Sari la conținut

Sandralove 0742444796


Postări Recomandate

Acum 21 minute, colericul a spus:

Cred ca ast e al doilea topic recent de aici in ce priveste off-topicul, a incercat fata sa va potoleasca dar voi: Batman, Batman!

@colericul dacă nu i-ai facut si analfabeti functiunali nu te recunosc.nu esti tu.Ps.Ai evoluat putin de la analfabet  functional la batman. 

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 9 minute, crissd a spus:

Esti superba ,in vestul tarii nu vi?

Iar au aparut analfabetii care nu stiu sa foloseasca mesageria 🤣🤣 (cum ar zice colericul) 🤣🤣

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia

NU MAI FOLOSITI FORUMU MEU PT OFFTOPIC ! topicu e doar pt recenzii doar pt postat cand ,cum lucrez si poze pt actualitate. 

  Folositi mesageria si cititi  topicu pt informatii aveti absolut tot ce trebuie scris pe forum inafara de cum sa bagati pl in pizda"si pe aia o pot baga eu, nui problema! "  restu tot e mura in gura  si va rog din suflet programarile nu le fac la telefon doar pe whatsapp ... pt ca cele facute la telefon nu pot sa le tin evidenta  ... ! 

91FB0160-BFC1-4195-BC80-9D66FFCF50B4.jpeg

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Acum 7 ore, sandralove a spus:

cititi topicu ... uzati mesageriaaaaaaaa  

VA ROG NU MA SUNATI PE TELEFON PT PROGRAMARI UZATI WHATSAPP ! multumesc 

In ce tara traim...A ajuns si panarama asta hamesita a lu' talibanu sa dea ordine. Vezi-ti fa de treaba..Da cu pizda

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia
Acum 5 ore, harneala a spus:

am o problema destul de grava ,nu imi place sa vb la telefon , " ma streseaza " defect profesional ,ma dispera telefonu cand suna deaia tot spun sa imi scrieti pe whatsapp ,sa pot sa tin si evidenta 98 % din clienti scriu acolo daca am facut programari pe nr am suprapus programarile ... imi place sa fiu serioasa am mai spus de cateva ori bune mai sus DE CE DOAMNE IARTA-Ma trebuie sa dau explicatii mura in gura  despre fiecare buba in cur care o am ! Vad ca nimeni nu intelege ... am primit deja 3 comantarii offtopic ..oameni buni nu mai comentati pe topicu meu chestii inutilee...  scrieti in privat e f simplu @madaa69ce problema ai ????? de ai simtit asa mare foc sa imi comentezi offtopic ceva ce nu are nici o leg cu topicu ?  nu ma mai suporti scapi de mine maine e ultima zi stai chill 😉domnule @Ilan.Dnu ,nu am aveai mesagerie privata, multumesc ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia
Acum 1 minut, navrom a spus:

In ce tara traim...A ajuns si panarama asta hamesita a lu' talibanu sa dea ordine. Vezi-ti fa de treaba..Da cu pizda

... te-am jignit cunva eu pe tine  ?  eu pun ordin pe viata mea baiatule daca eu am spus  ca asta vreau sa se intample in viata mea , asta vreau si punct ...eu aleg ce sa fac , cum sa fac iti convine, ti se potrivesc regulile mele perfect nu ti se potrivesc esti liber sa alegi alceva  e forumu plin de femei .... cere accepta ce nu accept eu ... AM DREPTU SA PROFESEZ si SA IMI ALEG CLIENTI DUPA PROPIILE MELE GUSTURI !  ... daca eu nu te-am jignit tu cum iti permiti sa ma jignesti pe mine ? educatie ai ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia
Acum 24 minute, navrom a spus:

In ce tara traim...A ajuns si panarama asta hamesita a lu' talibanu sa dea ordine. Vezi-ti fa de treaba..Da cu pizda

ce educatie poti sa ai 😳 alo romania suntem secolul 21  in familia mea nici bunici mei nu foloseau apelativu "fa" nu mai zic de panarama hamesita  ... Inca se mai injura nu am evoluat totusi tehnologie ,2021 ,nimic ? Nu va sugereaza un limbaj mai ok ? da ce sa ma mire pt voi astia cu limbaju asta cu dealde apelativu "fa" noi astea "panarame hamesite" nu avem dreptu la reguli asupra vietii noastre suntem neutre! Si noi mai suntem umane oare? 🙄LOL ce creiere cauterizate aveti ! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, sandralove a spus:

