Sari la conținut

Vaneessa 0727065086


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov

Bună. 

Numele meu este Vanessa. 

Servicii

150 finalizare 

250 o oră 

300 o ora de masaj erotic cu finalizare prin tehnici ( Precizez ca sunt fosta maseoza) și o finalizare intima. 

Locatia mea este pe Bulevardul Gării 26. 

Astept apelurile voastre pentru a petrece împreună clipe de neuitat. 

Va pup 😊

IMG_20210422_224324.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Vis urat, iar ai aparut? Iti e rusine ca ti-ai dat topicul pe mana alteia si aia ti l-a facut praf??? Crezi ca schimbi ceva? Din partea mea tot DE EVITAT esti. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 18 ore, lancerevo a spus:

Vis urat, iar ai aparut? Iti e rusine ca ti-ai dat topicul pe mana alteia si aia ti l-a facut praf??? Crezi ca schimbi ceva? Din partea mea tot DE EVITAT esti. 

Nu am dat topicul pe mana nimanui 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov

Bună din nou 

Pentru astăzi avem 

100 o finalizare 

200 o ora 

300 o ora de masaj erotic cu finalizare prin tehnici și o finalizare intima. 

Va aștept cu drag. Pupici 

Screenshot_20210427_161702_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210427_161706_com.android.gallery3d.jpg

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Da asa e. Aici nu tu ai lasat-o pe colega sa preia topicul, si sa ne provoace la comentarii. Nici nu e acelasi nr de telefon. DE EVITAT 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

Ceva e ciudat cu fata aceasta, dar nu stiu exact ce. Lipsa asta de tranparenta, multiple topicuri, adevaruri trunchiate... Vorba celor de la Mafia: ceva pute si nu e shaworma mea (aviz fetelor care primesc mancatori de shaworma cu "de toate", oferiti-le alternativa (vezi in Discutii Generale))

 

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Cand pute, deja fugi sa nu se ia mirosul si pe tine. Unele fete pot fi cinstite din capul locului. De aceea trebuie vizitate si apreciate maxim. Unde da cu virgula, prefer sa evit maxim pentru ca e un risc pe care nu sunt dispus sa mi-l asum. Iar cand mergi la sigur, plexi happy si golit(bine...in cazul meu in 9 ani au fost si 2 excepții). 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 14 ore, lancerevo a spus:

Cand pute, deja fugi sa nu se ia mirosul si pe tine. Unele fete pot fi cinstite din capul locului. De aceea trebuie vizitate si apreciate maxim. Unde da cu virgula, prefer sa evit maxim pentru ca e un risc pe care nu sunt dispus sa mi-l asum. Iar cand mergi la sigur, plexi happy si golit(bine...in cazul meu in 9 ani au fost si 2 excepții). 

Păi dacă nu știi cine sunt de fapt și ce s a întâmplat te rog sa nu mai vorbești. Clienții care au fost la mine știu exact despre ce e vorba. Nu înțeleg de ce doar tu ai o problema cu mine. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 21 ore, focussan a spus:

Ceva e ciudat cu fata aceasta, dar nu stiu exact ce. Lipsa asta de tranparenta, multiple topicuri, adevaruri trunchiate... Vorba celor de la Mafia: ceva pute si nu e shaworma mea (aviz fetelor care primesc mancatori de shaworma cu "de toate", oferiti-le alternativa (vezi in Discutii Generale))

 

E prima data când folosesc acest forum. Nu știam exact ce trebuie sa fac și nu a avut cine sa îmi explice. Acum știu și nu o sa mai deschid alte topice. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 21 ore, lancerevo a spus:

Da asa e. Aici nu tu ai lasat-o pe colega sa preia topicul, si sa ne provoace la comentarii. Nici nu e acelasi nr de telefon. DE EVITAT 

 

 

Acel topic a fost făcut de alt cineva. Eu nu am absolut nici o treaba nici cu Mirela nici cu Bia. Am rugat pe altcineva sa se ocupe de anunțurile mele deoarece eu nu am avut timp și nici nu știam cum. Acum o luna am avut o discuție cu persoana respectiva și am preferat sa mi le pun eu pentru ca am observat ca postează niște chestii de care eu nu aveam habar. Nu a închis topicul meu si eu am început sa postez pe cont propriu, el a postat topicul Mirelei peste al meu sau nu știu ce s a întâmplat. Cert e ca nu am treaba cu topicul respectiv si rog un moderator sa îl șteargă de când am renunțat la colaborarea respectiva. Acesta este contul meu și acesta este topicul meu acum. Abea acum o săptămână am înțeles cum se folosește acest forum. Doar te rog sa nu mai atunci cu noroi dacă nu stii despre ce e vorba. 

Mulțumesc anticipat. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov

Bună băieții. 

Mici schimbări de tarif

100 oral 

150 normal 

250 masaj erotic + oral sau normal 

300 masaj erotic + oral și normal  

Va aștept sa încingem admosfera. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
1 oră în urmă, gipsanu a spus:

despica'ti bucile intr-o poza.. de e epilat terenul anal..sun primul la usa.

Nu mai bine vi tu sa faci chestia asta 😅

Sa te convingi singur. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dobîrlău
  • Oras:Dobîrlău

incepe sa se incinga atmosfera 😁


 

Quote

 

Nu mai bine vi tu sa faci chestia asta 😅

Sa te convingi singur. 

 

vin.. sa-mi consult bugetul si .. daca ma primesti 😄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...