Sari la conținut

amalia 0750868789


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Nu prea am mai făcut eu recenzii de când m-am blocat motanul pe contul vechi....dar fata, titulara topicului m-a convins sa o fac...

Cum am descoperit-o?

Mă îndreptam către Dristor din zona obor și la intersecția de la Lizeanu văd pe trecerea de pietoni o căprioară...meeam de mi-o loase ștergătoarele razna..Gogule băiatule...Gogule potolește-te nu mi-a fost deajuns că la Vatra luminoasă alata căprioară deja gogu nu mă vroia amânare și mă trage pe dreapta rugându-mă sa-i găsesc ceva in zona..zis și făcut că de' nu mă pot certa cu gogu 😅

Tras pe dreapta ....search pe Publi24 cu zona și îmi sare în ochi atât mie cat și lui Gogu daneza....search pe google cu numărul...nimic despre ea...zic de' poate o fi gogu mai norocos...merg pe inspirația lui...și ce credeți...are gusturi nu gluma 

Am sunat...și mi-a răspuns foarte respectuos și civilizat..o voce de call centre de la o companie multinațională ce ce ascundea în spatele apelului o secretara buna...dar buna..

După convorbirea telefonică am mai schimbat doua mesaje pe WhatsApp cu adresa și timpul estimat până la locație ...

Ajung la locație ...după ușă ce credeți că mă aștepta...fix ce va spuneam...eu sunt înalt dar ea pe tocuri....pfiu. Mă cam uitam in sus ,am rugat-o sa coboare cu picioarele pe parchet că mă lua cu amețeală...

M-ai întâmpinat într-o rochiță office cu o pereche de ciorapi deasupra genunchilor...de mă luase cu transpirații...după 2 min de acomodare am fugit la dus 

Întors în camera...am fost înfățișat de domnișoară care apropo...miros fin dama fina vorba aia m-a îmbrățișat și cu ajutorul meu a inceput să își dezgolească trupul...cu spatele la mine și pe mișcări de dans....pe ritmul melodiei ce se auzea pe fundal  ... m-a împins pe pat și a început un joc erotic cu sărutări și mângâieri pe corp...🥰🥰..gogu hilizand de bucurie între sânii ei frumoși 

Hotărât să începem acțiunea la un semn discret ia prezervativul și îl montează pe gogu...sufocandu-l cu mișcări adânci și pline de saliva...după un oral bine executat am trecut la un normal cu ea deasupra unde iarăși are ceva al ei...priviri contre...toate așezare în ordinea firească după final...am rămas îmbrățișați că doi adolescenți ce și-au dat examenul și epuizați își trag sufletul....

Amalia...nu cred că ști de existenta acestui site...dar dacă vei intra...să ști că eu personal te admir pentru prezenta...servicii și comportament...de la mine ai un mare DA 

Nu dau note...pentru că fiecare simte trăiește și face sau nu face click cu persoana..însă în timp am dat de persoane care indiferent cat au fost de amabile nu m-au făcut să mă simt că și cu o prietena..

PS: Totul protejat...cea ce mi se pare normal..chiar și oralul indiferent cat de curate sunt fetele pot fi purtătoare de la clienții anteriori ...nu acuz pe nimeni,poate nici ei nu știu că sunt purtători..așa că ...sănătate multa și futeți protejat!

Aaa era să uit 200 /1 fin 

 

Mulțumesc Amalia! 

Ești printre favoritele mele! 🔥🥰😘

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost si eu acum 2 saptamani, mediocra rau prestatia!

400h aruncati degeaba

Oral 7

Normal 7

Gfe 6

Numai figuri, m a pus sa ma spal pe maini dupa ce i am dat banii, ca nu o ia pe toata n gura, mai mult laba decat supt 5 minute, 10 minute normal, e larga rau de tot cu lubrifiant pe fofoloanca...

Dus, no.2 un masaj lesinat , iar un supt/laba am terminat cu greu, cearsaful de pe pat arata ca dupa razboi de uzat ce era, aproape rupt de subtiat ce era...

Pai fa taranco cu pretentii de igiena cearsaful de ce nu l schimbi?

Dtd 40 min

Pt mine este trecuta la cele de evitat

E uratatica la fata, peste 35 ani

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 1/17/2022 at 11:10 AM, mannn770 said:

Am fost si eu acum 2 saptamani, mediocra rau prestatia!

400h aruncati degeaba

Oral 7

Normal 7

Gfe 6

Numai figuri, m a pus sa ma spal pe maini dupa ce i am dat banii, ca nu o ia pe toata n gura, mai mult laba decat supt 5 minute, 10 minute normal, e larga rau de tot cu lubrifiant pe fofoloanca...

Dus, no.2 un masaj lesinat , iar un supt/laba am terminat cu greu, cearsaful de pe pat arata ca dupa razboi de uzat ce era, aproape rupt de subtiat ce era...

Pai fa taranco cu pretentii de igiena cearsaful de ce nu l schimbi?

Dtd 40 min

Pt mine este trecuta la cele de evitat

E uratatica la fata, peste 35 ani

Am vizitat-o si eu si intradevar m-a pus sa ma spal pe maini dupa ce am pus mana pe bani, dar pot sa zic ca nu e urata deloc, ba chiar arata bine, iar cearsaful era curat. M-as mira sa fie un cearsaf murdar la una care e obsedata cu igiena. Acum depinde si de gusturi sau poate nu a fost chimie intre voi. Ca si experienta, a fost exact cea descrisa de emy2485.

Link spre comentariu

41 minutes ago, leonard111 said:

Câți ani are 25 sau 35 ? Oralul este protejat sau nu ? Urâțica sau ok la fata ? Sa văd dacă merita 

In ceea ce ma priveste, totul a fost protejat si nu a oferit FK. As zice ca are pana in 30 si e frumusica la fata. Mi-a placut ca e curata..mirosea destul de bine. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...