ce educatie poti sa ai 😳 alo romania suntem secolul 21  in familia mea nici bunici mei nu foloseau apelativu "fa" nu mai zic de panarama hamesita  ... Inca se mai injura nu am evoluat totusi tehnologie ,2021 ,nimic ? Nu va sugereaza un limbaj mai ok ? da ce sa ma mire pt voi astia cu limbaju asta cu dealde apelativu "fa" noi astea "panarame hamesite" nu avem dreptu la reguli asupra vietii noastre suntem neutre! Si noi mai suntem umane oare? 🙄LOL ce creiere cauterizate aveti ! 

Fa spune-i pestelui sa iti ia un meditator la gramatica, ca nu articulezi (apelativu,dreptu,limbaju). Stii doar articularea intre buci. Daca erai vreo eminenta nu stateai capra si iti expuneai bijboaca pentru toti pularaii. Erai o lady dar atata poti si esti un curvet ordinar. Bine ca pleci,nu e nicio pierdere. Ar fi bine sa mai iei si vreo 2-3 masturbati cu tine.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia
Acum 16 ore, navrom a spus:

Fa spune-i pestelui sa iti ia un meditator la gramatica, ca nu articulezi (apelativu,dreptu,limbaju). Stii doar articularea intre buci. Daca erai vreo eminenta nu stateai capra si iti expuneai bijboaca pentru toti pularaii. Erai o lady dar atata poti si esti un curvet ordinar. Bine ca pleci,nu e nicio pierdere. Ar fi bine sa mai iei si vreo 2-3 masturbati cu tine.

OOO Da am sa tin minte , cand o sa am peste am sa-i spun sa ma duca la scoala ca sa invat sa articulez in limba si literatura romana ,care pt nici o zi de scoala facuta in romania scriu mai bine ca uni care au si facultate ... si da stiu pse gfe owo pt ca stiu sa articulez in alte 3 limbi si in gura si in pzda si intre buci cand am chef si vreau si in total vreo 8 vorbite basic /fluently 🤣🤣🤣🤣 Si nu sunt eminenta tocmai deasta imi place sa stau capra si cel mai mult imi place sa stau capra pe penultimu meu model de porche ca sa ne intelegem ca probabil daca as fi fost eminenta ca multe dintre eminente ma futeam pe gratis sau pt chirie sau o sugeam pe un pachet de tigari  😉 asa ca mai bine un "curvet ordinar "cu creier sa faca bani nu doar din meseria asta decat cu facultate sa il pup pe sefu in cur pt o avansare .... am ales sa fiu propiu meu sef din pacate pt tine sau pt voi imi place sa fiu pupata ( linsa ) adica genu ala ? FUCK MY LADYBOSS  ? ... nu trebuie sa stii sa articulezi daca stii sa faci bani atat cu pizda cat si cu capu 😊! VA PUP O SEARA BUNA 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia

Da am terminat  programu ...... sunt aici sa imi iau la revedere  ... si tot odata sa imi cer scuze daca am deranjat pe cineva inafara de cei care m-au jignit ... Va pup , VA UREZ UN INCEPUT DE LUNA SUPERB ,SUPER MULTA SANATATE SI SUCCESE IN TOATE ! 

DACA AM SA REVIN AM SA SCRIU AICI ! 

NU MAI ACTIVEZ seara frumoasa ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍sa aveti parte numai de bunaciuni si atentie la superlativ ! 

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Stire de ultima ora pe toate posturile : 280 de persoane s-au sinucis iar 3000 sunt internate in stare grava datorita faptului ca celebra Sandralav nu mai activeaza. Pe bulevardele constantene mii de macho man plang in hohote iar cateva zeci isi fac sepuku. Sandralav te iubim cacatine nu gasim

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia
Acum 4 ore, mekanikos a spus:

Stire de ultima ora pe toate posturile : 280 de persoane s-au sinucis iar 3000 sunt internate in stare grava datorita faptului ca celebra Sandralav nu mai activeaza. Pe bulevardele constantene mii de macho man plang in hohote iar cateva zeci isi fac sepuku. Sandralav te iubim cacatine nu gasim

🤣🤣🤣🤣🤣hai ca mi-ai inveselit ziua ... esti bun ce sa zic 😅😂😂😂😂  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...