Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 11 ore, Giuseppeee a spus:

Daca calatorul00 a dat la ON 10 si Mihai Deva 6 la ON asa pe cine sa credem?  🤔

Salutare

Mă alătur, comentariului lui Cucubau86, am dat nota 10,la ON pentrucă eu prefer, oralul lent, umed și cu atenție la Oo, ce-a ce Diana a făcut, nu sunt genul unui oral pe repede înainte, plus că Diana a insistat cât am vrut eu, nu sa grăbit,, eu am spus părerea mea, acuma fiecare cum îi place., Deci Diana are din partea mea, 10++,e o fată superbă cu o atitudine de nota 10,,îți recomand să o vizitezi, și cred că nu vei pleca dezamăgit,, baftă, și numa bine.. 

PS, Diana ești minunată, sigur te voi mai vizita,, pupici la tine🥰😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 12 minute, marabo88 a spus:

Ai patit ceva la noi in oras ? Sau sunt altele motivele ? 😘

nunu,totul e bine)din alte motive😘

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 31 minute, diana1771 a spus:

Buna !

Din pacate a trebuit sa plec de la voi din oras!

Ne revedem cat de curând !

Va pup !😘

Ai grijă de tine, te îmbrățișez dulce, ești o scumpă, la o bună revedere.. 😘💋

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba

Salutare tuturor 🙃 

Fix în urmă cu o săptămână am ajuns și eu pe la domnișoara Diana, dar din păcate în perioada sărbătorilor nu am reușit să las o recenzie corespunzătoare, deoarece nu am avut "acces la internet" 👁 

Pe frumusețea asta mică și dulce 🥰 am așteptat-o încă din martie, atunci când mi-a promis pe topicul de AB că o sa viziteze și orașul nostru. De aceea, în prima clipă când am văzut că a postat anunțul în care preciza că a ajuns la Deva și e disponibilă, am și trecut la fapte și am contactat-o pt o programare.

Totul a decurs foarte ușor, din 2-3 sms-uri și niște 💋 virtuali, era deja stabilită întâlnirea. Am reconfirmat cu 30 de min înainte și am plecat spre adresă. Ajung în cartier, parchez în imediata vecinatate a blocului. Doar paralel cu bordura se găsesc locuri, lângă gardul viu, restul sunt marcate. Sun la interfon și mă îndrept spre apartament. Încă de pe casa scării simțeam un miros plăcut de parfum și deja îmi făceam filme cu Cosanzeana de peste Prut. Îmi deschide ușa iar când o vad îmi zic în minte, cu așa fată să tot faci păcate în post 😋 Mă aștepta într-o lenjerie neagra ce îi scotea în evidenta toate formele trupului și piesa de rezistență, era faptul că avea zâmbetul pe buze. Nu mai rețin, dar parca au fost și ceva pupici pe obraz, atunci când am făcut cunoștință 😉 

Mă poftește în bucătărie unde stăm la o poveste, două, trei...De băut, am primit o doză rece de cola, ocazie cu care mi-am potolit setea 😁 Îmi place că deși e tinerică, e dezghețată și ai ce discuta cu ea. E genul de fată pe care aș fi abordat-o în tinerețe, că e de viață și îi place distracția 😘 Ca o mică paranteză, mi s-a părut sexy momentul când și-a luat pe ea un halat roz din satin deoarece o cam luase frigu 🧊 deși ulterior, în dormitor, am reușit de i-a fost din nou cald🔥 

După toate acestea, am mers și eu încet către baie pt o scurta igienizare, totul e modern la apartamentul cu pricina, plus de asta nu mi-a lipsit nici gelul de duș sau prosopul curat. Nota 🔟 pt locație la interior și mai ales la exterior, că de data asta am scăpat să nu văd niciun pensionar prin zonă 🤣 

Am ieșit din duș și m-am îndreptat spre camera unde se întâmplă magia🪄 M-am făcut comod, domnișoara și-a dat jos sutienul, ne-am sărutat și apoi a început cu ON. Nu-mi place să mă repet, că am mai spus-o cu câteva postări mai înainte, dar pt mine e de nota 🔟 deoarece a fost umed, făcut lent și cu atenție la 🥚. Iar faptul că îi priveam chipul frumos și corpul perfect în timp ce mi se făcea oral a fost ceva cu adevarat aparte 😇 

La o așa fată, cu o 🍑 pe măsură nu puteam să ratez ocazia și să nu o gust și eu puțin(mai mult)🔞  E de prima pagină de revistă, nu mai are rost să detaliez, că pe urmă doar îmi aduc aminte și salivez 🤤 

NP l-am început în misionar și tot așa am și terminat că să o pot admira și săruta la marele final 🤗 Am schimbat mai multe poziții printre care doggy style unde priveam ba la fundulețul ei, ba în oglinda de pe dulap 🙈 Cu ea deasupra nu am ce să îi bag de vină, se mișcă foarte bine, are și avantajul că e slăbuță. Sânii sunt mărimea potrivită pt trupul ei, rotunzi și fermi, sunt perfecți pt mângâiat și supt iar păsărica o are strâmtă, numa bună de 💦 Nota 🔟 din partea mea. 

