Sari la conținut

Iuliana 0761222713


Postări Recomandate

Reputație: 3846
Acum 4 ore, Iulia_iulian a spus:

Lafel îți dorim :)) 

ce?

zi faina? sau pupic de la micutz?

daca ajungeam sa mi-l pup singur.. nu eram pe forumul asta.. .😁🙊🤦‍♂️🤣🙈

hai ca era o gluma .. te-ai prins, nu?..😜

dar totusi.. de ce vorbesti la plural?..

betty sa-si faca topic.. sau tu &"iulian" ? 😁😜

seara senina...😝

Link spre comentariu
  • Oras:🥰😍
  • Oras:🥰😍
Acum 16 ore, _sahy_ a spus:

ce?

zi faina? sau pupic de la micutz?

daca ajungeam sa mi-l pup singur.. nu eram pe forumul asta.. .😁🙊🤦‍♂️🤣🙈

hai ca era o gluma .. te-ai prins, nu?..😜

dar totusi.. de ce vorbesti la plural?..

betty sa-si faca topic.. sau tu &"iulian" ? 😁😜

seara senina...😝

Mă nenorocesti cu ideea de Iulian :)))

Își v a face și ea topic 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

As face o recenzie dar nu am la ce... Am fost am vazut si cam atat... Fata arata bine, e slim, tipul car imi place, si la fata frumusica si vorbareata dar aici se cam opreste tot ce mi-a placut. Oral mediocru cu o singura incercare de deep si cam dupa 1 minut sau nici atat te intreaba ce pozitie vrei. Daca zici LOT nup ca o doare, am inteles, dar la orice alta pozitie se trage, asa pot sa dau in aer si nu platesc... La capra de parca simteam un miros cara nu prea avea ce cauta acolo dar in fine. Categoric fastfuck. Imi pare rau ca am facut cam tarziu recenzia. 

Note nu prea am la ce da... Orientativ:

OP 4

NP 3

Concluzie - FastFuck...

Cadou 150 cu 300 cred... eu am ramas la o finalizare....

Oricum o sa-mi incerc norocu si in viitor, din pacate nu invat... 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:🥰😍
  • Oras:🥰😍
Acum 17 ore, mundian a spus:

As face o recenzie dar nu am la ce... Am fost am vazut si cam atat... Fata arata bine, e slim, tipul car imi place, si la fata frumusica si vorbareata dar aici se cam opreste tot ce mi-a placut. Oral mediocru cu o singura incercare de deep si cam dupa 1 minut sau nici atat te intreaba ce pozitie vrei. Daca zici LOT nup ca o doare, am inteles, dar la orice alta pozitie se trage, asa pot sa dau in aer si nu platesc... La capra de parca simteam un miros cara nu prea avea ce cauta acolo dar in fine. Categoric fastfuck. Imi pare rau ca am facut cam tarziu recenzia. 

Note nu prea am la ce da... Orientativ:

OP 4

NP 3

Concluzie - FastFuck...

Cadou 150 cu 300 cred... eu am ramas la o finalizare....

Oricum o sa-mi incerc norocu si in viitor, din pacate nu invat... 

când ai fost tu la mine ???

Link spre comentariu
  • Oras:🥰😍
  • Oras:🥰😍
Acum 6 minute, Iulia_iulian a spus:

când ai fost tu la mine ???

 

Acum 6 minute, Iulia_iulian a spus:

când ai fost tu la mine ???

 

Acum 18 ore, mundian a spus:

As face o recenzie dar nu am la ce... Am fost am vazut si cam atat... Fata arata bine, e slim, tipul car imi place, si la fata frumusica si vorbareata dar aici se cam opreste tot ce mi-a placut. Oral mediocru cu o singura incercare de deep si cam dupa 1 minut sau nici atat te intreaba ce pozitie vrei. Daca zici LOT nup ca o doare, am inteles, dar la orice alta pozitie se trage, asa pot sa dau in aer si nu platesc... La capra de parca simteam un miros cara nu prea avea ce cauta acolo dar in fine. Categoric fastfuck. Imi pare rau ca am facut cam tarziu recenzia. 

Note nu prea am la ce da... Orientativ:

OP 4

NP 3

Concluzie - FastFuck...

Cadou 150 cu 300 cred... eu am ramas la o finalizare....

