Sari la conținut

Bianca si Cristina B&C .Masaj erotic


BiaSiCris

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, BiaSiCris a spus:

Buna seara dragilor! Nu stiu de ce au iesit discutii insa sa stiti ca nu suntem aici sa ne certam. Din experientele proasta in alte saloane invatam si daca zicem ceva zicem pe dreptate nu ca sa iscam conflicte. Suntem doua domnisoare care ne vedem de treaba noastra,ne place ceea ce facem si vrem sa oferim un masaj erotic de calitate incercam sa indeplinim fantezii erotice si sa fie toata lumea multumita atat cat se poate😊. Vad ca cereti locatie si detalii dar locatia noastra inca nu este una permanenta de accea dam detaliile doar prin telefon. Multumim pt mesaje. Pupici seara linistita sa avem cu totii🤗

Ce a fost a fost , gata!

Puneti in semnatura detalii actuale.

Este mai simplu pentru toata lumea.

Mai ales ca nu sunteti incepatoare.☺😘🤗

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land

am fost la Bianca saptamana aceasta

pentru mine a fost o experienta care lasa de dorit

pretul mare speram sa primesc ceva deosebit pt asta

cel mai mult m-a deranjat ca masajul in sine a durat doar 25 min si lenjeria de pat nu a fost schimbata

nu este ok sa fiu primit intr-un pat folosit de altul inainte cu par si floci pe el si care mai si miroase a transpiratie. 

foarte neplacut. bani irositi. 

la ce poti gasi de 200 de lei pe site

clar la revedere si nu mai revin. cred ca nu mai revin nici daca ar face pretul 100 lei. fetele sunt pe facut bani si pe repede inainte

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

cel mai mult nu suport graba. in ziua de azi toate vor sa faca bani repede

dar servicii si atentie mai putin

eu am avut la ele o experienta nefericita similara

am ales-o pe Cristina. La fel am fost primit in conditii precare. 

locul este departe de a fi un salon ok. si nu stiu cat de mult mirosurile sunt din cauza ca nu au grija de curatenie si igiena locului sau de la ea. 

in mod normal imi place sa ma joc  dar la ce briza de adiere de candoare de branza mucegaita mi-a venit am zis mai bine stau cuminte.

experienta neplacuta

gfe zero

igiena 3

apartament 4

masaj 5

masaj erotic practic zero o laba mazgalita cu ulei

cred si eu mi-o fac mai bine singur

nu recomand

fetele sunt puse pe facut bani repede si prostit lumea

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land
3 minutes ago, decebalpizde said:

cel mai mult nu suport graba. in ziua de azi toate vor sa faca bani repede

dar servicii si atentie mai putin

eu am avut la ele o experienta nefericita similara

am ales-o pe Cristina. La fel am fost primit in conditii precare. 

locul este departe de a fi un salon ok. si nu stiu cat de mult mirosurile sunt din cauza ca nu au grija de curatenie si igiena locului sau de la ea. 

in mod normal imi place sa ma joc  dar la ce briza de adiere de candoare de branza mucegaita mi-a venit am zis mai bine stau cuminte.

experienta neplacuta

gfe zero

igiena 3

apartament 4

masaj 5

masaj erotic practic zero o laba mazgalita cu ulei

cred si eu mi-o fac mai bine singur

nu recomand

fetele sunt puse pe facut bani repede si prostit lumea

 

si eu la Bianca la fel am avut GFE 0

  • Minus 1
Link spre comentariu

fetelor voi nu stiti ca locatia si igiena si atitudinea cu respect sunt cele mai importante lucruri in ziua de azi ?

nu se poate sa cereti 200 lei pe asa conditii si daca ora nu este ora si tot tacamul cum spuneti la tel. 

uitati-va si voi pe site ce fete sunt si ce fac. 

zici ca ati aterizat de pe alta planeta. 

dar sunt sigur ca nu e vina lor probabil sunt pescarite de un vai mortii lui care de fapt vorbeste cu noi. 

va agitati degeaba daca credeti ca o sa raspunda vre-una din ele sau o sa bage la cap.

pentru ele important e sa va ia banu nu sa se spele la pizda sau sa spele asternuturile din pat care put. 

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegilor, eu pe Bianca nu o cunosc, dar am fost la Cristina si la Nobless si la noua locatie si pot sa spun doar ca a fost superok: igiena, atitudine, masaj. Cat despre recenziile celor de mai sus, am mari dubii: 3 din 4 useri sunt creati exact inainte de a posta in acest thread: probabil vreo polita platita de la locurile de munca anterioare. In rest, sa avem parte de ciocane tari!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 oră în urmă, gyorgye69 a spus:

Colegilor, eu pe Bianca nu o cunosc, dar am fost la Cristina si la Nobless si la noua locatie si pot sa spun doar ca a fost superok: igiena, atitudine, masaj. Cat despre recenziile celor de mai sus, am mari dubii: 3 din 4 useri sunt creati exact inainte de a posta in acest thread: probabil vreo polita platita de la locurile de munca anterioare. In rest, sa avem parte de ciocane tari!!

