Sari la conținut

Blonda Jucausa - 0731 672 053


Postări Recomandate

💘 Heeeeyyyyy. Acum am reusit si eu la recomandarile unui client sa imi fac cont aici si sa imi fac topic!

Serviciile mele sunt urmatoarele:

/________________________________________________________________\

🥰 ORAL cu/fara prezervativ (in functie de igiena) 😍 

 😍 SEX NORMAL IN DIFERITE POZITII   🥰 

 😍 SARUTURI PE CORP  😍 

 😍 TANTRIC MASSAGE 😍 🥰 

 😍 69    🥰 

 😍 PARTY TOATA NOAPTEA  😍 

 😍 URO ACTIV 😍 

 😍 GOLDEN SHOWER  🥰 

 😍 POT FI SI ACTIVA CU DILDO PENTRU JUCAUSII EXTREMI 😍 

 😍 2 BARBATI DEODATA 😍 🥰 

 😍BARBAT+FEMEIE 😍

 😍OVERNIGHT 😍 

/________________________________________________________________\

ATENTIE!!!!!!! - este putin probabil ca eu sa fi omis anumite servicii asadar nu ezita sa ma intrebi la telefon! ❤️ KISSIESSSS

 

ATENTIE!!!!!: Au mai fost creeate topicuri de alte persoane in trecut

au pus poze false etc si imi cer scuze deoarece eu nu stiam sa folosesc forumul!

 

Astept cu drag oameni cu bun simt, civilizati si care stiu sa petreaca timp cu o femeie! Ciudatii si pretentiosii de Hollywood la 200LEI sa ramana acasa!

NR.CONTACT: 0731.672.053  (am si whatsapp)

Va pupiceeesccc! ❤️ fac si confirmare pe whatsapp ❤️ 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ca sa nu patiti ca mine, adica sa platiti 150 de lei pe o laba, bagati un ochi pe topicul de Brasov care a fost inchis la solicitarea titularei care face pe proasta ca nu stie cum e cu topicurile si conturile pe aici! 
Daca poza aia e reala, acum are 15 kg in plus cel putin!

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Poftim oameni. Poftim comentarii 😂😂

doamne de nu v-as tăia p... la unii ca sa va băgați șampoane in spate! 
nu știu de unde apăreți! Toți clienții mei care vin pleacă fericiti și îmi spun ca revin! In afara de terorizatul asta din Brașov! Un șobolan cu ochelari și pretenții de Hollywood

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 minute, LadyQueen69 a spus:

Va faaac eu manevreaaa! Va prind cu nevestele pe strada ăștia care vorbiți prost și o sa le iau un interviu! Sunt curios dacă ele sug pula mai bine 😁

Ce este de inteles,cred ca e clar !!!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 ore, LadyQueen69 a spus:

Poftim oameni. Poftim comentarii 😂😂

doamne de nu v-as tăia p... la unii ca sa va băgați șampoane in spate! 
nu știu de unde apăreți! Toți clienții mei care vin pleacă fericiti și îmi spun ca revin! In afara de terorizatul asta din Brașov! Un șobolan cu ochelari și pretenții de Hollywood

Fā proasto, fā analfabeto! Pana acum ti.am vorbit frumos dar poate dau o fuga pana pe decebal sau unde mortii ma’tii intentionezi sa faci o tentativa de muie si te fac sa ma faci sobolan face to face! 
Zdreanta ordinara ce esti! Ce pula mea e asa de greu de acceptat realitatea? Esti varza, si cand o spunem frumos te ataci ca o panarama! 
Mai bine ai umbla drecu la servicii sau ti.ai gasi alta metoda de finantare, ce vina avem noi ca tu iti bati joc de meseria asta? Nici macar niste prezervative de calitate nu esti in stare sa iti cumperi, nu am patit in viata mea asa ceva si nu am descoperit pizda saptamana trecuta!!

Cat despre neveste da.i bataie, eu cand o sa am nevasta sigur o sa.mi faca o muie calumea incat sa nu fiu nevoit sa caut parasute ca tine!

Hai sictir, atat am mai avut de spus, mai jigneste odata si iti promit ca te vizitez!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, slayer_hot said:

Fā proasto, fā analfabeto! Pana acum ti.am vorbit frumos dar poate dau o fuga pana pe decebal sau unde mortii ma’tii intentionezi sa faci o tentativa de muie si te fac sa ma faci sobolan face to face! 
Zdreanta ordinara ce esti! Ce pula mea e asa de greu de acceptat realitatea? Esti varza, si cand o spunem frumos te ataci ca o panarama! 
Mai bine ai umbla drecu la servicii sau ti.ai gasi alta metoda de finantare, ce vina avem noi ca tu iti bati joc de meseria asta? Nici macar niste prezervative de calitate nu esti in stare sa iti cumperi, nu am patit in viata mea asa ceva si nu am descoperit pizda saptamana trecuta!!

Cat despre neveste da.i bataie, eu cand o sa am nevasta sigur o sa.mi faca o muie calumea incat sa nu fiu nevoit sa caut parasute ca tine!

Hai sictir, atat am mai avut de spus, mai jigneste odata si iti promit ca te vizitez!!!

Oooo da! Atitudine de pește ! Uneori rămân șocată! Te aștept bătăușul meu sa vi! Am camere de filmat și in bloc și in locație! 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, LadyQueen69 a spus:

Oooo da! Atitudine de pește ! Uneori rămân șocată! Te aștept bătăușul meu sa vi! Am camere de filmat și in bloc și in locație! 💋

 Daca stau bine sa ma gandesc apelativul peste e mai grav decat sobolan!!

Tu chiar esti proasta, este? Nu am lovit o femeie in viata mea, nu vei fi tu prima!! Dar iti pregatesc ceva frumos, stai pe aproape!

Link spre comentariu
Reputație: 388
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 12 ore, LadyQueen69 a spus:

Oooo da! Atitudine de pește ! Uneori rămân șocată! Te aștept bătăușul meu sa vi! Am camere de filmat și in bloc și in locație! 💋

Cu treaba asta ai linistit tot forumul, bine ca ai camere in locatie!

Vei avea coada la usa dupa detaliul asta.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...