Sari la conținut

maya 0734933279


Postări Recomandate

3 hours ago, ohaarom said:

Plm asta mi-a scris ca la 400 lei face normal neprotejat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mare grija, eu am spus pas.

La fel mi-a zis si mie. Cine se risca e pe barba lui. Boli gen gonoree poti lua si de la sex oral neprotejat. Tipa arata bine, are forme, e fit, draguta si la fata, dar daca vreti sa nu va riscati v-as recomanda totul protejat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Mi-a confirmat si mie ca la 400 e neprotejat. Doamne fereste. Ptiu ptiu. Piei satana. 

Sustin reintroducerea sectiunii de evitat. Nu pentru tepare ci pentru specimenele de genul asta care fac neprotejat macar. 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am discutat pe whatsapp, și m-a sunat după ce am întrebat-o dacă poate vorbi.

Pozele sunt reale, e aproape de Piața Romană, o garsonieră în care e singură. De aia cred că cei care tot au dat informații despre ea și „colega ei” sunt poate rău intenționați.

  • Like 1
Link spre comentariu
On 5/1/2021 at 12:47 AM, piticu_ said:

Am discutat pe whatsapp, și m-a sunat după ce am întrebat-o dacă poate vorbi.

Pozele sunt reale, e aproape de Piața Romană, o garsonieră în care e singură. De aia cred că cei care tot au dat informații despre ea și „colega ei” sunt poate rău intenționați.

Nu e nimeni rau intentionat. Poate colega ei plecase acasa de Paste deja cand ai fost tu. Eu am toata conversatia cu ea cu toate detaliile. Pentru neincrezatori le pot trimite in privat si screenshot cu conversatia si poze cu ea si colega pe care tot ea mi le-a trimis.

Serviciile ei sunt doar la ora, nu la 30 min/finalizare. Are la ora 250 lei pt protejat si 400 de lei neprotejat, mai putin anal. Colega ei face si anal neprotejat.

Nu e nimeni rau intentionat. Eu personal doar previn lumea sa nu contacteze Doamne fereste vreo boala de ramai toata viata cu ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Poate ai găsit-o în alt loc... dar garsoniera aia clar nu are loc pentru 2 persoane și un client.
Eu am să mai merg la ea pentru că mi-a plăcut mult de tot. Altă ofertă decât 250/h protejat eu nu am primit. Dar am să o întreb despre ce zici tu.

Link spre comentariu
Acum 11 ore, piticu_ a spus:

Poate ai găsit-o în alt loc... dar garsoniera aia clar nu are loc pentru 2 persoane și un client.
Eu am să mai merg la ea pentru că mi-a plăcut mult de tot. Altă ofertă decât 250/h protejat eu nu am primit. Dar am să o întreb despre ce zici tu.

Sa o intrebi pt ca e de evitat altfel

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna tuturor!! Sa făcut o confuzie , eu nu fac anal in primul rand , astea sunt pozele mele și oricând pot confirma !!! Într-adevăr am și o colega , la care îmi mai răspunde la telefon și posibil sa va fii găsit cu ea , nimic de obiectat . Va spun și aici , fac normal protejat, nu fac neprotejat eu. Va rog să lăsați comentariile răutăcioase, cel puțin până vorbiți cu persoana potrivită!!! 

Link spre comentariu

Acum 15 minute, Mayaaa1212 a spus:

Buna tuturor!! Sa făcut o confuzie , eu nu fac anal in primul rand , astea sunt pozele mele și oricând pot confirma !!! Într-adevăr am și o colega , la care îmi mai răspunde la telefon și posibil sa va fii găsit cu ea , nimic de obiectat . Va spun și aici , fac normal protejat, nu fac neprotejat eu. Va rog să lăsați comentariile răutăcioase, cel puțin până vorbiți cu persoana potrivită!!! 

Hmmm...interesant

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...