Oricum o sa-mi incerc norocu si in viitor, din pacate nu invat... 

Sincer nu sunt eu genul care sa comenteze la poziții , și dacă a-și fii spus ca mă durea îndeamnă ca era dimensiunea mare . Eu in anunt am menționat ca nu accept dimensiuni mari . Nu prea cred ca te am lăsat doar capra . Îmi pare rău de așa zisa ta experiența dar nu cred ca ai fost sincer

Link spre comentariu
Reputație: 3846

iulia draga.. daca tu contesti ceea ce spune mundian..eu as zice s-o lasi asa..

daca nu, crede-ma ca nu ti-ai dori sa vin eu la tine.. aStfel ar fii ultima data cand mai calci in sm.(depinde doar de tine)...(daca e adevarat ce zice colegul.. si eu tind 95% sa-l cred pe el..pt ca-l 'cunosc' de mai mult timp decat pe tine)...

las-o asa... sau de esti atat de deranjata de recenzia lui.. facem un fair deal?

vin eu la tine.. si iti las recenzie mai mult decat obiectiva.. ce zici?

nu ca sunt nefutut..( de doua noptii.. hăpt ca nu-mi da sanjele pe nas..de atata actiune..sau ca nu mai "am liniste" la vazul pozelor tale.. dar fac un pustiu de bine.. pt reputatia ta.. si te vizitez si eu.. ce zici.. te tine?

ps. in loc sa iei in sens constructiv, comentariile noastre, tu sari de funduletul ala mic rau, in sus.. hmmm...

🤔

Link spre comentariu
  • Oras:🥰😍
  • Oras:🥰😍
Acum 42 minute, _sahy_ a spus:

iulia draga.. daca tu contesti ceea ce spune mundian..eu as zice s-o lasi asa..

daca nu, crede-ma ca nu ti-ai dori sa vin eu la tine.. aStfel ar fii ultima data cand mai calci in sm.(depinde doar de tine)...(daca e adevarat ce zice colegul.. si eu tind 95% sa-l cred pe el..pt ca-l 'cunosc' de mai mult timp decat pe tine)...

las-o asa... sau de esti atat de deranjata de recenzia lui.. facem un fair deal?

vin eu la tine.. si iti las recenzie mai mult decat obiectiva.. ce zici?

nu ca sunt nefutut..( de doua noptii.. hăpt ca nu-mi da sanjele pe nas..de atata actiune..sau ca nu mai "am liniste" la vazul pozelor tale.. dar fac un pustiu de bine.. pt reputatia ta.. si te vizitez si eu.. ce zici.. te tine?

ps. in loc sa iei in sens constructiv, comentariile noastre, tu sari de funduletul ala mic rau, in sus.. hmmm...

🤔

Te aștept cu cel mai mare drag , scumpule 😘.

chiar stiu de ce sunt capabilă și de ce nu . 
 Kisses 😘🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Atuncea sí eu vin la tine😘

Acum 1 minut, Iulia_iulian a spus:

Te aștept cu cel mai mare drag , scumpule 😘.

chiar stiu de ce sunt capabilă și de ce nu . 
 Kisses 😘🔞

 

Link spre comentariu
Reputație: 3846
Acum 2 ore, Ferince a spus:

Atuncea sí eu vin la tine😘

 

"fiind ultima zi".. si eu avand alte planuri.. sorry, dar nu mi le schimb.. asa a fost sa fie.. sa ai noroc de data asta..😝

ferince... chiar as fi curios de experienta ta.. ca de scris alte chestii vad ca stii si poti.. o recenzie de la tine... se poate?.. ia hai!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 13 ore, _sahy_ a spus:

"fiind ultima zi".. si eu avand alte planuri.. sorry, dar nu mi le schimb.. asa a fost sa fie.. sa ai noroc de data asta..😝

ferince... chiar as fi curios de experienta ta.. ca de scris alte chestii vad ca stii si poti.. o recenzie de la tine... se poate?.. ia hai!!!!

Din pacate nu am fost nici eu mi s- a intervenit alte planuri. Asta e .

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Mai bine nu veni. În vinerea de pastele ortodox am stabilit că ne vedem la ora 11 și am ajuns la locație lângă unicarm. Te am sunat că am ajuns ai zis să aștept 2 minute și să te resun. Am așteptat 2 minute și apoi în decurs de 10 minute nu ai răspuns la telefon. Ți am trimis mesaj nu ai răspuns. Și bine ai făcut că nu ai răspuns. Din ce a zis un coleg că e fast fuck. 

