Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat in aceasta seara...merita ca si calitate-pret e super ok la tel mi a spus 80 i am lasat 100 pt o fin fara graba

Tipa are un mot de curcan numa bun de lins locatie centrala intersecia Bd Dimitrie Cantemir cu Marasesti mai exact blocul cu cofetaria Nedelya din ce am inteles ar fii din Focsani si e in Bucuresti de 3 zile

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, militaru86 a spus:

Vizitat in aceasta seara...merita ca si calitate-pret e super ok la tel mi a spus 80 i am lasat 100 pt o fin fara graba

Tipa are un mot de curcan numa bun de lins locatie centrala intersecia Bd Dimitrie Cantemir cu Marasesti mai exact blocul cu cofetaria Nedelya din ce am inteles ar fii din Focsani si e in Bucuresti de 3 zile

Are parul asa de lung ca in poze??? (Natural??)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 23 ore, glavan a spus:

Iti plac tie, mie nu imi plac, deci urate buci.

 

 

 

Gayule ești fericit ca ți-a dat posibilitate pisicut sa dai minusuri?. Ești praf boss! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca si pret-servicii eu zic ca este un best buy  mai are ceva colege in apartament se auzeau vorbind in bucatarie dar nu deranjant nu m a grabit deloc ca si timp door to door aprox 25 min fara dus ca facusem acasa plus ca am mai stat cam 5 min de vorba inainte de plecare. De anal nu am intrebat ca nu sunt adeptul eu zic sa mergeti care doriti ca nu aveti ce pierde la banii astia

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Da. Acum înțeleg unde mai văzusem pozele. Dar înainte sa scriu am pus nr de tel și am dat search , dar nu mi a întors nimic. Acum presupun ca fata respectiva era ocupata când am venit eu și m a preluat  fata de etnie care nu avea client. Câtă nesimțire la curvele ăsta !!! Și ele spun ca noi nu ne purtam frumos cu ele , iar ele sunt puse pe șmecherie si  câștigat bani ușor.  Cred ca ar trebui Unite post urile,multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 14 ore, Vasilex a spus:

Da. Acum înțeleg unde mai văzusem pozele. Dar înainte sa scriu am pus nr de tel și am dat search , dar nu mi a întors nimic. Acum presupun ca fata respectiva era ocupata când am venit eu și m a preluat  fata de etnie care nu avea client. Câtă nesimțire la curvele ăsta !!! Și ele spun ca noi nu ne purtam frumos cu ele , iar ele sunt puse pe șmecherie si  câștigat bani ușor.  Cred ca ar trebui Unite post urile,multumesc

👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...