Sari la conținut

Nevoie și voie


Postări Recomandate

Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
1 minute ago, vanatorguvid said:

Asta cam așa e. Dar lasă că avem și perioade bune.  Eu nu îmi văd viața asta ,fără soția mea.  

Exact așa ajungi la sinucidere după divorț. Mai bine bagi ruleta rusească ai șanse mai bune.

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
15 minutes ago, cincistele said:

M-ai făcut curios...ce idei avea yorick acu' 10 ani ? Dacă s-a schimbat radical...poate o fi suferit vreo nenorocire și a intrat în depresie.

Yorick acum 10 ani era Indubitabil, un Inginer. Acum este... mai ascet :)

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
1 minute ago, puloiu said:

Yorick acum 10 ani era Indubitabil, un Inginer. Acum este... mai ascet :)

oare vom mai fi aici si peste 20-30 de ani sa vedem daca mi se indeplinesc predictiile futurologice? 😀 

p.s. as fi vrut eu sa am creier de inginer, astia sunt persoane oneste, eu am multe fețe

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Cocalar21 a spus:

Exact așa ajungi la sinucidere după divorț. Mai bine bagi ruleta rusească ai șanse mai bune.

Câteodată,  recunosc că  nu-i usor  să  dai socoteală cuiva  ,  unde , când,  cum.  De divorț, nici nu se pune problema,  mă  iubește  tare mult.  Și eu nu plec,  unde mai găsesc eu femeia care să-mi ofere totul  necondiționat.  

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 25 minute, vanatorguvid a spus:

  Am văzut caractere  frumoase acolo unde nici nu te gândești că pot exista!   Te naști cu temperament, dar și cu caracter , indiscutabil.  Am văzut că  vorbești frumos despre femei,  te-a educat cineva în sensul ăsta?  Eu cred că  vine  din ADN fiecăruia.  Asta simți. 

 

La naștere ai doar temperamentul, în rest ești blank, ești ca o bucată de plastilină pe care o modelează ceilalți. Aaa, poate mai ai ceva înscris în gene, moștenire de la înaintași, dar nu știu exact când și de ce se activează la un moment dat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
1 oră în urmă, cincistele a spus:

Care cifre ? 

Te înșeli cu sărăcia, tocmai ea e principala cauză

... dacă se supără toar'șu Bill Gates și dă la toate femeile dîn România câte un milion dă euro... toată țara va fi plină dă labagii în cerc sau în spirală de o să se pișe pă ei dă fericire guru ăia de organizează labe colective. O să strângem bani o viață întreagă doar doar o să vedem pizda de la un milimetru. 🤣🤣🤣. Plm, exagerez da' prinzi ideea.

Bleah, credeam că german trance a fost inventat doar ca să dea lumea afară din discotecă 🤣🤣🤣

Legat de prostituția româncelor...este cerere, deci ofertă. Contribuie inclusiv cei care plătesc... E un cerc vicios. Nu sunt doar românce ( ele doar majoritatea), mai găsești nigeriene, bulgăroaice, sud-americane. Româncele se fut fără prezervativ, la greu! Am întâlnit așa de multe... Habar nu au de educație sexuală... Peștele îl doare la pulă, să-l citez pe unul: ,,ce te bagi, e viața ei!". Geme Europa de românce, toate cu ,,iubi", cică strâng bani să cumpere casă, dar 0 pe numele lor, poate niște vânătăi, că nu produce suficient... Și așa de naive sunt, încât iubi pentru ele este Dumnezeu... De, prima lor ,, dragoste"... Asta e realitatea... Până se deșteaptă ele... Și ce-l mai de preț lucru al unui popor sunt femeile ( ele fac copii...). Dacă am ajuns să le vindem și pe astea... Dar ce mă mai miră... 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
1 minute ago, -yorick- said:

n-ar avea nici un succes acesti interlopi daca romancele in general nu ar fi niste mironosite profitoare

 

Zi-le bah pe nume. Curve

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
8 minutes ago, cincistele said:

La naștere ai doar temperamentul, în rest ești blank, ești ca o bucată de plastilină pe care o modelează ceilalți. Aaa, poate mai ai ceva înscris în gene, moștenire de la înaintași, dar nu știu exact când și de ce se activează la un moment dat.

La nastere esti inocenta arhietipala. Adica ai inima, dar nu ai creier. Zambesti, ganguresti, esti lumina esti bucurie, esti iubire. La maturitate, ai creier, dar inima e mica-mica. Ai ratiune, dar sentimentele, trairile, sunt aproape moarte, zero. 

Ma rog, mai sunt si exceptii, dar putine. Atat de gen masculin sau feminin.

Nu, nu ma astept (nici nu am mari sperante) sa se inteleaga corect ceea ce eu am voit a spune aici...

