa vezi cat costa ?  

    Suma oferita de tine nu poate acoperi decat cel mult doua ore de dominare, daca doresti sa iti fie incluse in pret calitatea si curatenia.

 

 

Nota 10

Asta este diferenta intre o profesionista si niste pustoaice care vor doar sa faca bani. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vai, Labus, cepul l-ai scos

si lingi sperma de pe jos !

Stai sa ma mirosi la dos. . .

nu esti baiat cuviincios.

Ai o limba depravata.

Am crezut ca e cravata,

vazandu-ti- o atarnata

la camasa si costum. . .

te-mpiedici de ea, pe drum.

Ai o limba talentata,

cand ma lingi, ma uzi indata.

Cred ca-ntreci spalatoria

auto si meseria

potrivita pentru tine

este de limbist, stii bine.

Cosul cu rufe murdare,

mi-l rastorni, in cautare

de bichini si chilotei. . .

te-am prins in gura cu ei.

Esti banditul cel mai mare.

Mi te guduri la picioare,

ca sa-ti dau jucarioare,

folosite doar de mine

sau unele, pentru tine.

Esti un mare derbedeu.

Te freci de piciorul meu

si-mi desiri mereu ciorapii.

Du-te, sa imi cumperi altii !

Mi-ai supt degetele toate,

de mi le-ai subtiat, frate,

de pe unghii mi-ai luat lacul.

Du-te sa imi cumperi altul !

Cand fac pipi-mi dai tarcoale,

ti se face sete tare,

lingi capacul de veceu

si ai bea tot ce-ti dau eu.

Treci in zgarda, frumusel

si asteapta, Gudurel,

strans cam cat vreau eu, in lesa,

sa primesti o recompensa !

Daca esti un masochist,

cu batul am sa insist,

mai intai, in prima faza,

sa inveti reguli de baza,

tot ce iti ordon, sa faci

si sa nu ma bagi in draci

si sa nu care cumva,

sa musti de fund, haimana !

Cand te dresez iti ofer

chelfaneala sau zaharel.

Asculti si stai sub papuc ?

Primesti de la sursa, suc.

De te prind ca-m rozi papucul,

te asteapta balamucul !

Daca vrei sa-ti fiu stapana

pe termen mai lung de-o luna,

pot sa-ti fac, catelus cret,

pe balcon, si un cotet

si cand ies la vreo terasa,

te iau, ca sa-mi stai sub masa,

putem pleca in vacante

si la mall, sa-mi cumperi hante.

Sunt stapana Sanziana

si am sa iti jupoi blana, d

aca nu ai sa m-asculti

si in struna, nu imi canti ! / 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
La 01.05.2022 la 2:41, Limbist10 a spus:

Siana un nr de watap ?mersi

Numarul il gasesti daca cauti prin pagini! Eu am sunat-o 3 zile, e adevarat dupa ora 18-19 si avea telefonul inchis!

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.05.2022 la 6:58, subtoc a spus:

Numarul il gasesti daca cauti prin pagini! Eu am sunat-o 3 zile, e adevarat dupa ora 18-19 si avea telefonul inchis!

    Nu mai minti, ca nu am telefonul inchis decat duminica sau noaptea  ! 

La 01.05.2022 la 2:41, Limbist10 a spus:

Siana un nr de watap ?mersi

      Nu am watup. Nu fac videochat.

     Numarul meu este 0790546873.

     Program 10-20.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 06.05.2022 la 22:18, larinsclav a spus:

Siana, injectii sti sa faci? 

 

   Am avut un asistent care era cadru medical si stia. Eu stiu sa fac vaccin cu straponul, cate doze ai nevoie.

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
La 03.05.2022 la 15:57, siana a spus:

    Nu mai minti, ca nu am telefonul inchis decat duminica sau noaptea  ! 

      Nu am watup. Nu fac videochat.

     Numarul meu este 0790546873.

     Program 10-20.

Atentie la limbaj cucoana! Care are fi interesul meu sa mint? Ai avut telefonul inchis! Punct!

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 11.05.2022 la 11:47, subtoc a spus:

Atentie la limbaj cucoana! Care are fi interesul meu sa mint? Ai avut telefonul inchis! Punct!

       Mai, Putin, spala putina, ca esti cam putin in fata mea ! Celor ca tine le dau flit si apoi block din primul minut...uite, ca s-a dezlegat misterul.

  Nu m-am nascut sa am rabdare si sa suport pe timpul meu, toti idiotii, necioplitii si  nebunii violenti. La cos, cu gunoaiele vorbitoare si galagioase ! Nici telefonul meu nu ii suporta si le da ocupat. Degeaba incercati sa interactionati abuziv, cu forta, cu ceilalti. Dragoste cu sila si prietenie cu japca, nu se poate.