Păi în cazul acesta,  nu mai bine faci și tu o mini recenzie / mini rezumat al întâlnirilor tale cu fata?

Să vedem și  o părere Pro. 

Nu de alta,  dar cele 2 recenzii negative cam înclină balanța în defavoarea fetelor. 

Dacă tu spui ca e ok Cristina,  ar fi și păcat...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello Folks,

 

i know both of the girls quiet well. Cristina i have visited at least 3-4 times in the last 3 month at Noblesse. I was always very pleased with her service and also her character. She is a loveley person, open minded and fullnwith good mood and humor. Her body is beatiful, natural breasts and a great ass...

 

Also Bianca i have visited 2 times in the last 2 month before she left noblesse. I can say the same about her service. Top!

Also her body is beatiful, she has silicon breasts and she is a little bit distant in the begining. She needs some time to warm up. Also a lovely person.

 

I haven’t visited them since they left noblesse and i don’t know there motives. I can say that in the last 18 month inwas very pleased there. But for sure they had there motives! There are a lot of changes in the market in this moment.

Regarding the bad report/ratings about the girls i wouldn’t wonder if their competition might also have something to do with it.

 

I will pay them a visit soon at their new location and will report you how they comport in a four hand massage ;)

 

Till then, keep safe and keep on racing...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, matatakakiba a spus:

Hello Folks,

 

i know both of the girls quiet well. Cristina i have visited at least 3-4 times in the last 3 month at Noblesse. I was always very pleased with her service and also her character. She is a loveley person, open minded and fullnwith good mood and humor. Her body is beatiful, natural breasts and a great ass...

 

Also Bianca i have visited 2 times in the last 2 month before she left noblesse. I can say the same about her service. Top!

Also her body is beatiful, she has silicon breasts and she is a little bit distant in the begining. She needs some time to warm up. Also a lovely person.

 

I haven’t visited them since they left noblesse and i don’t know there motives. I can say that in the last 18 month inwas very pleased there. But for sure they had there motives! There are a lot of changes in the market in this moment.

Regarding the bad report/ratings about the girls i wouldn’t wonder if their competition might also have something to do with it.

 

I will pay them a visit soon at their new location and will report you how they comport in a four hand massage ;)

 

Till then, keep safe and keep on racing...

Thanx bro. 

Good review. 

Those 2 bad reviews from above seemed a bit suspicious to me too,  and I find it hard to believe that those 2 guys suddenly had 2 disaster dates with the Girls,  but none of them had written a review before,  none the less,  had any type of activity regarding Girls on Nimfomane and writting about their experiences here..... but all of a sudden, and both in the same time  decided to share with the rest of us, how nasty their dates with Cristina & Bianca were.

The timing Is just a bit funny & strange. 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.04.2021 la 13:05, decebalpizde a spus:

cel mai mult nu suport graba. in ziua de azi toate vor sa faca bani repede

dar servicii si atentie mai putin

eu am avut la ele o experienta nefericita similara

am ales-o pe Cristina. La fel am fost primit in conditii precare. 

locul este departe de a fi un salon ok. si nu stiu cat de mult mirosurile sunt din cauza ca nu au grija de curatenie si igiena locului sau de la ea. 

in mod normal imi place sa ma joc  dar la ce briza de adiere de candoare de branza mucegaita mi-a venit am zis mai bine stau cuminte.

experienta neplacuta

gfe zero

igiena 3

apartament 4

masaj 5

masaj erotic practic zero o laba mazgalita cu ulei

cred si eu mi-o fac mai bine singur

nu recomand

fetele sunt puse pe facut bani repede si prostit lumea

 

Buna. Asa comentariu nu am primit in viata mea din contra multi clienti multumiti s au intors si au avut o experienta placuta. Daca asta este opinia ta asa sa fie si te rog sa ti o faci singur e cel mai bine si pt tine si pt noi😊. Nu stiu cine esti ,nu am idee dar tu cred ca esti aici sa prostesti lumea nu noi asa ca te rog sa iti vezi de treaba ta ,ti ai spus parerea si e de ajuns . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ar fi mai bine sa iti vezi de

La 30.04.2021 la 22:32, da da da a spus:

O stiu pe una din ele cel putin si am impresia ca au invatat ce era mai rau de la saloanele alea, adica japca si mahalaua si nu masajul. Sunt si destul de sigur ca nu sunt independente.

