Sari la conținut

Andreea 0729678421


Vizitator Andreeadeea2

Postări Recomandate

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
6 hours ago, buluc.007. said:

mie îmi place cum arata la corp și nu m-a dezamăgit când a fost vorba de servicii.

A zis careva ceva de plăcut?! Gusturile-s împărțite, puștiule. Dacă ție ți-a plăcut, nu-nseamnă că și mie sau altora trebuie să ne placă la fel, așa cum și dacă mie nu-mi place ceva, nu-nseamnă că tuturor trebuie să nu le placă. Părerile-s multe și variate. Tu însă... ai sărit de cur în sus când am spus ”Bleah!” la link-ul ei de publi ca și cum ți-aș fi reproșat ce gagică urâtă ai. 

Stai potolit în banca ta, cuminte, mai învață să fii obiectiv și nu te mai agita ca un pepsi, da?!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
3 minutes ago, Andreeadeea2 said:

Bună! Disponibila pana la 23. 💋

Țin sa va anunț ca voi schimba tarifele începând de azi:

❣️150 finalizarea 300 ora - servicii totale. ❣️

Locația este aceeași în zona Casei de Cultura. Mai multe detalii telefonic. 

Smiorc

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 minutes ago, Andreeadeea2 said:

 

Țin sa va anunț ca voi schimba tarifele începând de azi:

❣️150 finalizarea 300 ora - servicii totale. ❣️

de schimbat e usor ,de mentinut e mai greu

succese Andreio :) :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 26.11.2021 la 12:22, Andreeadeea2 a spus:

Bună! Disponibila pana la 23. 💋

Țin sa va anunț ca voi schimba tarifele începând de azi:

❣️150 finalizarea 300 ora - servicii totale. ❣️

Locația este aceeași în zona Casei de Cultura. Mai multe detalii telefonic. 

locatia  la tomis mall , 150 f / nu face 69 decit la ora. pacat .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Hai buna ziua și buna sa va fie inima! Ca sa fie clar pentru toată lumea, da, am revenit! Și nu aveam nevoie de băgare de seama pe aici, cine vrea sa ma caute ma suna și se informează mai bine!! Nu mai folosesc de mult acest forum, dar am spus sa intru ca sa clarific lucrurile. 
Ca sa nu mai existe discuții legate de servicii/ prețuri între voi aici, am sa va spun eu exact: 

- oral ( in funcție de igiena poate sa fie și neprotejat )

-normal( doar protejat ) 

- masaj ( de relaxare/ erotic - cu uleiuri ) 

- mici fantezii ( 69/ sărutări corporale/ sex între sâni etc etc ) 
- finalizare corporală ( extra orală -50) 

-GFE 

Acum prețurile

- o finalizare ( maxim jumătate de ora ) - 150 

-o ora(2 finalizari/o finalizare și un masaj) 250

- finalizare orală - 50
- deplasări in oraș- 350 

- deplasări in Mamaia/ Năvodari- 400 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 5 ore, Andreeadeea2 a spus:

Hai buna ziua și buna sa va fie inima! Ca sa fie clar pentru toată lumea, da, am revenit! Și nu aveam nevoie de băgare de seama pe aici, cine vrea sa ma caute ma suna și se informează mai bine!! Nu mai folosesc de mult acest forum, dar am spus sa intru ca sa clarific lucrurile. 
Ca sa nu mai existe discuții legate de servicii/ prețuri între voi aici, am sa va spun eu exact: 

- oral ( in funcție de igiena poate sa fie și neprotejat )

-normal( doar protejat ) 

- masaj ( de relaxare/ erotic - cu uleiuri ) 

- mici fantezii ( 69/ sărutări corporale/ sex între sâni etc etc ) 
- finalizare corporală ( extra orală -50) 

-GFE 

Acum prețurile

- o finalizare ( maxim jumătate de ora ) - 150 

-o ora(2 finalizari/o finalizare și un masaj) 250

- finalizare orală - 50
- deplasări in oraș- 350 

- deplasări in Mamaia/ Năvodari- 400 

ai spus la telefon ca nu faci 69 decit la ora, nu si la finalizare ,  ce te ratoiesti asa , eram interesat  sa te cunosc, daca nu ai in oferta ceea ce ma intereseaza  decit la ora , succes , nu creed ca e vreo pierdere  din partea nimanui.