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

tocăniță pentru adi minune, ce site bun de stiri, numa una si una 😀 

https://newsweek.ro/actualitate/noua-romani-177-de-ani-de-inchisoare-pentru-asasinarea-unui-proxenet-in-dublin?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

 

( i-am vazut pe proxenetii din orasul meu, sunt cat muntii, toti tatuati, in grup de pana la 10, dau ocol salii de mese din mall ca sa fie admirati sa intimideze, la bustu gol, este sigur ca politia se teme de ei)

 

Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Chiar acum, -yorick- a spus:

tocăniță pentru adi minune, ce site bun de stiri, numa una si una 😀 

https://newsweek.ro/actualitate/noua-romani-177-de-ani-de-inchisoare-pentru-asasinarea-unui-proxenet-in-dublin?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

 

( i-am vazut pe proxenetii din orasul meu, sunt cat muntii, toti tatuati, in grup de pana la 10, dau ocol salii de mese din mall ca sa fie admirati sa intimideze, la bustu gol, este sigur ca politia se teme de ei)

 

Tupeu și intimidare...clasica pentru ei! Așa e! Dar oare suntem toți așa intimidabili? Să preferăm să ne ferim? Sau să punem barieră? Dacă cumva fata ta vine pe mâna ăstora? Ce faci? Mari cât munții? Mintea conduce pumnul! 

  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

.. sunt si proxeneti care ies numai noaptea, tot in gasca de la 5-6 indivizi  in sus, care iti blocheaza uneori accesul la curvele altor proxeneti (le ameninta sa nu mai raspunda la interfon si te si iau la vorbe ca cica n-ar fi serioase si sa faci cale intoarsa); frumoasa faună poti vedea DUPA BLOCURI dupa orele 23-24 

p.s. care e proxenet aici sa ridice mana sus 😀 (fara arme albe)

Link spre comentariu
Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
Just now, Wolfff said:

Tupeu și intimidare...clasica pentru ei! Așa e! Dar oare suntem toți așa intimidabili? Să preferăm să ne ferim? Sau să punem barieră? Dacă cumva fata ta vine pe mâna ăstora? Ce faci? Mari cât munții? Mintea conduce pumnul! 

Am auzit cacatul asta de 100 de ori cu dacă fata ta ajunge pe mâna ăstora. 
hai sa vedem cum se poate întâmpla așa ceva dacă:

- o duci o aduci cu masina de la scoala acasă.

-pana la 10 seara e acasă cu telefonul cu GPS la ea când pleacă.

- dacă nu e pana la 10 acasă o Bati de se caca pe ea.

Link spre comentariu
Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
1 minute ago, Cocalar21 said:

Am auzit cacatul asta de 100 de ori cu dacă fata ta ajunge pe mâna ăstora. 
hai sa vedem cum se poate întâmpla așa ceva dacă:

- o duci o aduci cu masina de la scoala acasă.

-pana la 10 seara e acasă cu telefonul cu GPS la ea când pleacă.

- dacă nu e pana la 10 acasă o Bati de se caca pe ea.

Chiar vreau sa fiu uimit cu povesti cum a venit peștii peste ea in casa și-a luato in portbagaj.

Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Nu trebuie să te intimideze nimeni! Există legi... Nu e legea junglei... Ei trebuie să joace după regulile noastre, nu noi după ale lor! Au apus anii 90 cu parte în parte,... Ei mizează pe asta... Eu spun altfel: ești plătitor de taxe, trăiești într-o societate care să-ți ofere protecție, acționează conform legii! Legea de la ușa cortului/colțul blocului, nu este pentru românii deștepți!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
5 minutes ago, Wolfff said:

Tupeu și intimidare...clasica pentru ei! Așa e! Dar oare suntem toți așa intimidabili? Să preferăm să ne ferim? Sau să punem barieră? Dacă cumva fata ta vine pe mâna ăstora? Ce faci? Mari cât munții? Mintea conduce pumnul! 

asta e societatea romaneasca, unii iti vand pizda, altii xanaxu si o mana spala pe alta, iar cand nu mai merge cu xanaxu merge cu injectatu in vena, tot de la ei, unii sunt mafioti cu 8-10 clase, altii cu 18+5 clase (23 clase, ma refer la doftori), si nu o sa vezi in Românica vreun român sadea să îți spună verde in față cum sta treaba, le mai zice unu ca CTP dar si ala e tot românaș de-al nostru (am cunoscut eu odata pe unu care mi-a zis pe șleau patologia românească, v-am spus-o partial si voua pe forum si se vede clar dintre useri cine e implicat in căcatul românesc și cine nu)

Link spre comentariu
Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
2 minutes ago, Wolfff said:

Nu trebuie să te intimideze nimeni! Există legi... Nu e legea junglei... Ei trebuie să joace după regulile noastre, nu noi după ale lor! Au apus anii 90 cu parte în parte,... Ei mizează pe asta... Eu spun altfel: ești plătitor de taxe, trăiești într-o societate care să-ți ofere protecție, acționează conform legii! Legea de la ușa cortului/colțul blocului, nu este pentru românii deștepți!

