Sari la conținut

Selen (Baby) 0769597615 😍


Vizitator SelenBaby

Postări Recomandate

Vizitator SelenBaby
Reputație: 0

Buna, ne vom vedea de Luni, poimaine plec la mare ( a 3-a oara in vara asta 😅😂🤣 ) si ma intorc Duminica. 

Deci, de Luni revin. 

Scriu asta pt. ca sunt intrebata zilnic pe whatsapp...cand revin.

Luni voi anunta DACA ma voi muta la RIN sau raman pe MOSILOR ( in fuctie de ce gasesc disponibil la intoarcere ).

Va pup.

Selen.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot

Vroiam sa te vizitez frumusete, dar cu problemele pe care le ai in momentul de fata, am decis sa astept o perioada,  poate in timp vei renunta macar putin la ego.

Le sugerez si colegilor sa urmareasca intreg thread-ul , incepand cu prima pagina.

Si ti-e draga mea iti doresc tot binele din lume si toata dragostea de care ai nevoie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 8 ore, tacsifut a spus:

Vroiam sa te vizitez frumusete, dar cu problemele pe care le ai in momentul de fata, am decis sa astept o perioada,  poate in timp vei renunta macar putin la ego.

Le sugerez si colegilor sa urmareasca intreg thread-ul , incepand cu prima pagina.

Si ti-e draga mea iti doresc tot binele din lume si toata dragostea de care ai nevoie. 

Altul care incearca sa-mi strice topicul.

Ce ai frate, te-ai lovit la cap? 🤭

Puteai sa cauti altceva fara sa comentezi.

Nici nu stiu dc ma mai obosesc sa-ti raspund.

Du-te si canta la alta masa.

Nu te obliga nimeni sa ma vizitezi.

Dar macar "da-te din usa".

Abtine-te 🤷‍♀️.

Peace 🌞

 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 8 ore, tacsifut a spus:

Vroiam sa te vizitez frumusete, dar cu problemele pe care le ai in momentul de fata, am decis sa astept o perioada,  poate in timp vei renunta macar putin la ego.

Le sugerez si colegilor sa urmareasca intreg thread-ul , incepand cu prima pagina.

Si ti-e draga mea iti doresc tot binele din lume si toata dragostea de care ai nevoie. 

Eu am spus o parere obiectiva, dar nu credeti…e prea plina de ea si dupa cum observi ii place sa jigneasca! O fi ambalajul bun dar caracterul o strica!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot
13 hours ago, laury said:

Eu am spus o parere obiectiva, dar nu credeti…e prea plina de ea si dupa cum observi ii place sa jigneasca! O fi ambalajul bun dar caracterul o strica!

Ai dreptate frate.  Eu n-am nimic cu fata si consider ca mi-am facut datoria , in calitate de om fata de ea. E foarte defensiva,  chiar si cand nu este necesar,  se observa cu ochiul liber.  Probabil ca draga de ea se comporta frumos fata in fata,  dar pentru mine atitudinea ei fata de majoritatea colegilor aici pe thread m-a facut sa stau in banca mea si cu siguranta nu sunt singurul.  

Eu presupun ca ea fie a trecut prin traume mari,  fie e cum ai mentionat si tu "prea plina de ea" , totusi frumusetea-i trecatoare,  un fapt pe care nu-l intelege inca. 

Spor la treaba colegu' si multumesc pentru sustinere. Cum zic colegii pe aici, Ciocane Tari!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 45 minute, tacsifut a spus:

Ai dreptate frate.  Eu n-am nimic cu fata si consider ca mi-am facut datoria , in calitate de om fata de ea. E foarte defensiva,  chiar si cand nu este necesar,  se observa cu ochiul liber.  Probabil ca draga de ea se comporta frumos fata in fata,  dar pentru mine atitudinea ei fata de majoritatea colegilor aici pe thread m-a facut sa stau in banca mea si cu siguranta nu sunt singurul.  

Eu presupun ca ea fie a trecut prin traume mari,  fie e cum ai mentionat si tu "prea plina de ea" , totusi frumusetea-i trecatoare,  un fapt pe care nu-l intelege inca. 

