Sari la conținut

Dominare hardddd


Postări Recomandate


Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Full body massage & facial massage, tantric massage & body to body, prostatic massage & bamboo therapy massage, strapon, dildo, plug, high heels, facesitting, uro (water sports ), hand job, foot job, role play, age play, doghy play, sensual play, dirty talking, spanking, trampling, nipple torture, cbt, feminization, sissy slut, crossdressing, bodystockings, humiliation, public humiliation, fingering, cbt, mumification, bondage, whipping, excentri & kinky fetishes / fantasies, dress fetish, nylon fetish, foot worship, wax play, fisting, lipstick fetish, corporal punishment, material fetishism, material / financial domination, bikini fetish, sugar date, etc. I am Sanziana, your therapist and mistress. i am good looking, very experienced, charming & open minded. Many years of training in mind-body psychology & art of bdsm, has inspired me to give you an experience that is unrivaled. I love play with you & your mind. I love training slaves. I want your total obedience. I have toys, lingerie & bdsm accesories. I am your pleasure creator . Sunt psihosexologul care te ajuta sa iti depasesti blocajele, inhibitiile, temerile, sa te cunosti mai bine, sa iti recunosti, fara a te invinovati sau a te rusina, fanteziile, sa iti testezi limitele, sa te eliberezi de emotiile negative. Sunt dominatoare reala, despre care poti spune ca stie ce face. Sunt ingerul terapeut, de ale carui atingeri vindecatoare ai nevoie. Suna-ma ! Central, select, discret, parcare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...