Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, Florin_23 a spus:

Ești terminat rău frate... Nu știu ce ți a făcut fata asta sau ce ți a promis 😂😂😂dar ești terminat rău dacă crezi ca eu sunt invidios🤣🤣🤣🤣

Nu am făcut nimic special. Așa sunt eu mai dulce și de asta ma apreciază lumea !! 😅😅🤗💋

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 18.11.2021 la 11:06, gabi_cunni a spus:

Buna Maria. Ne poti da si nou detali drespre servici si locatie? Multumim

Bunaaa! Sigur 

locatia o am pe Națiunile Unite la blocul A turn! 
200 finalizarea 

350 -1h 

pentru mai multe detalii ma poți contacta la telefon 😇❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

       Am fost de curand, domnisoara arata bine exact ca in poze si descrieriile anterioare. Locatie centrala intr-un bloc in care n-as vrea sa ma prinda vre-un cutremur. 

Din pacate pentru mine serviciile sunt limitate si nu m-am putut desfasura cu ea cum mi-am dorit.

Recomand celor care apreciaza look-ul si nu au nevoie pentru stimulare de extra servicii. 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

Citind despre revenirea Mariei fie si numai pentru câteva zile din păcate, evident ca nu puteam rata s-o revad dupa splendida întâlnire de la începutul lui septembrie. 

Programarea efectuata cu 1 zi inainte si respectata fara probleme - nota 10 pentru seriozitate. 

Locatia - oricum nu mai are importanta ca a plecat,  dar pentru acuratetea recenziei , in zona B-dul Natiunile Unite , blocul turn , apartament spatios, curat, baie curata, geluri de dus din belsug - nota 9.

Maria , arata beton, superba efectiv , piele incredibil de fina , bronzata la solar, sanii fermi , naturali, frumosi , iar ochii aia verzi sunt magnifici.

Au fost 2 reprize superbe , de fut super intens.

Oral neprotejat, mult mai bun de data asta , mai adanc ( aproape de un DT complet ) , un lins pe lateral al pulii exceptional, cunni eu la greu , gemete senzuale.

Un FK adevarat, excelent si intretinut perfect,  transformat deseori in DFK cum imi place mie. 

Si 2 nr de fut cauciucat in pizda, primul nr in LOT, unde am fost futut temeinic de Maria , finalizand mult mai rapid decat as fi dorit,  iar numero due in pozitia caprita, unde se vede extraordinar curul ala bombat si super tare , am pompat frenetic minute bune in el si am finalizat si a doua oară. 

Notele finale din punctul meu de vedere in urma acestei a doua întâlniri cu Maria , sunt :

Aspect - 10 , superba efectiv cum am menționat. 

Oral - 9.50 , nepro bineînțeles, depunctez doar ca nu face si CIM. 

Normal - 10 , fut implicat, super bun, pozitii schimbate .

Igiena - 10 , curata impecabil. 

GFE - 100 😊, ma simt si rezonez perfect cu Maria .

Pacat ca e mai mult plecata . Oricum, personal cum revine , fac tot posibilul s-o revad.

O fata deosebita din toate punctele de vedere,  cu mult bun simt si extrem de frumoasa pe deasupra. 

O zi buna va doresc  ! 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 19.11.2021 la 18:31, barosanu1 a spus:

       Am fost de curand, domnisoara arata bine exact ca in poze si descrieriile anterioare. Locatie centrala intr-un bloc in care n-as vrea sa ma prinda vre-un cutremur. 

Din pacate pentru mine serviciile sunt limitate si nu m-am putut desfasura cu ea cum mi-am dorit.

Recomand celor care apreciaza look-ul si nu au nevoie pentru stimulare de extra servicii. 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Heeeeey ❤️ !!! 

🔴Pe data de 21.02 voi reveni in București și voi fi disponibilă pana pe data de 24.02 !! 

 

Servicii: oral neprotejat este extra dar depinde și de igiena ta 😊.
Normal protejat! 
🔴NEW PRICE : 250 -30 de minute 

🔴400- 1 h


Te aștept cu programari pe WhatsApp sau telefonic! Pupici 💋
 0786 354 468 

  • Like 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 18.02.2022 la 15:04, Maria2210 a spus:

 

Heeeeey ❤️ !!! 