Spor la treaba colegu' si multumesc pentru sustinere. Cum zic colegii pe aici, Ciocane 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Of, of.

Stai in banca ta, ca stai bine acolo. 

Spor la futut ! 🤷‍♀️

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzeldorf
  • Oras:Buzeldorf
Acum 37 minute, SelenBaby a spus:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Of, of.

Stai in banca ta, ca stai bine acolo. 

Spor la futut ! 🤷‍♀️

 

 

Ce faci pisi, esti la birou? N-ai chef de o zmotoceala? :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0

Buna, am revenit in Buc.

De maine incep, dar voi avea alta locatie saptamana asta...

( nu am mai gasit nimic liber unde v-am obisnuit ),

imi voi lua o garsoniera cocheta la :

Rin Grand.

Maine la ora 11:00 dupa ce o vad si ma cazez, incep programarile pe WHATSAPP.

Stiti deja preturile si serviciile, dar le voi pune din nou.

Selen.

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0

Servicii: 

- Sex normal (protejat)

- Sex oral (protejat sau neprotejat in functie de igiena)

- GFE

- FK

- Pozitii 

- Finalizare ~ CORPORALA ~ (fara CIM, COF)

Cadou:

- 150 lei maxim 30 minute

- 300 lei ora

LOCATIE :  Rin Grand

NU accept persoane in stare de ebrietate insa se poate bea un pahar/ fuma o tigara la mine 😉☺ 

NU accept persoane cu BILE.

Cadoul se va da in primele 5-10 minute din intalnire, pentru a evita neplacerile.

MESAJ pe whatsapp pt. programare (NU apel) 😍😘😘

VA ASTEPT ! 😍😘😘

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 4 minute, IONsins a spus:

Dacă vrei sa te fut vin o și tu mai aproape pe la unirii cum erai arunci în centru vechi. Nu pierd 2 ore în trafic acum pana la marginea Bucureștiului 

Imi pare rau pt. tine atunci, plateste-mi chiria la Unirii daca vrei sa ma futi 🤷‍♀️.

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Chiar acum, IONsins a spus:

Ia ți și tu una pe termen lung nu în regim hotelier e 300-400 de euro si o scoți din 10-20 de clienți 

Pai la ce imi mai trebuie, daca te am pe tine? 🤤😂😂

N-am chef. 

Ma mut unde vreau eu, tu vino acolo 🤭👍.

Sau IESI de pe topicul meu. 

The end.

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0

Buna, pana la urma am luat un apartament cu 2 camere la Rin Grand, sunt disponibila pt. programari.

Servicii: 

- Sex normal (protejat)

- Sex oral (protejat sau neprotejat in functie de igiena)

- GFE

- FK

- Pozitii 

- Finalizare ~ CORPORALA ~ (fara CIM, COF)

Cadou:

- 150 lei maxim 30 minute

- 300 lei ora

LOCATIE :  Rin Grand Hotel (in spate, la apartamente 😊)

NU accept persoane in stare de ebrietate insa se poate bea un pahar/ fuma o tigara la mine 😉☺ 

NU accept persoane cu BILE.

Cadoul se va da in primele 5-10 minute din intalnire, pentru a evita neplacerile.

MESAJ pe whatsapp pt. programare (NU apel) 😍😘😘

VA ASTEPT ! 😍😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:a
  • Oras:a

     Vazand pozele, eram curios de anunt. Domnisoara intr-adevar chiar pare sa arate bine si din curiozitate imi arunc o privire peste comentarii, in mare, fiind 17 pagini.

      Vad conflicte cu mai multi clienti, fara sa stii contextul observi un numitor comun si in comentariile de pe pagina aceasta observ si cum posesoarea topicului alege sa raspunda. Nimic rau, fiecare are libertatea lui, dar indeajuns cat sa consider ca nu este necesar un apel si sa ies de pe pagina exact cum posesoarea topicului cere celor altor clienti.

       Precum un parinte cu un copil razgaiat, aceeasi responsabilitate se transmite catre cei ce viziteaza o fata, si platesc pentru un serviciu.

        Nu doresc sa deranjez pe nimeni, doar am simtit nevoia sa postez mesajul acesta dupa ce am citit topicul.   Am iesit.            

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...