Sari la conținut

Sandralove 0742444796


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 4 ore, sandralove a spus:

Buna seara , va scriu dupa anestezie ... se pare ca va dura mai mult nu doar 2 saptamani ... ma simt pfff nasol tare zici ca am maxilaru spart cu ciocanu bucatita cu bucatica  vreun  psihopat ... Doamne  sper sa treaca cat mai repede ca mai am si partea cealanta inca nu sa trecut anestezia .... doamne ajuta va pup si toate cele bune ... VA IUBI😘❤️ sa aveti grija de voi dragi mei ! 

La asa lucrare eu cred ca minim o luna esti pe stop apoi inca vreo 2 sapt vei lucra doar cu oral mai softuleț :)

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 08.10.2021 la 19:55, sandralove a spus:

Buna seara , va scriu dupa anestezie ... se pare ca va dura mai mult nu doar 2 saptamani ... ma simt pfff nasol tare zici ca am maxilaru spart cu ciocanu bucatita cu bucatica  vreun  psihopat ... Doamne  sper sa treaca cat mai repede ca mai am si partea cealanta inca nu sa trecut anestezia .... doamne ajuta va pup si toate cele bune ... VA IUBI😘❤️ sa aveti grija de voi dragi mei ! 

Numai bine mami, te asteptam cu revenirea, chiar daca nu poti lucra te vizitam la o cafea😘😘

Link spre comentariu

Test

31 minutes ago, nicieu said:

Nicio problema, eu v-am zis ca eu nu mai caut cearta cu nimeni! Sa ma faca cine vrea! Nicieu nu ma mai bag aiurea mereu 🤣

Stai sa vezi daca vom apuca sa ne cunoastem fata in fata! O sa ti se ia dragalasenia de mine! 😅

Iar te vaiti Mah ca o baba? De trei zile-ncoace, gura nu-ți mai tace, peste tot ne spui, ca umbli hai hui, și ca nu te cerți, pe toți vrei să-i ierți, nu te bagi aiurea, dar nu-ți tace gura, și tot cânți în strana, treceți sub sutana. 🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
23 minutes ago, nicieu said:

Am zis ca nu ma mai cert cu nimeni, nu ca nu mai postez deloc 🤣🤣🤣

In alta ordine de idei, acum ca ai plecat din China, te îndrepți spre Doha? 

Nu te minuna ca știu, dar te-ai dat singur de gol. Pai de unde bre atâtea picături chinezești pe care i le-ai turnat prin PM în urechi fetii, dacă nu din China. Pai de aia te crede ea băiat mișto, ca ea de unde sa știe ca tu ești mișto pe baza de mehlemuri. Bine și de plăcintă, dar asta doar din când în când. 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia

daca te referi la poze nu ,nu sunt modificate in nici un fel sunt direct dupa aparat ... nu stiu exact cand vor fi gata ... da cu asa poze nici nu ma grabesc ...

si daca te referi la sala nu , nu fac sala am slabit 48 de kg  intr-un timp f scurt 6 luni , am nevoie de tonifiere si muschi sunt de cand faceam fitness ! 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta
Acum 19 minute, sandralove a spus:

daca te referi la poze nu ,nu sunt modificate in nici un fel sunt direct dupa aparat ... nu stiu exact cand vor fi gata ... da cu asa poze nici nu ma grabesc ...

si daca te referi la sala nu , nu fac sala am slabit 48 de kg  intr-un timp f scurt 6 luni , am nevoie de tonifiere si muschi sunt de cand faceam fitness ! 

 

Nu sunt chiar necioplit sa ti spun ca ai poze lucrate , m am referit la aspect ca se vad niste picioare asa lucrate scumpo

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 42 minute, harneala a spus:

Cand sta in picioare arata bine, in poza aia culcata are cur de babaciune iar la mecla e boccie.

asa sunt toate birjarite de talibanu si gasca lui. fata se bese cand se fute si ii put picioarele are celulita si ii atarna pielea. seamana cu o gonflabila

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0
Acum 44 minute, harneala a spus:

Cand sta in picioare arata bine, in poza aia culcata are cur de babaciune iar la mecla e boccie.

Cand strugurii sunt prea sus...pula mea ...zice și vulpea că sunt acrii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...