 

   Fantezii & fetisuri & masaj & dominare Vrei sa ne jucam de-a asistenta medicala, doctorita sau asitenta sefa ? Din boticul meu, senzual, sau savarina mea, insiropata, fac ditamai parafa. Vino, sa iti fac control, kinky si la cucul gol ! Vino, sa iti pun parafa, pe reteta ! Vino, sa te tratez, asa cum iti place ! Te pot trata cu dosul, pe care mi l-ai trage la xerox, non stop. Te pot forta sa iti iei medicatia prescrisa. Vrei sa fiu zeita ta, pe care sa o adori si careia sa ii aduci ofrande, sa ne jucam de-a marea preoteasa sau stareta, de la care sa iti cumperi iertarea sau de la care sa primesti penitenta, care iti ofera dezlegare la lucruri si placeri omenesti, la fetisuri si fantezii ascunse sau care te pedepseste pentru gandurile tale, necurate ? Vino, sa vezi, ce ascund eu, sub sutana ! Vino, sa iti arat raiul si sa te introduc in el ! Pentru masochisti, pot fi tartorita fatala, mama dracului. Ii pot tortura, chinui in multe moduri. Vino, sa iti fierb la foc mic, sangele din tine, Masochila, pana ti-l dau in clocot, de dorinta, sa te leg, ciupesc, sodomizez, biciuiesc, gadil, palmuiesc, strivesc sub tocuri, ceruiesc, sa te strang cu instrumente, sa te tin intr-un suspans chinuitor, dar placut etc ! Vino, sa iti calc in picioare trupul si demnitatea Umilache, sa te feminizez si exploatez ! Vino, sa te transform in animal de companie, sa te dresez si plimb in lesa ! Vino, sa fac militarie cu tine, sa te trimit direct in iad, sa lupti cu chinul ! Vrei sa fiu politista sau sefa de post, profesoara, mama vitrega, verisoara, matusa, ,directoarea, stapana, comandantul tau, suprem, Angela Merkel, Cleopatra, Scufita Rosie, Alba ca zapada, maseuza terapeut, psihologul tau, personal, fata de la ghiseu, frizerita, stewardesa sau alt personaj, intr-un role play dorit de tine ? Suna-ma ! Rol de iubita iau numai in intalniri si relatii de tip sugar !!! Nu ofer gfe la ora, oricui !!! Sunt Sanziana, secretul starii tale de bine. Detin strapon, jucarii si lenjerii, tocuri, peruci. Programarile trebuie facute din timp. Cand nu pot raspunde la telefon, lasati-mi mesaj, cu ce va doriti de la mine ! Central, select, parcare. Pozele cu numele meu trecut pe ele, imi apartin

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
Acum 2 ore, siana a spus:

       Mai, Putin, spala putina, ca esti cam putin in fata mea ! Celor ca tine le dau flit si apoi block din primul minut...uite, ca s-a dezlegat misterul.

  Nu m-am nascut sa am rabdare si sa suport pe timpul meu, toti idiotii, necioplitii si  nebunii violenti. La cos, cu gunoaiele vorbitoare si galagioase ! Nici telefonul meu nu ii suporta si le da ocupat. Degeaba incercati sa interactionati abuziv, cu forta, cu ceilalti. Dragoste cu sila si prietenie cu japca, nu se poate.

 

