Sari la conținut

Masaj de relaxare - Larisa - 0748 437 355


Vizitator larydn

Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Nu înțeleg de ce nu evitați dacă nu vă face plăcere, nu e de buzunarul vostru sau credeți că sunteți prostiți... Vă place să vă hăhăiți în online cu persoane pe care nu le cunoașteți, doar fiindcă nu sunteți de acord cu anumite aspecte.

Eu știu că în momentul în care caut ceva și nu găsesc pe gustul meu sau pentru buzunarul meu, merg mai departe nu stau și arunc cu căcat în ferestrele magazinelor și le lipesc afișe pe uși că brand'ul lor e prea scump sau raport calitate preț nu este corect ... Trăim într-o societate și nu oricare societate, ci cea românească, în care dacă vrei să îți păstrezi 'Qi'ul' trebuie să eviți proștii și situațiile care te-ar face sa te simți incomod. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
La 15.05.2021 la 0:56, Vizitator larydn a spus:

Fac doar masaj. Am zis asa ca s-a luat de mine ca sunt slaba. Pai plm, multi si-ar dori o fata slabuta si miniona. Ca grase sunt la tot pasul.

Eu oricum imi sterg contul de pe site-ul asta de cacat. E tare de cacat. Am scris sa modifice pretul la 200 in postare acum 1 sapt si nu am primit niciun raspuns.

Pretul l-am pus 300 ca eram noua si nu stiam preturile. Am vazut apoi ca toate cereau 200. Mda.. bine, pai daca faceti atata gat pentru 100 de lei e clar cu cine am de aface.

Si astia de la nimfomane, imi doresc sa va hackuiasca site-ul mafia ruseasca, sunteti de rahat. Daca citit aceasta postare, stergeti-va site-ul asta, ca oricum pun hackerii sa il stearga. Daca nu sunteti in stare sa stergeti o postare, si nici sa o modificati. il sterg eu cu totul atunci.

Wow

Cred că a înnebunit lumea 

Pun hackerii să vă hăcuiască site-ul

Asta mi-a atras atenția.....

Clar nu știi despre ce vorbești

Of doamne

Eu de vreo 3 ani învăț Python.....Fac coduri sursă..... mă rog 

Ce fain sună și aiurea în același timp....pun hackerii.....tra-la la 

Superb

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 21 ore, debian a spus:

Wow

Cred că a înnebunit lumea 

Pun hackerii să vă hăcuiască site-ul

Asta mi-a atras atenția.....

Clar nu știi despre ce vorbești

Of doamne

Eu de vreo 3 ani învăț Python.....Fac coduri sursă..... mă rog 

Ce fain sună și aiurea în același timp....pun hackerii.....tra-la la 

Superb

 

 

 

Tare rău fata pentru ea 300 nu sunt bani va dați seama ce capital conduce 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
On 6/7/2021 at 8:47 PM, Maya90 said:

 

N-ai tu sanse vreodata in viata asta sa termini facultatea pe care am terminat-o eu bai urzico. Din moment ce vi cu "300 de lei pentru o laba" la ce te astepti? Daca tot te dai atat de smart, ignora comentariile, nu-ti mai da arama pe fata cand primesti un feedback negativ bai tomberonule. Ai si tu 22-23 de ani si imi vorbesti mie de facultati? :)) Cica laba trista, pai o laba facuta la timpul ei e mai buna decat o caminista ca tine. Marsh la curve? In cazul de fata, ma aflu pe topicul unei curve, restul sunt Dame de companie, ca sa ne intelegem. Daca tot behai pe aici ca ai facultate, la felul in care te promovezi si te agiti fata de clientii care-ti dau un feedback negativ, sa stii ca ai trecut prin facultatea aia inexistenta ca magarul pe ciment. Hai pa ca-ti iei prea multa valoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
On 8/12/2021 at 4:34 AM, vistantric said:

Poate sa fie it-ist, a zis "conflict verbal" și...atat de prost suna în românește, încât am avut block câteva secunde în gândire.Mintea mea încerca să imagineze acel conflict verbal si a fost tare amuzant.Omul nu a știut sa-ti zică că nu are rost sa afisezi această agresivitate...decât în pat.La vorbe ei te vor întrece, masculii aceștia se pricep foarte bine sa se bata cu pumnii în piept în fața unei femei...

Asta e o idee bună totusi când sunt în situația de a afisa o tăcere adâncă și oamenii ce nu ma cunosc prea bine...întreabă ce se intampla.Le zic ca sunt într-un conflict verbal, eu cu mine,am un dialog ineficient...si nu ma pot exprima pana nu rezolv problema.

Postarea ta miroase a misandrie si a feminism de la o posta. In primul rand, cauta in dex ce e ala un conflict verbal, apoi bate apropouri cu privire la postarea mea. Sunt convins ca ti-ai luat mind fuck de la postarea mea din moment ce "retelele tale neuronale" proceseaza cu greu si la felul in care te exprimi din punct de vedere gramatical. Am stiut foarte bine ce am vrut sa zic si ce am avut de zis, nu e nevoie sa faci tu pe terapeutul si sa-ti dai cu parerea asupra a ceea ce voiam eu sa spun. "Masculii astia incepe sa se bata cu pumnii in piept in fata unei femei". Feministo, daca tot ai vrut egalitate, lasa-ne cu texte de genul. O femeie primeste respect cand e demna de respect, iar daca se exprima ca o scursura, va fi tratata ca a tare.