Legea funcționează! Nicăieri in lume in schimb nu umbla poliția după curve sa le oprească sa se futa cu pestele mult iubit!

Repet, nu cunosc cazuri când au intrat in casa sa o ia și n-a venit poliția! 

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
4 minutes ago, Cocalar21 said:

Am auzit cacatul asta de 100 de ori cu dacă fata ta ajunge pe mâna ăstora. 
hai sa vedem cum se poate întâmpla așa ceva dacă:

- o duci o aduci cu masina de la scoala acasă.

-pana la 10 seara e acasă cu telefonul cu GPS la ea când pleacă.

- dacă nu e pana la 10 acasă o Bati de se caca pe ea.

Nu este o atitudine buna, din mai multe motive, dar la ora asta mi-e somn, am venit de la alergat, sunt Zen, obosit, sunt nervos ca nu mi-a venit randul la vaccinare (si vreau sa merg la mandrute), asa ca nu spun mai multe, pentru ca o sa ma injuri, si chiar nu cred ca e ok sa ne stricam ziua aiurea....

Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 1 minut, -yorick- a spus:

asta e societatea romaneasca, unii iti vand pizda, altii xanaxu si o mana spala pe alta, iar cand nu mai merge cu xanaxu merge cu injectatu in vena, tot de la ei, unii sunt mafioti cu 8-10 clase, altii cu 18+5 clase (23 clase, ma refer la doftori), si nu o sa vezi in Românica vreun român sadea să îți spună verde in față cum sta treaba, le mai zice unu ca CTP dar si ala e tot românaș de-al nostru (am cunoscut eu odata pe unu care mi-a zis pe șleau patologia românească, v-am spus-o partial si voua pe forum si se vede clar dintre useri cine e implicat in căcatul românesc și cine nu)

Peștii dacă m-ar prinde mar schinjui, fel de fel amenințări am primit. Am cedat? Nu! M-am înrăit și ambiționat și mai tare! Ca la Craiova! Puterea lor stă în tupeu și intimidare! Adică ei sunt labă tristă la vioară!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Chiar acum, Cocalar21 a spus:

Am auzit cacatul asta de 100 de ori cu dacă fata ta ajunge pe mâna ăstora. 
hai sa vedem cum se poate întâmpla așa ceva dacă:

- o duci o aduci cu masina de la scoala acasă.

-pana la 10 seara e acasă cu telefonul cu GPS la ea când pleacă.

- dacă nu e pana la 10 acasă o Bati de se caca pe ea.

Nu merge așa!  Păi fix așa  o să  o scapi din mâna la un moment dat. Se vede că  nu ai copii. 😏  Eu am procedat altfel și am avut rezultate bune.   I-am dat voie cu iubi acasă,  am lăsat-o să vină și să plece singură la școală  sau în parc, i-am spus că  am încredere în ia și că  sunt mândru de deciziile ei.  Bineînțeles, am vegheat totul din umbră.  

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
1 minute ago, puloiu said:

Nu este o atitudine buna, din mai multe motive, dar la ora asta mi-e somn, am venit de la alergat, sunt Zen, obosit, sunt nervos ca nu mi-a venit randul la vaccinare (si vreau sa merg la mandrute), asa ca nu spun mai multe, pentru ca o sa ma injuri, si chiar nu cred ca e ok sa ne stricam ziua aiurea....

Ei probabil ca suntem de-acord sa nu fim de-acord. Eu am copilărit sub Ceaușescu și era o atitudine foarte foarte Ok!

daca tu ma convingi ca in 30 de ani s-a schimbat genomul uman și educația se face doar cu vorbe când noua generație te ia la pula din start, bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
7 minutes ago, Cocalar21 said:

Am auzit cacatul asta de 100 de ori cu dacă fata ta ajunge pe mâna ăstora. 
hai sa vedem cum se poate întâmpla așa ceva dacă:

- o duci o aduci cu masina de la scoala acasă.

-pana la 10 seara e acasă cu telefonul cu GPS la ea când pleacă.

- dacă nu e pana la 10 acasă o Bati de se caca pe ea.

pai daca faci asa, fix asa se va intampla, vezi filmul Loverboy

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator Cocalar21
Reputație: 0
Just now, -yorick- said:

pai daca faci asa, fix asa se va intampla, vezi filmul Loverboy

 

Bah sincer cred ca puneți botu la prea multă harneala. Am văzut filmul n-am văzut pe tac-su lu aia sa ia ciomagu și sa-l bage pa ăla in spital.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...