  • Minus 1
Link spre comentariu
29 minutes ago, vitceibo said:

ai spus la telefon ca nu faci 69 decit la ora, nu si la finalizare ,  ce te ratoiesti asa , eram interesat  sa te cunosc, daca nu ai in oferta ceea ce ma intereseaza  decit la ora , succes , nu creed ca e vreo pierdere  din partea nimanui.

Donsoara nu este chiar prietena cu apa si sapunul cel putin prin partile intime,reiese din relatari anterioare ale catorva tovarasi de suferinta.Nu cred ca ar fi fost o idee prea inspirata 69 tocmai cu dansa.

  • Haha 3
Link spre comentariu

Salutare,

Am fost eu in vizita cand avea locatia la CDC, nici o treaba cu pozele...e mult mai "pufoasa". Am sunat pt oral cu fin orala...un basm frumos in mintea mea...insa lucrurile au stat diferit la fata locului...o fata care nu arata nimic vizual...absolut nimic... decid totusi sa incerc...platesc...ma dezbrac...mi-au fost oferite servetele pt igienizare...asa sa igienizat si ea...a inceput cu un oral soft care mai mult o culca decat o scula...nu foarte ascultatoare la indicatii...alternand mana cand obosea ... si dupa vreo 12-14 min de ceva banal...m-am imbracat si am plecat...fara a schimba prea multe cuvinte...cu alte cuvinte...nimic!

Locatia era ok...nimic wow dar curat...

Oral...5 de incurajare...

Normal n/a

Nush ce alte servicii mai ofera ca nu am fost interesat.

De revenit ...clar nu...

De recomandat....nu!

Cu respect,

Vaporeanul

 

 

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lig76ct
Reputație: 0
Acum 4 ore, gigi brecu a spus:

Donsoara nu este chiar prietena cu apa si sapunul cel putin prin partile intime,reiese din relatari anterioare ale catorva tovarasi de suferinta.Nu cred ca ar fi fost o idee prea inspirata 69 tocmai cu dansa.

RAJA oprește cam des apa cu atâtea defecțiuni câte sânt,poate o fi uitat să umple cada cu apa,nu fiți răutăcioși are o scuză că nu a fost fresh la păsărică,nu te-a obligăt să bagi limba să guști dacă nu-ți place sau dai cu nasul prima dată și dacă miroase a brânză ori a pește mort te retragi respectuos de acolo și gata, succes la 🔨 

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
3 hours ago, lig76ct said:

RAJA oprește cam des apa cu atâtea defecțiuni câte sânt,poate o fi uitat să umple cada cu apa,nu fiți răutăcioși are o scuză că nu a fost fresh la păsărică,nu te-a obligăt să bagi limba să guști dacă nu-ți place sau dai cu nasul prima dată și dacă miroase a brânză ori a pește mort te retragi respectuos de acolo și gata, succes la 🔨 

Că vrei sau nu să bagi botul la savarina ei și pute ...e irelevant. Ai pus-o capră, te lovește duhoarea înainte să i-o bagi. Nu-ți înțeleg punctul de vedere... doar dacă nu cumva te excită mirosurile astea mai... speciale.

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 8 minute, banana_lunga a spus:

Că vrei sau nu să bagi botul la savarina ei și pute ...e irelevant. Ai pus-o capră, te lovește duhoarea înainte să i-o bagi. Nu-ți înțeleg punctul de vedere... doar dacă nu cumva te excită mirosurile astea mai... speciale.

Probabil nu a avut destule cereri de 69 in ziua aia ....probabil la 5-6 numere de 69 altfel ar fi stat treaba .....nu mai era nevoie nici de apa. Lasand gluma la o parte asta este poveste de anul trecut ...anul asta sa fim mai buni si sa uitam povestile vechi . Andreea am inteles ca intre timp a facut schimbari majore in serviciile ei ,probabil si in obiceiuri . A schimbat locatia probabil cu una mai buna , a marit preturile implicit cred ca are si o alta atitudine fata de client si partea mai nasoala din punctul meu de vedere a scos si analul din meniu ...dar sa asteptam noile recenzii si sa le uitam momentan pe cele vechi ......la an nou ,ganduri noi .Hai sa fim pozitivi .....

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...