Așa că din partea mea nu are rost să vi pentru că nu meriți nici 2 lei cât costa parcarea în zonă 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:🥰😍
  • Oras:🥰😍
Acum 3 ore, Vasile98765 a spus:

Mai bine nu veni. În vinerea de pastele ortodox am stabilit că ne vedem la ora 11 și am ajuns la locație lângă unicarm. Te am sunat că am ajuns ai zis să aștept 2 minute și să te resun. Am așteptat 2 minute și apoi în decurs de 10 minute nu ai răspuns la telefon. Ți am trimis mesaj nu ai răspuns. Și bine ai făcut că nu ai răspuns. Din ce a zis un coleg că e fast fuck. 

Așa că din partea mea nu are rost să vi pentru că nu meriți nici 2 lei cât costa parcarea în zonă 

Dragule in vinerea mare de paste nu s a muncit 😂😂😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 3846

apoi iulica mama, din aste' le faci tu la baieti?

zisei ca nu merg eu la crudute din aste' sub 24-25..(singura exceptie e scumpica de andrada 😝).. da mai tare ma mana curiozitatea.. ca prea le zici .. te citez:

La 08.05.2021 la 15:45, Iulia_iulian a spus:

Te aștept cu cel mai mare drag , scumpule 😘.

chiar stiu de ce sunt capabilă și de ce nu . 
 Kisses 😘🔞

plus ca parca ti-ai pus niste poze destul de fainute (de gura mea oare ?🤔🤭)..

dar deja al doilea baiet avertizeaza..in sens negativ.. hmm.. ce sa zic?

daca oi mere' la ea..iti afla si voi...daca n-oi mere, atunci biztos s-a intors andrada 😋 ..

uite iulia.. eu inteleg ca esti noua ba pe forum ba pe meserie.. dar ideea e sa vrei sa-ti faci treaba..nu cere nimeni perfectiunea.. dar la programari si la servicii ar trebui sa-ti dai un pic interesul...sa nu mai zic la timpul alocat clientului..daca te gandesti doar la castig, e cam aiurea si nu faci multisori purecei pe la noi.. pe oriunde de fapt..

au mai fost fete ca tine..dar dupa o recenzie pozitiva.. si-au bagat picioarele in ea de treaba..(dar ca baiat finut, am preferat s-o las asa)..

apoi cu tine.. va fii cum vrei tu sa iti dai interesul! 😉

ps.. n-ai lucrat in post?.. dar de paste?.. atunci nu mai era pacat asa-i?🤭

seara faina

Link spre comentariu

  • Oras:🥰😍
  • Oras:🥰😍
Acum 4 minute, _sahy_ a spus:

apoi iulica mama, din aste' le faci tu la baieti?

zisei ca nu merg eu la crudute din aste' sub 24-25..(singura exceptie e scumpica de andrada 😝).. da mai tare ma mana curiozitatea.. ca prea le zici .. te citez:

plus ca parca ti-ai pus niste poze destul de fainute (de gura mea oare ?🤔🤭)..

dar deja al doilea baiet avertizeaza..in sens negativ.. hmm.. ce sa zic?

daca oi mere' la ea..iti afla si voi...daca n-oi mere, atunci biztos s-a intors andrada 😋 ..

uite iulia.. eu inteleg ca esti noua ba pe forum ba pe meserie.. dar ideea e sa vrei sa-ti faci treaba..nu cere nimeni perfectiunea.. dar la programari si la servicii ar trebui sa-ti dai un pic interesul...sa nu mai zic la timpul alocat clientului..daca te gandesti doar la castig, e cam aiurea si nu faci multisori purecei pe la noi.. pe oriunde de fapt..

au mai fost fete ca tine..dar dupa o recenzie pozitiva.. si-au bagat picioarele in ea de treaba..(dar ca baiat finut, am preferat s-o las asa)..

apoi cu tine.. va fii cum vrei tu sa iti dai interesul! 😉

ps.. n-ai lucrat in post?.. dar de paste?.. atunci nu mai era pacat asa-i?🤭

seara faina

Dragule te aștept pe tine sa vezi despre ce e vorba apoi vezi exact despre ceea ce vorbesc 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...