Sari la conținut

Iuliana 0761222713


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Iuliana 0761222713
  • Oras:Sec 3
  • Oras:Sec 3

Și pentru cei care încă nu m-au cunoscut ( cam greu sa ma și cred zicând asta ) am zis sa va las și niște detalii despre mine nu doar despre disponibilitatea și serviciile mele :)))))

Deci … Numele meu este Iuliana , am 18 anișori (probabil de asta am și început cu stângul dar promit ca încerc sa schimb asta ) am 1.78 înălțime și 54 de kg 

Desii defapt și de drept sunt ardeleanca , vorbesc mai mult de cât o moldoveanca ( deci ma consider o persoana destul de sociabilă ) sunt mereu pozitivă ceea ce si vine la pachet cu accesoriul meu preferat ….Zâmbetul pe buze . 
 

De-abia aștept sa ajung sa ne revedem ❤️

Pupici mulți ❤️😍😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
Acum 7 ore, Iulianaalx a spus:

Și pentru cei care încă nu m-au cunoscut ( cam greu sa ma și cred zicând asta ) am zis sa va las și niște detalii despre mine nu doar despre disponibilitatea și serviciile mele :)))))

Deci … Numele meu este Iuliana , am 18 anișori (probabil de asta am și început cu stângul dar promit ca încerc sa schimb asta ) am 1.78 înălțime și 54 de kg 

Desii defapt și de drept sunt ardeleanca , vorbesc mai mult de cât o moldoveanca ( deci ma consider o persoana destul de sociabilă ) sunt mereu pozitivă ceea ce si vine la pachet cu accesoriul meu preferat ….Zâmbetul pe buze . 
 

De-abia aștept sa ajung sa ne revedem ❤️

Pupici mulți ❤️😍😘

Frumos🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:SM
  • Oras:SM

Ca un utilizator oarecare al acestui forum lecturarea celor 8 pagini ale topicului a fost head scratching, cu puține recenzii și din care nu ai ieșit cu cea mai buna imagine. Ești tanara cu un potențial imens și sunt sigur ca aceasta vizita la noi o sa fie una plăcută pe ambele părți, ai acumulat experienta și din greșeli EVOLUAM toți. Fie ca urmatoarele pagini sa aibă multe recenzii pozitive( poate și una de la mine 🤭).

Pe aceasta cale iti urez un călduros bine ai revenit😘 și la cât mai multe orgasme fericite!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sec 3
  • Oras:Sec 3
Acum 17 ore, Iulianaalx a spus:

Disponibila incepand cu ziua de Sambata .

Voi anunta maine si unde voi avea locatia .

intre timp multi pupici😘😘😘😘

Din păcate nu am găsit cazare începând cu ziua de Sâmbătă asa ca voi fii Disponibilă abea de Dumincă ❤️

Kiss😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sec 3
  • Oras:Sec 3
Acum 7 ore, ManuelM a spus:

Ca un utilizator oarecare al acestui forum lecturarea celor 8 pagini ale topicului a fost head scratching, cu puține recenzii și din care nu ai ieșit cu cea mai buna imagine. Ești tanara cu un potențial imens și sunt sigur ca aceasta vizita la noi o sa fie una plăcută pe ambele părți, ai acumulat experienta și din greșeli EVOLUAM toți. Fie ca urmatoarele pagini sa aibă multe recenzii pozitive( poate și una de la mine 🤭).

Pe aceasta cale iti urez un călduros bine ai revenit😘 și la cât mai multe orgasme fericite!

Te pup , cu siguranta voi fi conform asteptarilor voastre❤️😘😘😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Sec 3
  • Oras:Sec 3

Buna dragilor 

Mai am puțin și ajung .

Sa va las și o lista de servicii și prețuri 

🥰Sex Oral 

😍Sex normal ( misionar capra , am sa ma mai gândesc in privința lot.ului )

🥰 Sex intre sani 

😘Mici fantezii 

😍Uro (extra 50 RON )

😎 Dominare Soft /Hard 

😍 Masaj 

😋anni/cunnilingus (doar accept )

🥰 finalizarea pe corp sau in prezervativ

150 - finalizarea 

300- Ora (doua finalizări sau o finalizare și masaj de relaxare )

sexul normal este doar protejat ‼️

Sexul oral in functie de igiena 

 

Nu fac
 

finalizare orala/faciala

sex anal 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...