🔴Pe data de 21.02 voi reveni in București și voi fi disponibilă pana pe data de 24.02 !! 

 

Servicii: oral neprotejat este extra dar depinde și de igiena ta 😊.
Normal protejat! 
🔴NEW PRICE : 250 -30 de minute 

🔴400- 1 h


Te aștept cu programari pe WhatsApp sau telefonic! Pupici 💋
 0786 354 468 

E foamea asa de mare ca ai marit preturile ? 😒

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 18.02.2022 la 15:04, Maria2210 a spus:

 

Heeeeey ❤️ !!! 

🔴Pe data de 21.02 voi reveni in București și voi fi disponibilă pana pe data de 24.02 !! 

 

Servicii: oral neprotejat este extra dar depinde și de igiena ta 😊.
Normal protejat! 
🔴NEW PRICE : 250 -30 de minute 

🔴400- 1 h


Te aștept cu programari pe WhatsApp sau telefonic! Pupici 💋
 0786 354 468 

vine si Georgiana?

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
5 hours ago, barosanu1 said:

E foamea asa de mare ca ai marit preturile ? 😒

Ești tu doar un sărăntoc lipsit de un  evident minim bun simț,atât doar;tot pe semințe sau mănânci vreo felie de parizer azi? ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 52 minute, hunterxxl a spus:

Ești tu doar un sărăntoc lipsit de un  evident minim bun simț,atât doar;tot pe semințe sau mănânci vreo felie de parizer azi? ;)

Și acele bun simt ți se pare că l-ai găsit tu ?! 

Se pare că la tine "șmecheria" consta în a da la curve bani mai multi, tu băiat "fin"👍

Colegu a făcut o remarca cat se poate de normala, și nu-i țin vre-o parte că nici nu ne cunoaștem...

Mai toate rapadulele care cum apar incep direct cu 150-200 și după 1 săptămână 200-250 lei, nejustificat...asta că axista acei lingăi  care le ridica in slăvi, de parcă nu a-ți văzut pizda la viața voastră !

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
18 minutes ago, hennesy said:

Și acele bun simt ți se pare că l-ai găsit tu ?! 

Se pare că la tine "șmecheria" consta în a da la curve bani mai multi, tu băiat "fin"👍

Colegu a făcut o remarca cat se poate de normala, și nu-i țin vre-o parte că nici nu ne cunoaștem...

Asta de mai jos se vrea limbaj de bun simt?La aceleași rapandule căutați gfe,fk,anal,cum,cof și dacă s-ar putea sa fie gratis,voi fiind feti frumoși și le onorați pe fete cu prezenta voastră.

Mai toate rapadulele care cum apar incep direct cu 150-200 și după 1 săptămână 200-250 lei, nejustificat...asta că axista acei lingăi  care le ridica in slăvi, de parcă nu a-ți văzut pizda la viața voastră !

In raport cu tine care ești alt hărțuitor,meltean,mitoman și rupt in cur de foame care ai atacat și înjurat f multe fete,da,am bun simț.

Ești prea prost să mă explic cu ridicatul in slavi,am văzut cât te duce capul și lipsa celor 7 ani de acasă.

Anume am fost dur în limbaj ca sa percepi cum e când tu înjuri fetele,dacă ești capabil sa înțelegi,deși mă îndoiesc.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 18.02.2022 la 15:04, Maria2210 a spus:

 

Heeeeey ❤️ !!! 

🔴Pe data de 21.02 voi reveni in București și voi fi disponibilă pana pe data de 24.02 !! 

 

Servicii: oral neprotejat este extra dar depinde și de igiena ta 😊.
Normal protejat! 
🔴NEW PRICE : 250 -30 de minute 

🔴400- 1 h


Te aștept cu programari pe WhatsApp sau telefonic! Pupici 💋
 0786 354 468 

Inteleg ca oferi doar oral neprotejat care este extra? 
Dacă tot ai făcut update la preturi pune si update-ul cu serviciile sa vedem dacă ai adăugat ceva sau nu si sa știm pe dam banii! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...