Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bunaa 💋!

Am Revenit in București! Mi-am făcut cont nou deoarece pe contul celălalt nu mai pot intra! 

Ma numesc Maria, am 22 de ani, sunt înaltă, ochi verzi, bruneta❤️ fund bombat. Igiena, discreție 🤗😘

Servicii: oral neprotejat este extra dar depinde și de igiena ta 😊. Normal protejat! 
Pret: 200-30 de minute 

350-1 h 

Fac și deplasări doar cu colega mea! ❤️
Te aștept cu programari pe WhatsApp sau telefonic!
— 0786 354 468 —

Pupiciiii 💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 24 minute, scorpionul a spus:

Care era vechiul topic al tau?

Acuma toată lumea isi schimba numele si spune "m-am întors in Bucuresti pt voi" schimba preturile si cine stie ce bomba era înainte, fara suparare.

E fosta colega a Georgianei, tot Maria se numea, nu a schimbat preturile, sunt aceleasi. Ca aspect, e una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am intalnit de pe acest site, mult mai draguta decat multe ridicate in slavi pe aici. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, dantas a spus:

E fosta colega a Georgianei, tot Maria se numea, nu a schimbat preturile, sunt aceleasi. Ca aspect, e una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am intalnit de pe acest site, mult mai draguta decat multe ridicate in slavi pe aici. 

Pune link-ul topicului vechi 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, Maria2210 a spus:

Bunaa 💋!

Am Revenit in București! Mi-am făcut cont nou deoarece pe contul celălalt nu mai pot intra! 

Servicii: oral neprotejat este extra dar depinde și de igiena ta 😊. Normal protejat! 
Pret: 200-30 de minute  

350-1 h 

Adresa o am pe Ion Campineanu nr 25.💋

Fac și deplasări doar cu colega mea! ❤️
Te aștept cu programari pe WhatsApp sau telefonic!
0786 354 468

Pupiciiii 💋💋

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am vizitat-o azi pe Maria ..e buna de pula fata,frumoasa, coro mișto  , exact ce mi-a recomandat doctorul, comportament ok, ne-am futut bine.. , am luat o ora, putin cam mare  tariful dar na,  asta e , nu mi-a părut rău, m-am simțit bine în compania ei. Sa o futeti bine ca merită!! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...