Sari la conținut

Rbk 🤎0725662467🌹 Prima data in oras ✅


Vizitator RebecaRebby

Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Da, am asteptat mai mult de la "domnisoara", si am primit ce primeam de la "borsaline" nu mai are rost sa dezvoltam subiectul, eu asa am patit. O zi frumoasa tuturori.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 13 ore, nerohardy a spus:

du-te la sala si mai slabeste vreo 15-20 de kile si dupa aia sa ai tupeu sa ceri 150 finalizarea.

 

In privința tarifului rămîne la la latitudinea ei ,iar în privința slăbitului eu zic că arată foarte bine cu formele ei .Sunt atitea anunțuri slim ai de unde alege 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
La 19.05.2021 la 20:20, RebecaRebby a spus:

5 atitudinea mea va fi mereu de nota 10 fata de clienti cu bunul simt  si un Barbat adevarat un domn mai pe romaneste !!

Draga Rebeca, vad ca ai decis sa pleci de la noi, fara sa anunti nimic, cum ai anuntat revenirea puteai la fel sa anunti si plecarea, nu pentru noi ce-i care am fost negativi in privinta ta, ce pentru ce-i care poate chiar sau simtit bine cu tine!

Data trecuta ai facut acest lucru, de ce nu si acuma? In fine, daca nu-ti poti asuma si parerile negative, atunci esti o fire care cedeaza usor, nu crezi?

 

Am citat punctul 5, pentru adevarul* mentionat de tine *atitudine* *bun simt* !

Numai bine!

Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 7 minute, -Netflix- a spus:

Draga Rebeca, vad ca ai decis sa pleci de la noi, fara sa anunti nimic, cum ai anuntat revenirea puteai la fel sa anunti si plecarea, nu pentru noi ce-i care am fost negativi in privinta ta, ce pentru ce-i care poate chiar sau simtit bine cu tine!

Data trecuta ai facut acest lucru, de ce nu si acuma? In fine, daca nu-ti poti asuma si parerile negative, atunci esti o fire care cedeaza usor, nu crezi?

 

Am citat punctul 5, pentru adevarul* mentionat de tine *atitudine* *bun simt* !

Numai bine!

Buna si tie , ai cv personal cu mine ??? Am plecat din cauza locatiei pt ca nu era ok , si plus de asta aveam niste "vecini" care ii deranjam si au inceput cu msj si tlf !! Ma scuzi ca nu am anuntat de azi voi scrie pe forum tot ce voi face 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
La 19.05.2021 la 18:38, _sahy_ a spus:

o recenzie contine macar un minim de detalii..aia este doar o remarca...o parere..asa ca las-o cum a picat..daca domnul nu vrea sa detalieze ce l-a nemultumit, sa fie sanatos..

Ia vezi ce părere au și colegii din Brăila 😉

Oameni răi !

Poate le dai si lor niște ,,minusuri,, 😉😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 32 minute, _sahy_ a spus:

...

Poate ,,mă încord,, puțin....și aflu cine ești 😉

Am zis...poate....pt că ....încă nu sunt sigur dacă merită să investesc bani și timp pt asta.....

Dar ....dacă insiști....deblochez niște fonduri....

Ai grijă ce-ți dorești 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...