Sari la conținut

Cluburi streptese Ploiesti


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu sunt cluburi de streaptease in Ploiesti. Sunt cluburi unde iti iau banii cu japca pe bauturi , fetele nu danseaza la bara , vor doar consumatie :))) . Nu se merita in Ploiesti, incercati in Bucuresti . 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 41 minute, armandoxxx a spus:

Am inteles.... 

Stiu ca se mai practica si sexul prin cate unele.... 

Știi ce vor ăia să știi, ca să ardă proștii care cred. 

Și alea cu 4 anunțuri /nr., câte 6 nr pe publi, toate cu poze false, susțin că practică prostituția, dar când ajungi acolo constați că practică jaful pe față: îți ia banul, îl duce în altă cameră, se întoarce și te dă afară și dacă nu te conformezi încep cu scandal, amenințări și 112 (tu fiind singur, în casa "lor", ei - 2, 4 curve plus n pești, Garcea își ia "dreptul" , îți dai seama că iei și amendă de la miliție instant...).

Culmea e că "ard" 10, 20 de proști/zi și nimeni nu scrie auci! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 56 minute, armandoxxx a spus:

Am inteles.... 

Stiu ca se mai practica si sexul prin cate unele.... 

Acolo nu cred, poate sa o duci pe aia undeva. Oricum costa cat nu face, mai bine te orientezi pe aici, scapi mai ieftin. 😛

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 09.05.2022 la 15:30, armandoxxx a spus:

Am inteles.... 

Stiu ca se mai practica si sexul prin cate unele.... 

Nu se practica , cel mult te baga la separeu si iti ia marimea la pula ..atat :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, armandoxxx a spus:

Mai este deschis night clubul de sub pub ul Doroftei? 

Ma distram acolo înainte... Mai știe cineva ceva? 

Cluburile de streaptease din Ploiești sunt vai steaua lor, angajează numai copile fără experiență, care sunt disperate doar sa te convinga sa faci consumatie cât mai multă. În unele cluburi te îmbată și ti fură și banii, gen cel de vis a vis de prahova, de luxe parcă.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, adyadyyy said:

Cluburile de streaptease din Ploiești sunt vai steaua lor, angajează numai copile fără experiență, care sunt disperate doar sa te convinga sa faci consumatie cât mai multă. În unele cluburi te îmbată și ti fură și banii, gen cel de vis a vis de prahova, de luxe parcă.

Știu.... 

Sub Doroftei acolo era o fata care îmi plăcea. Una blonda, subțirica... 

Știe cineva de ea? Unde o mai gasesc

Link spre comentariu
Acum 18 ore, armandoxxx a spus:

Știu.... 

Sub Doroftei acolo era o fata care îmi plăcea. Una blonda, subțirica... 

Știe cineva de ea? Unde o mai gasesc

Fetele la streaptase se schimbă ca pâinea caldă, majoritatea sunt fără contract sau ceva de genul, multe sunt minore 16 17 ani ( am dat eu de câteva pe vremea când frecventam ). Deci e greu sa mai găsești persoana respectiva. Cel mai bine ar fi sa dai o tură prin cluburile de streaptease daca n-ai ce face si vezi poate dai de ea. 

Link spre comentariu
Acum 6 ore, armandoxxx a spus:

Up

Încearcă la CarpeDiem de pe bulevardul independenței, m-am intersectat azi cu fetele de acolo care împărțeau pliante prin oraș, 2 brunete bune rău de tot + 1 blonda slăbuță f f frumoasă. N-aveau mai mult de 20 de ani toate, dar arătau bombă. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...