Sari la conținut

🖤🖤 Maya luxury noua in Bucuresti 0733768315🖤🖤 100% reala


Vizitator Maya23

Postări Recomandate

  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Sa moara fanii mei, ce topic, in cei 10 ani de activitate pe forum, asta chiar este oscar, Maya hai sa dam cartile pe fata, pune poza cu pasarica sau coaiele dupa caz, elucideaza misterul, te pup 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Maya23
Reputație: 0
Acum 19 ore, boboc00 a spus:

Sa moara fanii mei, ce topic, in cei 10 ani de activitate pe forum, asta chiar este oscar, Maya hai sa dam cartile pe fata, pune poza cu pasarica sau coaiele dupa caz, elucideaza misterul, te pup 

Imi cer scuze dar nu postez poze nud si nici nu am facut acest topic pentru a demonstra ceva cuiva 😘 kisses

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, Maya23 a spus:

Imi cer scuze dar nu postez poze nud si nici nu am facut acest topic pentru a demonstra ceva cuiva 😘 kisses

Daca n-ai nimic de demonstrat poți sa ti închizi contul, te sunam noi dupa

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 11.05.2021 la 23:16, boboc00 a spus:

Sa moara fanii mei, ce topic, in cei 10 ani de activitate pe forum, asta chiar este oscar, Maya hai sa dam cartile pe fata, pune poza cu pasarica sau coaiele dupa caz, elucideaza misterul, te pup 

Nu te mai mira nimic in ziua de azi colegu...posibil sa fie un "lady boy" 🤦‍♂️
Am vazut "baietei"  prin Singapore si Thailanda mai misto de cat muuulte femei de pe aici😂🤦‍♂️, operati bine inteles, dar poti face diferenta intre fata si "operat". 🥃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722969660
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0722969660
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la Maya sau Mayu,decat sa aruncati banii ,donatii. Corpul pare de barbat,voce de barbat,sex cat de cat ok,dar cand stai cu dubi ca este posibil sa futi un pizdificat este deranj. Nu recomand,apartament murdar,conditii murdare, sa futi pe cineva care isi da chiloti intro parte ... are silicoane,nu are coaie sau pula dar este posibil sa aibe o operatie reusita. Nu recomand nimanui. Nu o sa isi puna poze cu buletinul... nu are nici 20 de ani,nu are carnea tare,posibil sa fi fost mai plinuta/plinut si a slabit....nu dati banii degeaba.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti


Asta este prima recenzie pe care o fac vreodata si este strict OBIECTIVA.
Sper sa nu se simta niciunul din "domni", lezati dar ati cam luat o tare total aiurea pe F a t a,

Locatie: 9
(curat , intim , mi a oferit tot ce aveam nevoie,zona centrala)
Aspect(DPMDV!):
- fata: 9(trasaturi frumoase , dulce ,buze sexy)
- sani: 9 (nu sunt fan al sanilor mari dar la ea se potrivesc de minune cu restul)
- fund: 10
Atitudine: 10. Igiena:10

Cel putin cu mine: simpatica, manierata , nu s a grabit, atenta ,mereu cu zambetul pe buze, sociabila in pauze, cu interes pe tot parcursul.
Oral:10 Normal:8 GFE:10.
 
In opinia mea ,s a exagerat cu trasaturile faciale sau corporale vehiculate.
Arata foarte bine la corp dar nu este genul slim, shes that thick and sexy.
De la slim; la thick; la trasaturi de barbat, e cale lunga trai'v'ar genderu'.
ORI BARBATII NU MAI STIU CUM ARATA FEMEILE ORI FEMEILE NU MAI STIU CUM ARATA BARBATII.
Nasol pentru unii dintre noi , oricum.
In final , vocea , alta exagerare dpmdv.Nu m a deranjat deloc. A cantarit mult mai mult pt mine ca a stiut CUM sa vorbeasca.
Daca aveti vocea mai subtire decat a ei,sincer nu cred ca problema e la ea.

P.S: Imi las usa de la frigider deschisa sa imi bagati in el cu spor , dar va rog sa o inchideti cand terminati , ca stau prost cu freonul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Maya23
Reputație: 0

Va rog frumos sa oprtiti aceste comentarii proaste.Nu am mai vazut asa vocabular si gandire nicaieri.
Nu vreau sa folosesc si eu vocabularul vostru lipsit de educatie si respect.

As dori sa vad comentarii mai multe de la persoanele care m-au intalnit.

O seara buna!