Doar după ce am terminat, am realizat că nu îi dădusem banii. Nici ea nu mi-a cerut și eu am uitat complet, fiind furat de frumusețea ei 💟150 pt o finalizare, timpul depășit desigur cu acordul dumneaei. Ce-i drept am mai stat la discuții și după, dar nu am vrut să fac abuz și mi-am luat eu la revedere dupa o vreme. Altfel spus, nu m-am simțit grăbit nicio secundă. 

De recomandat, momentan o să o recomand în lipsă, deoarece a plecat până am reușit să las și eu câteva rânduri aici. De revenit, oricând, la orice ora, deoarece are ceva aparte, cel puțin eu așa am simțit 🇦🇩 

Pentru GFE de la intrare și până la ieșire alături de FK nu pot decât să îi ofer nota 🔟 și să o plasez în topul personal pe locul 2 alături de alte două domnișoare 🥈

Singurul regret e că a plecat mai repede și nu am ajuns să o mai vizitez încă o dată, cum  aveam de gând dupa sărbători. Dar eu totuși sper că a rămas cu o impresie bună în legătură cu cei ce i-au trecut pragul și că o să ne mai onoreze cu prezența și altă dată/alte dăți. 

 

❤ Целую тебя красивая девушка ❤ 

 

PS deși nu cred că a fost cea mai fructuoasă perioadă pt tine, acuma cu Paștele, poți să fi convinsă că pt noi, vizita ta a fost cel mai minunat cadou de 🐰

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila

Buna seara dragilor !🤗

 Am revenit ,de maine voi fi disponibila pentru programari !🥰

Va pup si va astept cu mult drag !💋👅

Serviciile mele sunt :

oral protejat /neprotejat (doar in functie de igiena)

normal (doar protejat)

69

masaj de relaxare

diferite poziții 

sărutări (doar in functie deigiena,chimie,compatibilitate)

finalizare corporală 

accept anilingus,cunilingus

mici fantezii

‼️Nu fac finalizare orală ,nici faciala si nici anal,indiferent de suma oferită ‼️

Cer si ofer seriozitate ,igiena maxima si cei 7 ani de acasa !☺️

200🌹-30 min (1fin)

300🌹-1 h (1-2fin)

Pentru mai multe detalii ma gasiti la nr0754834207   apel,sms !

 

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salutare👋🏼
 

Am vizitat-o și eu pe Diana într-una din zilele trecut! Programare făcută prin sms cu răspuns foarte rapid din partea ei!

Locație:Odaia😂 destul de micuța și întunecoasă cu lumina doar de la tv.

Aspect: 9 Pot zice de Diana că îi foarte frumușică,pe gustul meu, piesa de rezistență ii curul!👉👌

OP: 6 Slăbuț, fără nici un fel de artificii și pe lângă asta fiindu-mi atenția captată pe corpul ei pl îmi era foarte sculată moment in care o hotărât ea să se oprească că îi destul și că trecem la normal!🤨

NP: 8 am schimbat câteva poziții, folosește lubrifiant, in poziția doggy so implicat și ea unpik unde am și reusit să finalizez!

Fk: 8 am beneficiat și de așa ceva dar să nu vă așteptați la mozoale😬au fost doar niște sărutări pe buze date din partea mea…(nota îi pt buze)!😬

Igiena: 10 neparfumată deși cateaodata în unele cazuri îi foarte bine, dar foarte curată!

Amenda: 200/finalizare, un preț prea mare pt serviciile ce le oferă, nu înțeleg de ce a mărit pretul(probabil că sa scumpit motorina)!😈

Eu unul nu cred că o să mai revin decât în lipsă de ceva mai bun și dacă m-aș întoarce as face-o doar pt corpul ei!🙃

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 1 minut, goodmen a spus:

Salutare👋🏼
 

Am vizitat-o și eu pe Diana într-una din zilele trecut! Programare făcută prin sms cu răspuns foarte rapid din partea ei!

Locație:Odaia😂 destul de micuța și întunecoasă cu lumina doar de la tv.

Aspect: 9 Pot zice de Diana că îi foarte frumușică,pe gustul meu, piesa de rezistență ii curul!👉👌

OP: 6 Slăbuț, fără nici un fel de artificii și pe lângă asta fiindu-mi atenția captată pe corpul ei pl îmi era foarte sculată moment in care o hotărât ea să se oprească că îi destul și că trecem la normal!🤨

NP: 8 am schimbat câteva poziții, folosește lubrifiant, in poziția doggy so implicat și ea unpik unde am și reusit să finalizez!

Fk: 8 am beneficiat și de așa ceva dar să nu vă așteptați la mozoale😬au fost doar niște sărutări pe buze date din partea mea…(nota îi pt buze)!😬

Igiena: 10 neparfumată deși cateaodata în unele cazuri îi foarte bine, dar foarte curată!

Amenda: 200/finalizare, un preț prea mare pt serviciile ce le oferă, nu înțeleg de ce a mărit pretul(probabil că sa scumpit motorina)!😈

Eu unul nu cred că o să mai revin decât în lipsă de ceva mai bun și dacă m-aș întoarce as face-o doar pt corpul ei!🙃

 

Prea mare 200 finalizarea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...