Sari la conținut

Amalia 0721815162


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bai normall, tu esti aici sa te certi cu noi ca nu-ti raspunde dameza la telefon? Te iei cu noi si de noi de ciuda ca noi am fost baieti simtiti si suntem bine veniti la ea? Iti sta ca o unghie in gat, este? Pana mea, maturizeaza-te si nu intra pe topic daca nu-ti pica bine, da next. Noi nu ti-am facut nimic tie si nici pe fata nu o poti obliga sa faca ce vrei tu, nici macar pe bani, daramite pe gratis. Iar cu insistenta asta de om marlan ii arati atat ei cat si noua ca a avut dreptate in decizia ei.

Am fost la ea de nenumarate ori, am pus recenzie cand am fost prima data. Din moment ce din punctul meu de vedere nu s-a schimbat mai nimic, recenzia ramane valida si am ales sa nu umplu topicul doar de dragul de a aduna postari, la fel cum fac pe tot forumul. Ai putea lua exemplu, citeste, nu-ti place, rasfoieste foaia. Ce tot ponegresti omul pe care nici nu ti-ai dat tie sansa sa-l cunosti?

Numa bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Ideea e ca are un nr.de clienti care o reviziteaza periodic! Daca fata se multumeste cu bugetul pe care-l realizeaza,e de laudat! Nu e o fomista care accepta totul! Eu o felicit!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Nu am ajuns de mult la ea! De câte ori am încercat nu era în oraș! Dar asa e...nu am eu noroc! Când revin am sa încerc din nou și din nou ...! Este în top ! Are cv al ei ! Și o recomand cu tot dragul! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...