Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare,
Impresionat de cateva note de 10 vazute pe forum, am vizitat-o acum vreo 2 luni.
Locatie pe Campineanu, apartament 2 camere mare, singura - 9.5
Aspect corp 8.5 cam 1.72, bine proportionata, fund bun, carnea tare, pielea frumoasa si fina, arata bine.
Aspect chip 8.75, ochi superbi, frumoasa dar venisem cu asteptari mai mari.
Fara fk, Oral slabut, protejat, dar ajuta chipul frumos 7
Normalul bun, o placere sa ii simti pielea, schimbat 3 pozitii, finalizat pe la spate in prezervativ - 9
GFE  -  7 
Igiena  -  10
 
1 finalizare, 25 min 200.
 
E de incercat, o sa ma intorc daca introduce fk si mai multe variante pentru ejaculare :)
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare,

Programare wp, respectata.

Locatie curata si spatioasa, dus ok, prosop micut dar alb, curat si uscat.

Domnisoara inalta, frumoasa, amabila.

Corp bronzat, armonios si intretinut, cu carnea tare. Sani medii dar tari si placuti la atingere. Talie frumoasa, abdomen musculos, fund tare si bombat, picioare lungi... nici nu am cautat dar cred ca as fi gasit cu greu ceva sa nu imi placa la corpul ei.

La fata e frumoasa, bruneta, ochi albastri, parca, insa tind sa cred ca sunt lentile. Buze groase, desi nu sunt fan tunning, pe fata ei buzele alea mari arata perfect.

ON pt 50 extra foarte placut, m-am mirat sa vad ca poate sa stranga cu buzele alea, ritm bun cu cateva incercari de deep. S-a oprit singura din oral si a montat prezervativul, as fi preferat sa astepte solicitarea mea insa nu m-am suparat.

La normal senzatia e placuta, pasarica cu labii mici. Nu ratati sa o puneti capra, funduletul ala face toti banii. 

1fin cu extra ON, 250

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, kebros a spus:

Salutare,

Programare wp, respectata.

Locatie curata si spatioasa, dus ok, prosop micut dar alb, curat si uscat.

Domnisoara inalta, frumoasa, amabila.

Corp bronzat, armonios si intretinut, cu carnea tare. Sani medii dar tari si placuti la atingere. Talie frumoasa, abdomen musculos, fund tare si bombat, picioare lungi... nici nu am cautat dar cred ca as fi gasit cu greu ceva sa nu imi placa la corpul ei.

La fata e frumoasa, bruneta, ochi albastri, parca, insa tind sa cred ca sunt lentile. Buze groase, desi nu sunt fan tunning, pe fata ei buzele alea mari arata perfect.

ON pt 50 extra foarte placut, m-am mirat sa vad ca poate sa stranga cu buzele alea, ritm bun cu cateva incercari de deep. S-a oprit singura din oral si a montat prezervativul, as fi preferat sa astepte solicitarea mea insa nu m-am suparat.

La normal senzatia e placuta, pasarica cu labii mici. Nu ratati sa o puneti capra, funduletul ala face toti banii. 

1fin cu extra ON, 250

😘😘😘😘 te pup și te mai aștept 🙈

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 26.08.2021 la 10:46, kebros a spus:

Salutare,

Programare wp, respectata.

Locatie curata si spatioasa, dus ok, prosop micut dar alb, curat si uscat.

Domnisoara inalta, frumoasa, amabila.

Corp bronzat, armonios si intretinut, cu carnea tare. Sani medii dar tari si placuti la atingere. Talie frumoasa, abdomen musculos, fund tare si bombat, picioare lungi... nici nu am cautat dar cred ca as fi gasit cu greu ceva sa nu imi placa la corpul ei.

La fata e frumoasa, bruneta, ochi albastri, parca, insa tind sa cred ca sunt lentile. Buze groase, desi nu sunt fan tunning, pe fata ei buzele alea mari arata perfect.

ON pt 50 extra foarte placut, m-am mirat sa vad ca poate sa stranga cu buzele alea, ritm bun cu cateva incercari de deep. S-a oprit singura din oral si a montat prezervativul, as fi preferat sa astepte solicitarea mea insa nu m-am suparat.

La normal senzatia e placuta, pasarica cu labii mici. Nu ratati sa o puneti capra, funduletul ala face toti banii. 

1fin cu extra ON, 250

Te pup și te mai aștept 💋💋💋!! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...