Sari la conținut

Andreea 0729678421


Vizitator Andreeadeea2

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Heey🤗 .. m-am gândit sa fac o reactualizarea a serviciilor: 

💜 oral soft, deep ( protejat/ neprotejat în funcție de igiena )

💜 normal ( doar protejat ) 

💜 anal ( doar extra ) 

💜 69

💜 sex între sani 

💜 masaj de relaxare sau erotic cu uleiuri 

💜 dus asistat 

💜 GFE 

💜 sărutări corporale/ FK ( In functie de compatibilitate) 

💜 mici fantezii ( aștept propuneri în privat) 

💜 finalizare orala / corporala / în prezervativ 

 

💚 o finalizare ( 30 min ) - 150 

💚 o ora ( 2 finalizari/ o finalizare + masaj - 60 min) -250 

💚 anal extra (  se poate și la finalizare și la ora )  -50 

Ma puteți găsi în zona casei de cultura. Mai multe detalii la nr de telefon 0734 388 182. Răspund și la mesaje, inclusiv wapp. 

Pupici! 💜💚

 

Link spre comentariu
Vizitator Charlie_h
Reputație: 0

Am vizitat Andreea in urma cu câteva săptămâni, la intrare pe BN, am comunicat usor prin msg, ne-am coordonat și am an in iaracul domniței împărțit cu un drăguț cățeluș.

Andreea este o fata voluptoasa, nu pot spune grasa dar având in vedere vârsta perspectiva nu este optimista, am practicat oral și normal.

la oral parca se descurca mai bine, nu sunt fan DT, are posibilitatea sa ți-o scoale și continua fără a întreba sa pună.

normalul cumva plictisitor câteva  Accente in plus pe lot cred ca o aranjează mai bine, am finalizat in doggy.

per total fără reproșuri importante, a fost prietenoasa.

nivelul este de 100 fin, dacă nu ai alte extravagante. 
tarif 150 30 min fără graba. 
note

Oral 8

notmal 7

igiena 9

multumesc!
 

Link spre comentariu
Vizitator franci89
Reputație: 0

Salut! 

Am fost la aceasta fetita și nu pot spune decât ca a fost oribil. 

Nu am mai pățit sa îmi vina sa vomit din cauza mirosului de căcat și pasarica împuțită. Parca murise cineva în ea. 

Tălpile incredibil de murdare, în apartament mirosea numai a pisat de caine(cu toate ca e drăgălaș foc cățelul), Baia mi-a fost frica sa o folosesc însa am fost stric nevoit după ce a vomitat pe ciocanul meu. 

Acum stau și ma gândesc cu groaza sa nu aibe și altele. 

Nu știu cum a avut recenzii bune pana acum. 

Plus ca este grasa și nu voluptoasa iar pozele nu au nicio treaba cu realitatea, însă gusturile nu se discuta. 

 Nu am vrut sa jignesc pe nimeni dar cred ca cel jignit am fost eu cu aceste condiții. 

Sper sa fie un hint asta și sa ia masuri ca nu este ok pt sănătatea ei în primul rand sa stea asa. 

O zi faina! 

 

Link spre comentariu
2 hours ago, franci89 said:

Salut! 

Am fost la aceasta fetita și nu pot spune decât ca a fost oribil. 

Nu am mai pățit sa îmi vina sa vomit din cauza mirosului de căcat și pasarica împuțită. Parca murise cineva în ea. 

Tălpile incredibil de murdare, în apartament mirosea numai a pisat de caine(cu toate ca e drăgălaș foc cățelul), Baia mi-a fost frica sa o folosesc însa am fost stric nevoit după ce a vomitat pe ciocanul meu. 

Acum stau și ma gândesc cu groaza sa nu aibe și altele. 

Nu știu cum a avut recenzii bune pana acum. 

Plus ca este grasa și nu voluptoasa iar pozele nu au nicio treaba cu realitatea, însă gusturile nu se discuta. 

 Nu am vrut sa jignesc pe nimeni dar cred ca cel jignit am fost eu cu aceste condiții. 

Sper sa fie un hint asta și sa ia masuri ca nu este ok pt sănătatea ei în primul rand sa stea asa. 

O zi faina! 

 

Si ea de ce a vomitat pe ciocanul tău? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare,

Am fost și eu la.domnisoara și colegul vreau sa spun ca a spus adevărul cu privire la mirosul de cacat. Eu am stat un număr cu anal 200 ron, dar după ce am dat un pic la buci a început sa miroasă toată a cacat.

La oral se descurca binisor, poți sa faci și face fuck și tot ce mai vrei cu ea, și sta în toate pozițiile la.oral, ii dau un 9.

I-am dat un pic la anal, dar când mi-a mirosit a cacat am scos-o și i-am.finalizat le fata și CIM.

Ii dau un 5 la.anal  pt miros, ca asa nu comentează la pozitii.

Locația pe Baba Novac  un bloc cu întrare din sosea.

De revenit în niciun caz.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...