Sari la conținut

Selen (Baby) 0769597615 😍


Vizitator SelenBaby

Postări Recomandate

Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 2 ore, Stan10 a spus:

M-am tot uitat la pozele tale si am o singura curiozitate: de unde iti cumperi chilotii?

De pe internet, dar ii spal la fiecare 48 ore ( pe majoritatea )...si na, nu mai stralucesc ca la prima spalare, normal, ce detergent imi recomandati?

Link spre comentariu

Am incercat sa fac astazi o programare insa fara succes.

As vrea sa mentionez ca, trebuie sa specifici in descriere sau in whatsapp ca dorest confirmare cu 15-20min inainte.

Ce s-a intamplat astazi nu a fost ok, am stabilit o ora care d.p.m.d.v e batuta in cuie. Mi-ai scris sa confirm cu 20min inainte, eu eram la volan si dupa cum bine stii nu se sta cu telefonul in mana sa verific mesajele  - astfel ca ai decis sa anulezi programarea, ok (sa te protejezi te-ai gandit ca mai bine anulezi tu decat sa-ti dau eu teapa, nu era cazul, in fine) mai mult ai blocat si numarul ca si cum nu stiu ce s-a intamplat

- chiar daca cineva nu raspunde imediat, nu inseamna implicit ca-ti da teapa

- lasa chat-ul deschis, nu mai bloca numarul, pentru un bun profesionalism

- pe langa tepe, oamenii pot avea si alte probleme care pot aparea, e ok sa-ti poate scrie

Eram la 10min de tine si cand ma trezesc ca e tot anulat, fara sa poti scrie niciun mesaj nimic, nu este ok.

Sigur ca ai tot dreptul sa anulezi, sa-ti alegi clientela etc, insa nu la modul asta.

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
1 oră în urmă, Gabi264 a spus:

Am incercat sa fac astazi o programare insa fara succes.

As vrea sa mentionez ca, trebuie sa specifici in descriere sau in whatsapp ca dorest confirmare cu 15-20min inainte.

Ce s-a intamplat astazi nu a fost ok, am stabilit o ora care d.p.m.d.v e batuta in cuie. Mi-ai scris sa confirm cu 20min inainte, eu eram la volan si dupa cum bine stii nu se sta cu telefonul in mana sa verific mesajele  - astfel ca ai decis sa anulezi programarea, ok (sa te protejezi te-ai gandit ca mai bine anulezi tu decat sa-ti dau eu teapa, nu era cazul, in fine) mai mult ai blocat si numarul ca si cum nu stiu ce s-a intamplat

- chiar daca cineva nu raspunde imediat, nu inseamna implicit ca-ti da teapa

- lasa chat-ul deschis, nu mai bloca numarul, pentru un bun profesionalism

- pe langa tepe, oamenii pot avea si alte probleme care pot aparea, e ok sa-ti poate scrie

Eram la 10min de tine si cand ma trezesc ca e tot anulat, fara sa poti scrie niciun mesaj nimic, nu este ok.

Sigur ca ai tot dreptul sa anulezi, sa-ti alegi clientela etc, insa nu la modul asta.

 

 

Nu ai zis daca mai vii sau nu.

Link spre comentariu
1 minute ago, SelenBaby said:

Mi-ai dat teapa, asta e, o zi buna, cearta-te singur.

Daca nu ai fi blocat whatsapp-ul ai fi vazut si mesajul, 2 min mai tarziu dupa al tau, o poti face acum de exemplu, care oricum era cu 15min inainte de termen. Deci de unde atata graba sa anulezi ? Probabil aveai pe altul in prelungiri.

Citeste cu atentie ce am scris, nu sta nimeni pe drumuri in Bucuresti pe traficul asta ca sa dea teapa, noroc ca aveam si alte treburi in zona. Nu ai mentionat ca vrei pre-confirmare in scris sau se anuleaza.

Nici macar nu m-am suparat, insa mi se pare ne-profi modul in care rezolvi situatii normale de comunicare.

Good luck in life cu un astfel de caracter, macar respecta-le timpul celorlalti.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 17 minute, Gabi264 a spus:

Daca nu ai fi blocat whatsapp-ul ai fi vazut si mesajul, 2 min mai tarziu dupa al tau, o poti face acum de exemplu, care oricum era cu 15min inainte de termen. Deci de unde atata graba sa anulezi ? Probabil aveai pe altul in prelungiri.

Citeste cu atentie ce am scris, nu sta nimeni pe drumuri in Bucuresti pe traficul asta ca sa dea teapa, noroc ca aveam si alte treburi in zona. Nu ai mentionat ca vrei pre-confirmare in scris sau se anuleaza.

Nici macar nu m-am suparat, insa mi se pare ne-profi modul in care rezolvi situatii normale de comunicare.

Good luck in life cu un astfel de caracter, macar respecta-le timpul celorlalti.

 

Iaaar minti, nici nu ma mai obosesc. Seara buna.

💖💖💖

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0

~ Va multumesc pentru vizite ~

~ Imi iau cateva zile libere, cum am spus si ma intorc la voi 💖💖💖 ~

-> Pupici si ne auzim de saptamana viitoare 👸

~ Baby - Selen ~

XoXoAirBrush_20210818165138.jpg.967dc953b3e57ef60bdfe2ab58a2a42c.jpg

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 19.08.2021 la 16:59, SelenBaby a spus:

~ Va multumesc pentru vizite ~

~ Imi iau cateva zile libere, cum am spus si ma intorc la voi 💖💖💖 ~

-> Pupici si ne auzim de saptamana viitoare 👸

~ Baby - Selen ~

XoXoAirBrush_20210818165138.jpg.967dc953b3e57ef60bdfe2ab58a2a42c.jpg

La prima vedere, pari o....papusa  japoneza de  portelan....cu care trebuie sa fii tandru, amabil si delicat.

Dar ca fire cum esti ? Femeia  papusa, femeia  copil, femeia comisar, femeia  accesoriu, femeia cu capul pe umeri etc. ? 😋🤗

  • Like 3
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...