Faza cu IT-ul nu am zis-o ca sa ma laud pe aici ca mi se rupe, tocmai de aceea am si un cont anonim. Femeia a zis ca pune ea hackerii sa faca si sa dreaga, iar toti care i-au dat un feedback negativ, au fost numiti citez "muisti" de dansa. Pai stie ea ce e ala un hacker? :)) Unele abia stiu sa-si creeze un cont pe acest forum si ele vorbesc de lucruri mari. Te rog sa nu mai vii cu texte d-astea misandre si feministe din moment ce esti pe langa subiect. 

Eu ca si potential client pot lasa atat feedback pozitiv, cat si negativ. Faptul ca aveti o P!@#a intre picioare, chiar si aia uzata, nu va recomanda in a fi demne de respect. Daca nu are caracter si se poarta ca o catea, va fi tratata exact ca o japita. 

Deja vi s-a urcat grav la cap feminismul asta si egalitatea. Mai nou vreti sa fiti peste noi din orice punct de vedere. Doar gura e de UNELE, ca din punct de vedere moral nu aveti nici o valoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
2 minutes ago, phenobuster said:

Postarea ta miroase a misandrie si a feminism de la o posta. In primul rand, cauta in dex ce e ala un conflict verbal, apoi bate apropouri cu privire la postarea mea. Sunt convins ca ti-ai luat mind fuck de la postarea mea din moment ce "retelele tale neuronale" proceseaza cu greu si la felul in care te exprimi din punct de vedere gramatical. Am stiut foarte bine ce am vrut sa zic si ce am avut de zis, nu e nevoie sa faci tu pe terapeutul si sa-ti dai cu parerea asupra a ceea ce voiam eu sa spun. "Masculii astia incepe sa se bata cu pumnii in piept in fata unei femei". Feministo, daca tot ai vrut egalitate, lasa-ne cu texte de genul. O femeie primeste respect cand e demna de respect, iar daca se exprima ca o scursura, va fi tratata ca a tare.

Faza cu IT-ul nu am zis-o ca sa ma laud pe aici ca mi se rupe, tocmai de aceea am si un cont anonim. Femeia a zis ca pune ea hackerii sa faca si sa dreaga, iar toti care i-au dat un feedback negativ, au fost numiti citez "muisti" de dansa. Pai stie ea ce e ala un hacker? :)) Unele abia stiu sa-si creeze un cont pe acest forum si ele vorbesc de lucruri mari. Te rog sa nu mai vii cu texte d-astea misandre si feministe din moment ce esti pe langa subiect. 

Eu ca si potential client pot lasa atat feedback pozitiv, cat si negativ. Faptul ca aveti o P!@#a intre picioare, chiar si aia uzata, nu va recomanda in a fi demne de respect. Daca nu are caracter si se poarta ca o catea, va fi tratata exact ca o japita. 

Deja vi s-a urcat grav la cap feminismul asta si egalitatea. Mai nou vreti sa fiti peste noi din orice punct de vedere. Doar gura e de UNELE, ca din punct de vedere moral nu aveti nici o valoare.

Autocorrect citare "masculii aceștia se pricep foarte bine sa se bata cu pumnii în piept în fața unei femei", asta ca sa nu se trezeasca vreo geniala sa faca pe desteapta corectandu-ma. La cat de destepte va credeti unele, chiar o va platesc o ora sa va iau la un test de cultura generala, ca prea faceti avioane in mediul online, Pasteti iarba pe care o cunoasteti. ;)

Link spre comentariu

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
On 5/15/2021 at 12:56 AM, Guest larydn said:

Fac doar masaj. Am zis asa ca s-a luat de mine ca sunt slaba. Pai plm, multi si-ar dori o fata slabuta si miniona. Ca grase sunt la tot pasul.

Eu oricum imi sterg contul de pe site-ul asta de cacat. E tare de cacat. Am scris sa modifice pretul la 200 in postare acum 1 sapt si nu am primit niciun raspuns.

Pretul l-am pus 300 ca eram noua si nu stiam preturile. Am vazut apoi ca toate cereau 200. Mda.. bine, pai daca faceti atata gat pentru 100 de lei e clar cu cine am de aface.

Si astia de la nimfomane, imi doresc sa va hackuiasca site-ul mafia ruseasca, sunteti de rahat. Daca citit aceasta postare, stergeti-va site-ul asta, ca oricum pun hackerii sa il stearga. Daca nu sunteti in stare sa stergeti o postare, si nici sa o modificati. il sterg eu cu totul atunci.

Asta este postarea cu pricina. 

Sa-ti fac asa o analiza pe tot ce ai zis.

"Multi si-ar dori o fata slabuta si miniona". Stii tu ce-si doresc barbatii? :)) Chiar traiesti cu impresia ca s-au terminat femeile la tine astfel incat sa vi tu, un dop de 1 metru sub clanta cu preturi de genul pentru un rahat de laba si cu amenintari ca pui tu hackerii sa ne sparga? :)) Bai Anonymous, cu cine ai tu impresia ca stai de vorba? :)) Au auzit si tu de termenul de "hacker" si il folosesti, dar in realitate habar nu ai ce este defapt un hacker. Daca m-as cobori la nivelul tau, ti-as arata eu ceva cool in Kali Linux, o latura ca tine nu merita atentie. 

Revenin la prima faza, un barbat isi doreste o companie cu bun simt. Din ce am observat, orice feedback negativ l-ai tratat cu o nesimtire crunta. Esti doar o mucoasa de 22-23 de ani care fura curent, iar parerile tale si a feministelor misandre care te sustin sunt ARHIVE pentru mine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...