Pe cine stii? Japca? Mahala?? Cred ca ai gresit pagina. Fiecare om are caracterul format deja nu invata la varsta de27 de ani cum sa se comporte din saloane de masaj. Noi chiar ne comportam prea frumos pt unele persoane care nu ofera minimul de respect. Fii sogur 100 % ca suntem independente si daca nu am fi cred ca putem face ce vrem cum si tu poti face ce vrei. Te rog sa lasi hate ul deoparte si sa spui direct la cine cum ai fost cand si sa lasi o recenzie ca sa te credem si noi!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.04.2021 la 19:37, derwall a spus:

Uite asa se leaga lucrurile. De ce nu au rezistat cele doua maseuze la salon Eros....?🧐🤨

Asa aflam ce si cum....ufff

Eros? Prosoapele spalate la 30 de grade fara detergent, economie la electricitate, clienti agatati pe promisiuni mincinoase, frig in camere,paturi care nu se dezinfecteaza , fara receptie , fara femeie de servici, fara un loc pt fete pt a se odihni , manele obosite in receptie, si supraveghere non stop , plus avansuri de la persoanele care se ocupa de "marea afacere" . Va rog nu mai atacati fetele daca nu stiti . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 24 minute, BiaSiCris a spus:

Eros? Prosoapele spalate la 30 de grade fara detergent, economie la electricitate, clienti agatati pe promisiuni mincinoase, frig in camere,paturi care nu se dezinfecteaza , fara receptie , fara femeie de servici, fara un loc pt fete pt a se odihni , manele obosite in receptie, si supraveghere non stop , plus avansuri de la persoanele care se ocupa de "marea afacere" . Va rog nu mai atacati fetele daca nu stiti . 

Întotdeauna există 2 variante pentru aceeași poveste. 

Eu înclin aici să le cred pe fete. 

Din punctul meu de vedere,  Eros a pierdut la capitolul integritate/credibilitate după mini conflictul cu " fantasy massage ", în ceea ce privește " copyright-ul " textului de promovare,  pe care și l-au însușit pur și simplu de la fantasy,  iar când au fost confruntați de fantasy pe tema respectivă,  au dat vina pe PR/ marketing,  că nu e treaba lor,  adică nu și-au asumat nimic și nici nu și-au cerut scuze față de fantasy,  cum ar fi fost natural ...... deci probabil că se întâmplă mai multe lucruri în saloanele de masaj,  decât vedem/ auzim noi....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Faptul că tratează cu tact recenziile negative apărute instant de la useri fără istoric pe Nimfomane,  pentru mine reprezintă un plus în ceea ce privește Fetele Bianca & Cristina 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
On 4/30/2021 at 11:52 PM, gyorgye69 said:

Cat despre recenziile celor de mai sus, am mari dubii: 3 din 4 useri sunt creati exact inainte de a posta in acest thread: probabil vreo polita platita de la locurile de munca anterioare.

Exact, ce vrajeala cu ei:

Decebalpizde: Joined Friday 12:35, Posted Friday 1:05

TeFutAnal: Joined Friday 12:39, Posted Friday 1:08

DTdriller: Joined Friday 12:47, Posted Friday 1:17

 

si niciun mesaj de intampinare...

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, ciprianbv a spus:

Exact, ce vrajeala cu ei:

Decebalpizde: Joined Friday 12:35, Posted Friday 1:05

TeFutAnal: Joined Friday 12:39, Posted Friday 1:08

DTdriller: Joined Friday 12:47, Posted Friday 1:17

 

si niciun mesaj de intampinare...

 

...ce se vede cu ochiul liber nu trebuie pus la microscop 😑😏

  • Like 2
Link spre comentariu

2 hours ago, BiaSiCris said:

Ar fi mai bine sa iti vezi de

Pe cine stii? Japca? Mahala?? Cred ca ai gresit pagina. Fiecare om are caracterul format deja nu invata la varsta de27 de ani cum sa se comporte din saloane de masaj. Noi chiar ne comportam prea frumos pt unele persoane care nu ofera minimul de respect. Fii sogur 100 % ca suntem independente si daca nu am fi cred ca putem face ce vrem cum si tu poti face ce vrei. Te rog sa lasi hate ul deoparte si sa spui direct la cine cum ai fost cand si sa lasi o recenzie ca sa te credem si noi!

Tu te comporti ca o mahalagioaica si scrii ca un peste. Fetele tale stau intr-un cuib de pe Cantemir, arata ca niste prostituate si au o atitudine de centuriste. Ca i-or fi placut vreunui arab care n-a vazut o femeie normala pana acum, ca ale lui seamana cu camilele, asta e alta poveste. Realitatea e trista si nu te avantajeaza.

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...