   Fantezii & fetisuri & masaj & dominare Vrei sa ne jucam de-a asistenta medicala, doctorita sau asitenta sefa ? Din boticul meu, senzual, sau savarina mea, insiropata, fac ditamai parafa. Vino, sa iti fac control, kinky si la cucul gol ! Vino, sa iti pun parafa, pe reteta ! Vino, sa te tratez, asa cum iti place ! Te pot trata cu dosul, pe care mi l-ai trage la xerox, non stop. Te pot forta sa iti iei medicatia prescrisa. Vrei sa fiu zeita ta, pe care sa o adori si careia sa ii aduci ofrande, sa ne jucam de-a marea preoteasa sau stareta, de la care sa iti cumperi iertarea sau de la care sa primesti penitenta, care iti ofera dezlegare la lucruri si placeri omenesti, la fetisuri si fantezii ascunse sau care te pedepseste pentru gandurile tale, necurate ? Vino, sa vezi, ce ascund eu, sub sutana ! Vino, sa iti arat raiul si sa te introduc in el ! Pentru masochisti, pot fi tartorita fatala, mama dracului. Ii pot tortura, chinui in multe moduri. Vino, sa iti fierb la foc mic, sangele din tine, Masochila, pana ti-l dau in clocot, de dorinta, sa te leg, ciupesc, sodomizez, biciuiesc, gadil, palmuiesc, strivesc sub tocuri, ceruiesc, sa te strang cu instrumente, sa te tin intr-un suspans chinuitor, dar placut etc ! Vino, sa iti calc in picioare trupul si demnitatea Umilache, sa te feminizez si exploatez ! Vino, sa te transform in animal de companie, sa te dresez si plimb in lesa ! Vino, sa fac militarie cu tine, sa te trimit direct in iad, sa lupti cu chinul ! Vrei sa fiu politista sau sefa de post, profesoara, mama vitrega, verisoara, matusa, ,directoarea, stapana, comandantul tau, suprem, Angela Merkel, Cleopatra, Scufita Rosie, Alba ca zapada, maseuza terapeut, psihologul tau, personal, fata de la ghiseu, frizerita, stewardesa sau alt personaj, intr-un role play dorit de tine ? Suna-ma ! Rol de iubita iau numai in intalniri si relatii de tip sugar !!! Nu ofer gfe la ora, oricui !!! Sunt Sanziana, secretul starii tale de bine. Detin strapon, jucarii si lenjerii, tocuri, peruci. Programarile trebuie facute din timp. Cand nu pot raspunde la telefon, lasati-mi mesaj, cu ce va doriti de la mine ! Central, select, parcare. Pozele cu numele meu trecut pe ele, imi apartin

 

 

 

Un comentariu deliristic al unei curve ordinare!

 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 13.05.2022 la 21:21, larinsclav a spus:

Siana, nu ma intereseaza strapon, ci injectii medicale. Zici ca te pricepi?

 

   Nu fac injectii. Fac multe altele.

  Sunt stapana Sanziana, regina fetisurilor si fanteziilor, antrenoarea imaginatiei tale, dresoarea simturilor tale, directoarea si sefa, care azi te poate primi in audienta, la ea, inspectoarea care iti face inspectia sanitar veterinara, lupulache, doctorita proctolog, care iti face masaj la prostata...  Suna-ma daca ai un fetis sau o fantezie speciala, pe care vrei sa ti-o transform in realitate !  Detin jucarii, strapon, lenjerii si peruci. Te intep si zdrobesc cu tocul, pana iese zeama din tine, ca sa vezi unde ti-e locul ! Eu decid daca meriti sa stai mai in fund sau mai in fata. Esti hamsterul perfect, cu a carui minte ma pot juca in voie si pe care pot face experimente.  Esti o omida care se crede fluture. Am sa iti dau cu spray de gandaci in mecla, insuportabilule, labagiule, ca nu meriti decat sa fii flituit ! Virusezi spatiul cu prezenta ta. Nu esti in stare de nimic, decat sa te tii de scula, toata ziua, microbule.  Nu meriti nici sa te las, sa imi dormi pe presul de la usa. Papitoiule, paduche inutil, am sa te vopsesc roz  pe cap si la floci, am sa te leg de un stalp, pe strada, imbracat doar intr-o pereche de chiloti tanga, roz  si am sa te las acolo toata noaptea, sa isi faca nevoile pe tine toti cainii vagabonzi ! Am sa scriu pe fruntea ta MARFA  SECOND HAND sau  CREIER DE PORC EXPIRAT sau BOU INCORNORAT. Am sa iti desenez pe burta o scula , Labus, ca sa vezi ce ar trbui sa iti atarne si tie, intre picioarele alea, paroase, intre care nu ai decat o codita de mar. Nu te mai da Popeye marinarul, ca esti doar un spanac prajit, digerat si vomat, care presteaza doar laba. Am sa te inec cu valurile pisatului meu, marinarule !Treci, sa imi calci rufele, sissy slut, in timp ce alt sclav ma destreseaza cu limba ! Am sa te matur, ca pe un gunoi, afara, pe usa, la sfarsit ! Am sa te scarpin cu coada maturii, daca te mananca in dos si am sa te sorcovesc cu ea pe spate, daca te mananca carca ! Meriti sa mananci doar tocana de rame, ca nu esti bun de nimic si imi vampirizezi timpul si energia de pomana.  Ce faci  pentru mine sau ce imi oferi la schimb, daca imi doresti scuipatul, uro, tamponul, chilotii murdari, ciorapii murdari  sau  prezenta, daca vrei sa te parfumz cu farts, sa te domin, sa te umilesc, dresez, disciplinez, pedepsesc, torturez, sa te formez ca scal personal, etc ? Te pot domina si umili sau putem vorbi despre orice fetis sau fantezie kinky si la telefon. 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...