Sari la conținut

Gesy 0751556246


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare ,

Dupa cateva cautari nereusite prin site-uri ,la o recomandare pe Telegram intru in contact cu febletzea in cauza!

Mi-a cerut confirmare video,programat in 1 ora ,ajuns la locatie fix langa hotelul meu-400m de Faleza.

Ajuns acolo usor...ghidat prin telefon...2 tipi la scara(am sa zic coincidenta) iar ajuns la usa imi deschide aceasta zeitza mica 1.60-1.65...obraznica din cap pana in picioare care imi pune zambetul pe buze.

Facand dus de la hotel nu am avut nevoie..dar la baie lipseau prosoapele(masina de spalat mergea...deci poate din cauza orei tarzii 22...erau la spalat)

Asteptat in dormitor de domnisoara intr-un body negru parca facut la comanda pentru ea!

Pisicoasa incepe sa ma dezbrace...Titisor incepe sa se trezeasca ....un Oral scurt dar mentionand ca e sensibil si ca trebui sa dam drumu repede la treaba...un misionar corespunzator (fierbinte rau si umed )..apoi un LOT de toata splendoarea...si cand sa vina Doggy style..Titisor a obosit si am preluat impreuna misiunea de a termina pe sanii ei superbi.

Super vibe-Super GFE cu sarutari si mangaieri..Asa Da!

Ca si note:

Locatie 9 +

Aspect 9.5. Fata e frumoasa foc si zambetul o face si mai frumoasa

Igiena 10, curata, epilata, usor perfumata

On 7-8 dar nu am insistat...

Np 9.5, se misca bine, peisajul e mirific..din ce unghi te uiti iti vine so mananci

Gfe 10*, o adevarata experienta de girlfriend, mereu zambeste, bine dispusa si plina de viata

Atitudine 10*

Cadou 200 nr cu Sarutari si COT

 

De recomandat Da

De revenit Da..am so urmaresc daca vine prin Iasi:D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

Acum 8 ore, apostol22 a spus:

Mai are un topic cu titlul ”Bruneta 0759535012”.

Le-ai stricat surpriza la baieti, acuma se pregateau sa se alinieze toti labarii , mocangii si pescarii la usa , poate-poate o combina careva  ..... :lol:

https://nimfomane.com/forum/topic/170400-bruneta-0759535012/?do=findComment&comment=6557764&_rid=69605

 

Acum 10 ore, vanghe04 a spus:

Super vibe-Super GFE cu sarutari si mangaieri..Asa Da!

Gfe 10*, o adevarata experienta de girlfriend, mereu zambeste, bine dispusa si plina de viata

De recomandat Da

De revenit Da

Sefu , o intrebare - era singura in locatie cand ai fost sau a pomenit ceva de vreo colega ?  Ca pe mine ma intereseaza mai mult o fosta colega a madamei care din pacate nu a stat prea mult pe la noi  ... :D  

  • Like 4

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...