Sari la conținut

0743352407 Alpha Ville Lidl Carpatilor de evitat


Vizitator bibicqu

Postări Recomandate

Vizitator bibicqu
Reputație: 0

0743352407

 

De trei zile văzând activitatea știrbită pe forum, încerc să ajung la fata asta apelând la wc-ul public numit publi24. 

Cam miserupistă la telefon, dar am trecut peste, zic poate pică vreo bunăciune.

În prima zi îmi spune să vin intr-o jumătate de oră, fac dus, mă rad și-i dau spre ea după care nu mai imi răspunde la telefon. Ulterior mi-a spus că a adormit. Zic ok, trecem peste. 

Ăsta-seară ajung totuși la ea, urc până la etajul 6 și îi spun că m-am spălat pe dinți acasă rapid, dar vreau să fac duș la ea, la care îmi răspunde că DUȘ POȚI FACE ÎN FUNCȚIE DE CÂT STAI. 

Zic cum adică? Dacă stau o oră am voie să fac duș, dacă stau doar o finalizare n-am voie? 

Zice da, nu are rost să faci duș pentru o finalizare de 10, maxim 15 minute! Ați citit cât permite asta la o finalizare?! 10 minute! :)))))))))

În încheiere îi spun că nu stau, la care pune mâna pe clanță, se uită lung la mine câteva secunde și spune "atunci pleacă". A fost atât de cringe momentul final... :)))) 

Are până în 22 de ani, urâțicâ la față, slabă dar cu celulită pe coapse și mică de statură..

150/250 cere. 

Eu nu mă mai urc în pat cu japițe puse pe căpătuială rapid, japițe cărora le lipsește logica și habar n-au să lege două cuvinte cu speranța că poate o suge bine sau mă fute de-mi sare capacu'. 

M-am ars de mii de lei doar în acest fel! Hai să eliminăm încet-incet păduchioasele astea de până-n 25 de ani(o zice unul care are tot pe acolo) și să le lăsăm să așeze marfă pe rafturi la Mega Image. 

Ne fut altele care se dedică și pun pasiune. Încă sunt în fața blocului. CiauLESS! 

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Sa pui si link de pe Publi24. Mare fapta buna ai făcut ca nu ai ramas. Sa moara de foame atat ea cat si iubi ei. 

Link spre comentariu

Cred ca toate anunturile la care pozele apar  cu publi scrise apatin aceleiasi, sunt multe. Si apropo de ras inainte, nu o mai face inainte sa mergi, te supui unui risc. O poti face cu cateva zile inainte nu cu cateva ore

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...