Sari la conținut

siliconata oua la voi in oras salut a fost cineva la ea


Postări Recomandate

  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275
Acum 9 ore, bucurosul a spus:

A vizitat-o cineva sa ne spună și nouă ceva detalii?  Am sunat-o  pentru o deplasare , a cerut 450de lei.merita banii sau aceleași servicii ca si la 100? 

Din ce am auzit..nu isi merita banii..e c am pe fast fuck..doar din auzite..nu am fost eu la ea..si nici nu mas risca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Nu am vizitat-o, doar ce am vorbit odata cu ea la tel cand era in Galati  si parea cam sictirita ,plictisita si scurta in banda,deci pas , dar din auzite de pe la altii de pe forum sta cam.prost per total servicii/atitudine si cu scorurile ce le avea......poate intre timp s-a mai schimbat....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Cand am fost eu la ea, anul trecut sau acum 2 ani, presta servicii destul de ok, la 150 cu 250 ora, oral si normal, oralul se putea si neprotejat in functie de igiena, serviciile nu erau rele, dar nici de 150 cu 250, practic tariful ridicat din punctul meu de vedere, era pentru aspectul ei si silicoane, din ce vad eu in pozele care le are acum, cred ca s a mai ingrasat. Practic daca nu te duci la ea nu pierzi nimic, ar merge pentru palmaresc si cam atat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vazut-o eu acum câteva zile pe strada...plimba cățelul pe la intersecția Dorobanților cu Școlilor dar pozele nu prea reflecta realitatea.Aveam de gând și eu sa ii fac o vizita dar după ce am vazut-o m-am lăsat la mana mea . Mica de statura,curu mare,destul de dărâmată la fața, singurul ei atuu sunt silicoanele dar restul nu atrage cu nimic ( cel puțin pe mine ) Libera alegere pt toată lumea și spor la 👉👌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...