Sari la conținut

Kim 0734833046


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună, dragilor! Sunt disponibila în 60 de minute! 

Pentru programari, imi puteți scrie pe wapp! 

0734833046 

Pupici! Va aștept cu drag! ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 minute, norbert1976us a spus:

Nati este bestiala...10+ la corp..masaj erotic..tot.  Am revizitat o saptamana trecuta si as tot revizita o. Cu ce nu ma impac eu vizavi de ea..ca nu si gaseste locatia potrivita...

In rest..de bine😘

Îți mulțumesc mult! Și tu ești minunat 🥰🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nick5061
Reputație: 0
La 13.05.2021 la 9:00, Mara99 a spus:

Bună dimineața, dragilor! Voi fi disponibila începând cu ora 11!. 

Whattasp 0734833046 

Va aștepți cu drag! ❤️

IMG_0117.JPG

Bine, masaj, dar limbi in pizda pot sa iti dau?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut, abia am plecat de la Kim și tot ce pot spune e ca aceasta fata e superba! 

Dar ca să încep cu locatia: împarte Apart cu alte 2 fete dar nu le-am văzut.. Auzit, deci discreție totala. 

Camera de lucru e ok, canapea întinsă foarte bună de masaj. 

Baia: am primit prosop ok, gel de dus, apa calda. 

Acum sa va spun câteva cuvinte despre ea.: este foarte frumoasa, 1.68 aprox, sâni foarte frumoși, fund.. Picioare superbe. Pe total, fata arata foarte bine. 

Gfe maxim, am râs..vorbit, nota 10.

Este foarte prietenoasa și joviala, știe foarte bine ce face și o face cu placere.,daca știți sa fiți respectuoși și corecți. 

Am avut parte de doua fin într-o ora, explozive și totul a venit și a fost natural. Achitat 150 RON. 

Pe total, o recomand și abia aștept sa revin

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 39 minute, curiositybuc a spus:

Va salut, abia am plecat de la Kim și tot ce pot spune e ca aceasta fata e superba! 

Dar ca să încep cu locatia: împarte Apart cu alte 2 fete dar nu le-am văzut.. Auzit, deci discreție totala. 

Camera de lucru e ok, canapea întinsă foarte bună de masaj. 

Baia: am primit prosop ok, gel de dus, apa calda. 

Acum sa va spun câteva cuvinte despre ea.: este foarte frumoasa, 1.68 aprox, sâni foarte frumoși, fund.. Picioare superbe. Pe total, fata arata foarte bine. 

Gfe maxim, am râs..vorbit, nota 10.

Este foarte prietenoasa și joviala, știe foarte bine ce face și o face cu placere.,daca știți sa fiți respectuoși și corecți. 

Am avut parte de doua fin într-o ora, explozive și totul a venit și a fost natural. Achitat 150 RON. 

Pe total, o recomand și abia aștept sa revin

Îți mulțumesc mult pentru vizita și pentru cuvintele frumoase! Ma bucur ca te-ai simțit bine! Te pup și te aștept cu drag și data viitoare! ❤️🤗

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...