Sari la conținut

0756693230


Postări Recomandate

Vizitator puloiu
Reputație: 0
2 hours ago, Crystinainna said:

BUNĂ,sunt disponibila începând de azi 

Pentru mai multe detalii suna.ma

0756693230

Cristina, pune un link catre anuntul tau, pentru ca nu poti atasa poze, deoarece nu ai cont platit. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 3 ore, puloiu a spus:

Cristina, pune un link catre anuntul tau, pentru ca nu poti atasa poze, deoarece nu ai cont platit. 

Mai are vreo 2 topice cu alt nume de scena si alt telefon, tot asa deschise de-aiurea ... S-o  lasam in pace momentan sa isi faca treaba , sa nu zica ca suntem baieti rai ... :lol:

  • Like 5

 

Link spre comentariu
Reputație: -127
  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D

Si daca nu vrem ce facem  ? 

 

Daca tot ti-ai facut topic aici zi si tu ce prestezi si la ce tarife... Si baga si niste poze sa vedem cum arati... fara cap... ca-cu-ca-pu ne-am lamurit :D

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 06.05.2021 la 21:41, Angellove69 a spus:

100% a scris la hoha partea cu anilingusul sa.i sune telefonul mai mult.acum la cunilingus poate sunt amatori 

Dacă ai fi fost la mine..sau te-ai fi interesat, fără sa îți dai cu părerea...ai fi știut ca fac și cunilingus și anilingus...până la dominari soft/hard. 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, Crystinainna a spus:

Dacă ai fi fost la mine..sau te-ai fi interesat, fără sa îți dai cu părerea...ai fi știut ca fac și cunilingus și anilingus...până la dominari soft/hard. 

Stapana mea data viitoare iti voi cere voie sa imi dau cu pararea:))))pana atunci tu esti "sclava mea"taci si fa ceea ce stii mai bine sa inghiti lapticul de matca🙂😉😂😂😂😂😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 5 ore, Crystinainna a spus:

Bună, te aștept la mine să-mi faci o vizita pentru a te face sa te simți perfect și relaxat pe toată durata timpului petrecut împreună 😍😘

Nu meriti efortul unei deplasari

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...