Link spre comentariu
Vizitator Maya23
Reputație: 0
Acum 1 minut, Maya23 a spus:

Va rog frumos sa oprtiti aceste comentarii proaste.Nu am mai vazut asa vocabular si gandire nicaieri.
Nu vreau sa folosesc si eu vocabularul vostru lipsit de educatie si respect.

As dori sa vad comentarii mai multe de la persoanele care m-au intalnit.

O seara buna!

Nu voi mai raspunde la nici un fel de hate al unor indivizi care stau dupa tastura😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest
Acum 13 ore, proba1 a spus:

Am fost si eu la Maya sau Mayu,decat sa aruncati banii ,donatii. Corpul pare de barbat,voce de barbat,sex cat de cat ok,dar cand stai cu dubi ca este posibil sa futi un pizdificat este deranj. Nu recomand,apartament murdar,conditii murdare, sa futi pe cineva care isi da chiloti intro parte ... are silicoane,nu are coaie sau pula dar este posibil sa aibe o operatie reusita. Nu recomand nimanui. Nu o sa isi puna poze cu buletinul... nu are nici 20 de ani,nu are carnea tare,posibil sa fi fost mai plinuta/plinut si a slabit....nu dati banii degeaba.

Pai avem deja aici recenzie de la persoana care te-a intalnit.

Cum facem?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest
Acum 9 ore, Maya23 a spus:

Nu voi mai raspunde la nici un fel de hate al unor indivizi care stau dupa tastura😘😘

Pune niste poze dezbracate daca vrei sa vina lumea sa te intalneasca.

Vrem sa stim, ai fost ciocan sau nicovala?

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Maya23
Reputație: 0
1 oră în urmă, kitkatbtk a spus:

Pune niste poze dezbracate daca vrei sa vina lumea sa te intalneasca.

Vrem sa stim, ai fost ciocan sau nicovala?

😂😂😂 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
La 21.05.2021 la 12:29, Vizitator Maya23 a spus:

😂😂😂 

Vizitat aceasta fata , chiar era fata , am inspectat o temeinic, arată colosal de bine frumoasa rău la fata , fusese colega cu o fata pe care Lorena o avea la jumate , ce pot detalia ca făcea un oral wow , sa udat natural , femeia venea din alta liga , bronzata frumos tatuată … vb frumos nu era interesată de alte colege … 

pacat ca a dispărut am pierdut o fata frumușică rău și cu un mare potențial . 
 

Domnișoara in cauza a făcut sport de performanța , am zis sa scriu căci am reușit topicul, nu își dorea maxima publicitate . 
Sunt convins ca după operația de augmentare mamară devenea și mai ok , un lucru de reținut era înaltă și cu un zâmbet mortal . 
 

Eu miam uitat ochelarii la ea și am revenit sa mi dea așa m am zăpăcit 😂 

Ps : dacă mai revii in ro tare m as bucura sa te reîntâlnesc , sau poate ca ești pe undeva dar numai vrei publicitate . 
va garantez ca merita 

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 5/21/2021 at 1:27 AM, Guest Maya23 said:

Va rog frumos sa oprtiti aceste comentarii proaste.Nu am mai vazut asa vocabular si gandire nicaieri.
Nu vreau sa folosesc si eu vocabularul vostru lipsit de educatie si respect.

As dori sa vad comentarii mai multe de la persoanele care m-au intalnit.

O seara buna!

Oameni ăștia sunt îndreptățiți să-ți spuna toate astea pt ca atitudinea ta o cere, nu adaug și faptul ca-i pui în fata unui fapt cel puțin aiurea ciudat șocant. Spui de la început ca ai fost men și rezolvi asa e deontogic 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 32 minute, olimpianul a spus:

Oameni ăștia sunt îndreptățiți să-ți spuna toate astea pt ca atitudinea ta o cere, nu adaug și faptul ca-i pui în fata unui fapt cel puțin aiurea ciudat șocant. Spui de la început ca ai fost men și rezolvi asa e deontogic 

Ce ai fumat cumetre? Te certi cu un cont sters,  inactiv de 2 ani. 

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 2/16/2023 at 12:26 PM, untipoarecare said:

Ce ai fumat cumetre? Te certi cu un cont sters,  inactiv de 2 ani. 

În primul rand nu ma certam cu nimeni eu nu ma cert în general, în  doilea rand chiar dacă și-a șters contul mai intra pe aici fi sigur. În al treilea rand chiar nu am văzut sa-și fi șters contul. Nu era o critica ci doar ii spuneam presupusului cont o constatare fără răutate. În schimb tu vi din senin sa ma certi aiurea ede parca e vorba despre tine, probabil asta e menirea ta sa dea hate, sa fie un caracter conflictual și sa ofere unlike. Te încălzește cu ceva lucrul asta? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...