Sari la conținut

noua in orasul tau - anastasia 0752544801 / 0759427001


Vizitator palosugros

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Anastasia- a spus:

Dragilor, am ajuns la locație!! Va aștept cu mare drag !!

Bună, până la urmă unde ești...asta e topic pentru  Iași, dar ai și pe București...au vorbit colegii ieri cu tine ?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 19 minute, hennesy a spus:

Bună, până la urmă unde ești...asta e topic pentru  Iași, dar ai și pe București...au vorbit colegii ieri cu tine ?!

In privința celui de pe Bucuresti, i am dat raport și am încercat sa și sun acea persoana deoarece mi s-au furat pozele! Dacă ma poate ajuta cineva incontinuare sa afle lumea, rămân recunoscătoare !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 14.03.2022 la 20:01, optttt a spus:

A reușit sa ajungă cineva la ea astăzi? Mie mi-a dat o mică teapa…

Nu esti singurul, daca te consoleaza cu ceva.... tipa este total neserioasa, nu tine cont de nicio programare, nimic, doar daca ai norocul sa o prinzi libera din intamplare. Oricum eu am renuntat sa mai incerc la ea, datorita caracterului ei...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 8 ore, vdancila a spus:

Uei nebunule, tu esti baietul care asigură bunul mers al lucrării... De aia nu stii daca te-a futut cineva in cur. Scuze boss! 

Poftim? Dacă mi ați fi urmărit activitate ați fi văzut ca eu am precizat ca topicul mi l a creat o fata iar ea nu știa ce și cum și mi a scris acolo tot, iar eu după am precizat😉și haide sa vorbim frumos ca nu e cazu sa ne luam peste picior ca idee, mulțumesc. Stiu ca nu ma suporti, i don t care dar haide sa ne vedem fiecare de treaba lui ❤️Pussy

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Anastasia- a spus:

Poftim? Dacă mi ați fi urmărit activitate ați fi văzut ca eu am precizat ca topicul mi l a creat o fata iar ea nu știa ce și cum și mi a scris acolo tot, iar eu după am precizat😉și haide sa vorbim frumos ca nu e cazu sa ne luam peste picior ca idee, mulțumesc. Stiu ca nu ma suporti, i don t care dar haide sa ne vedem fiecare de treaba lui ❤️Pussy

Departe de mine gândul de a nu te suporta. Sincer de mult vreau sa trec pe la tine. Sper sa suporți tu ceva puli in cur. Si tu, si colega, si colegu, si cine o mai fi. Contra cost, evident! Ca sunt băiat fin. 

 

Ce nu suport e vrăjeală de dive nespălate puse pe facut bani mulți si repede fără pic de bun simț si respect. Respect tuturor fetelor ce nu umbla cu cioara vopsită. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 55 minute, vdancila a spus:

Departe de mine gândul de a nu te suporta. Sincer de mult vreau sa trec pe la tine. Sper sa suporți tu ceva puli in cur. Si tu, si colega, si colegu, si cine o mai fi. Contra cost, evident! Ca sunt băiat fin. 

 

Ce nu suport e vrăjeală de dive nespălate puse pe facut bani mulți si repede fără pic de bun simț si respect. Respect tuturor fetelor ce nu umbla cu cioara vopsită. 

1. Nu umblu cu cioara vopsita și dacă ai fi vrut sa treci pe la mine cu siguranța ai fi stiu treaba asta

2. Sunt foarte sinceră și mulți m-au întrebat prin mesaje dacă fac acest service iar eu am zis nu, nu e ca și când as fi zis da și la locul acțiuni as fi refuzat doar pt a lua banii, toată lumea știe ca nu fac și am și precizat ca nu stiu cum pot sa schimb in acel topic pt ca nu ma prea descurc cu acest site

3. Cred ca putem vorbi civilizat, nu ca la usa cortului. Așa pe internet toată lumea știe sa și dea cu părerea, sa vorbească despre lume cu toate ca nu s au întâlnit in viața reala

4. accept orice părere a fiecărui om, dar nu mi se pare normal, atâta timp cât eu respect și nu vorbesc urat cu nimeni, sa primesc contrariul înapoi având in vedere ca nici măcar nu ne cunoaștem sau nici măcar nu am avut o disputa aprinsa sau ceva sa te fi deranjat. 

va urez o seara buna iar mâine pe la ora 15/15:30 voi fi in iasi zona iulius! Va pup❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 ore, messss a spus:

Vrăjeala ieftină…chiar așa pe fata încerci sa ne vrajesti? Cică a postat alta fata..

Citește toate comentariile și vezi. Chiar nu mi am făcut eu contul, ulterior am avut eu acces pt ca la început nici nu știam ca exista aceste topic. Iar in Brașov am muncit pt prima oară in România 😉ca idee. Aștept sa ma Cunoaște-ți intai și după sa reveniti cu o părere concretă. 

Toți știm sa dam din gura fără sa ne documentam 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...